Jump to content

Neverwinter Nights


marcoman

Recommended Posts

Znas kako, mora jednom i da se isplati svo to igranje. Nakon toliko sati igranja pa valjano bi bilo da budes baja. icon_biggrin.gif

Vaistinu, mozes da napravis sorcerera samo ovako u frpu sa ljudima, ciji ce ti gm to dozvoliti. A u igri, nema bas tolerancije. Wizard i to je to, nema vise unapred poznatih magija, vec se sve uce i pamte takodje unapred. Mada koliko se secam, prosirena druga edicija je vec imala sorcerera a to je sve sto trazim. Nisam neki ovisnik o prestiz klase...

Pa dobro gotivim i ja da sam baja,ali to pocine da smara posle izvesnog vremena. Do juce nisam smeo da izadjem na tri orka,a sada cu da pobijem legije!!!(mada ovo se dosta odnosi na pravi frp,jer u zadnjih godinu dana samo tako igram)

A za sorcera sam bash na to i mislio,iscimaj gay-mastera da ti dozvoli da napravish sorcera(ili pronadji prestiz).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma ajde, ni u NWN-u ne mozes da prebijes zmaja golorucno, nego tek kad se pretvoris u ice gianta (u SoU)...

 

EDIT: Bla, prvi expansion je napravljen da se igra od nule icon_wink.gif

Znaci, aj sad uzmi polako opet, pa kad predjes vrati se da kazes kako je dobar icon_smile.gif

Cini mi se da je drugi bio malo zajebaniji icon_da.gif

 

A svidelo mi se sto su i igra i tri expanzije u nekom kolko/tolko razlicitom fazonu... cini mi se da je u trecem bilo mnogo nekih masovnih bitaka icon_confused.gif ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Dark Knight

Odakle sad tri expanzije?????Pa ja znam samo za Shadows of Undertide i

Hordes of the Underdark..Koja je to treca expanzija??

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 10 months later...
Sorcerer slab? icon_smile.gif Moj sorcerer je 47 bio nakon sto je zavrsio obe ekspanzije, nekih 40-ak modula sa neta, i posto je imao najbolje iteme koji postoje svo to mrvljenje beskonacnih creepova je smorilo. Na kraju krajeva SORCERER K-E-V-A!

LAZES AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA LAAAAAAAAZEEEES

 

 

MAX LVL 40 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!

 

 

evotigana.gifevotigana.gifevotigana.gifevotigana.gifevotigana.gifevotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Looool, gle ovoga.

Sinko, baci pogled na moj post jos jednom "nakon sto je zavrsio obe ekspanzije, >>nekih 40-ak modula sa neta<<" za makar jedan sam siguran da otklanja limit na nivo. Istina, 40. jeste limit za expanziju u to nema greske. Which meanz... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Dark Knight

Od dvojke ne ocekujem ama bas nista icon_mrtav.gif Kad pomislim da je rade Obsidian koji su tako lepo usrali KOTOR 2 kada su ga preuzeli od Bioware-a.NWN 2 cu naravno probati kad izadje ali bez vecih ocekivanja biggrin.gif

Edited by Dark Knight

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ma, NWN je odlicna igrica!

Samo... kada je predjete (sa sve oba E.P.-a) sa svim mogucim klasama i rasama, sama pomisao na nju uuubiiijaaa!

 

Radost kontradiktornosti:

Povraca mi se na celu "o-mocni-heroju-donesi-mi-moje-munjevite-cizme-od-crvenog-zmaja" pricu, ali na NWN sam se przila preko godinu dana! icon_redface.gif

 

Omiljena klasa mi je Druid, a rasa elf.

 

Probajte da programirate u TOOL - SET -u, zanimljivo je (bar meni). mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

NWN је, после Fallout-a, најбоља икада направљена игра. Прешао сам све што имам (игру, обе експанзије, три официјелна модула (који су сјајни) i неколико мањих, неофицијелних, модула).

Наравно, мислим да не треба напомињати да сам Паладин.

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Nemam pojma, ja imam original. Uzeo u platou za 1000 i nikad se nisam pokajao.

 

Izašla su još dva premium modula, Pirates of the Sword Coast i Wyvern Crown Cormyr (i još neki Infinite Dungeons, al to ne računam), mada ne mogu nigde da ih nađem na netu...

 

Ne mogu više da dočekam dvojku, obrnuo sam Oblivion i pola side questova čekajući, aaaaarghhh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Kurac, dao sam nekome diskove tako da nista od instalacije sad.gif

nema veze, ionako za 10-ak dana izlazi dvojka

sad sam gledao neke slicice na netu i bas sam s nalozio da igram, joj... ono ce biti mega dobro

Jes siguran da izlazi za oko 10 dana. ako je istina, ode meni zivot u picku materinu. nema izlazaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...