Jump to content

Broken Strings


Stringer

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posto sam suzbila svoj prvi poriv da bar 15x napisem kako je bilo apsolutno fenomenalno, sada bih mogla barem malo da budem objektivnija.

 

Reci cu samo jednom za pocetak da je bilo apsolutno fenomenalno icon_biggrin.gif ... iako je prostor vrlo nesrecan i nepredvidjen za svirke. Meni je mnogo bila bolja atmosfera kad ste svirali u SKCu.

EKV ste razbili. Iako ja nisam nikada bila veliki fan EKVa (malo previse spor ritam za moj ukus...)dok ste vi svirali palo mi je na pamet da je EKV ovako svirao definitivno bi ih vise slusala icon_mrgreen.gif ...

Sa Bajagom sam se tek odusevila. Zvucalo je fenomenalno.

Sto se tice Like a stone ... hm, ne peva Bogdan to lose ali mislim da je za izvodjenje te pesme potrebno izvuci iz sebe jednu negativniju... ne, pre mracniju emociju i sa njom otpevati tu pesmu. Tako dobije na odredjenoj tezini text. Mislim da Bogdan nema tu mracnu crtu u sebi za pevanje takvih pesama.

Palo mi je na pamet, dok sam se vracala kuci (dug je to put icon_rolleyes.gif ) da bi apsolutno savrseno izgledalo kad bi Thetiv i Stringsi svirali Hunger Strike zajedno. Bogdan da peva Edijev deo a onaj lik iz Theativa Chrisov. Sta mislite na tu ideju?

 

U svakom slucaju ja sam se sjajno provela i ortak koji vas je slusao sinoc se isto odusevio i trazio vas demo koji treba ovih dana da mu ponesem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam snimio zhice,13,sobu,pored mene,zazhmuri,ti si,state,better man,jeremy,almost right,like a stone,poplavela polja,enjoy the silence.....

zvuk je relativno losh ali tju ga odneti kod ortaka da probamo da sredimo zvuk pa tju ti dati......a i svakome ko hotje.....

Definitivno i nezaobilazno hocu i ja ovo!

Bez obzira kakav je snimak!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da cestitam Dzonsonu na 13, ta pesma je... ma, rekao sam ti na svirci... jos sam pod utiskom... ranije nisam bio toliko blizu niti sam znao uopste za pesmu, pa mi nije bila toliko dobra, ali sada... icon_cry.gificon_cry.gif

musik19.gif

Edited by niking

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ IRA - Hvala puno. Jbg, prostor jeste malo zajeban, ali meni se bar cini da je ispalo ok sto se zvuka tice. Ne znam kako je bilo u onim prostorijama dalje, ali valjda je proslo kako valja.

Hunger strike....m...m...mmm... ajd' pricacu sa njima, uopste nije nemoguce. pivopije.gif Hvala i za ortaka...svaka svirkica po 1, 2 nova lika i extra. Samo polako i strpljivo, i pivopije.gif

 

@ Niking i Max - To mi reci, bootlegs!!!!! Ha ha ha...a jer mogu i ja da dobijem te snimke... laugh.gif pliiiiiz!!!!! pivopije.gif

 

@ Belgarat, Dea, Moni - Hvaaaaaaalaaaa!!!! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Debeli Krokodil Six

Hehehehe laugh.gif

Koje je zlo bila svirka biggrin.gif

 

Samo mi je zenski svet bio malo cudan... kao da su im oci... neobicne... samo gledale levo, ko da su manu neku imale icon_rolleyes.gificon_mrgreen.gif

Mozda Djole zna nesto o tome icon_mrgreen.gificon_cool.gificon_twisted.gif

 

Inace, drago mi je sto smo uspeli naterati Bogdana da otpeva 'something to tell' Uvek se setim moje osnovne skole kad nisam mogao devojcicama reci da mi se svidjaju icon_smile.gif

Onda sam ih morao shtipkati za guzu icon_twisted.gificon_twisted.gificon_rolleyes.gif

 

Ne bih izdvajao nista posebno jer je cela svirka bila cudo... Super muzika, extra luda konobarica, gomila zen-- ljudi okolo.. ma super! icon_smile.gificon_smile.gif

 

Samo jos Maximilijanu da otmem snimljenu mjuzu i izolujemo shum icon_smile.gif

Povecace broj vasih MP3ova kod mene sa 36 na 49 (((((:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Stringer: Ja sam jos uvek na Kopu...Cuo sam se sa ortakinjama koje su bile na vasoj svirci i odusevile su se! Upoznale su se sa vasim pevacem i kazu da je extra lik! mrred.gif Zamerke su jedino na Bjelo dugme, kazu ne zbog Dugmeta nego je bajata fora da dva puta u svoju pemu ubacite Dugme. Ja bih vam oprostio. Vas pevac im je obecao neke demo snimke, ali se nadam da cu ih ja uzeti od vas pre!

 

Ovde veje....Poz za sve! icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Wroom - E hvala puno, pazi sto se Dugmeta tice, bilo je par ljudi koji nisu mogli da dodju u Dom omladine, i propustili su foru, a posto je celo vece bila onako bas zajebancija, onda rek'o sto da ne...sigurno se nece vise ponoviti!!!! laugh.gificon_smile.gif

Javni se kad se vrnes, pa da vam banjavamo... pivopije.gif

 

@ Girl interupted - ok dobijas demo...KAKO!!!!!!?????? wallbash.gif Oces ostom da ti saljem... icon_confused.gificon_confused.gif Evo javi mi kako da ti posaljem, i dobijas sto posto, ja ti garantujem!!! pivopije.gif

 

@ Six - Joj boze, bolestino jedna...sad si i ovde dos'o da trujes ljude... icon_twisted.giflaugh.gificon_smile.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde ste fanovi?

Malo ste se ulenjili??

 

Nema postova vec dva dana!!!

 

@Stringer>>Bodan=Jim MOrison i neki Milan.......A razlozi___????Cula sam nesto(IZvini zbog prisluskivanja) ali nisam bas razumela__????

 

Sha se radi ljudi pishite!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Greenenn - bila je prica oko toga kakav je Bogdanov glas, pa smo krenuli od toga sta si slusao najvise, i sta najvise gotivis, pa je logicno da ce ti to biti neki okviri u kojima se kreces vokalno...i tako...

Nije lepo prisluskivati tudje razgovore... no.giflaugh.gificon_wink.gif

 

@ Maiden - ocemo i mi, al' nam ne dadu!!!! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...