Jump to content

Koje ste od "velikih" bendova gledali uživo?


LazaGNR

Recommended Posts

Nemam pojma za Jugu, ili Evropu cak, ali u Severnoj i Juznoj Americi niko nikad nije ni cuo za Lordi, covece. Kakva bre medijska slava i Lordi. U Severnoj Americi je jedno hiljadu ljudi culo za Nightwish i ostale finske budalastine. Za Slayer zna aspolutno ceo svet. Ne samo sto zna, nego svugde mogu dobro da se prodaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve to zavisi. Nightwish mozda nisu toliko popularni u Americi, ali jesu po evropi. Dok opet Rush slabije prolaze u evropi(ili se meni tako cini zato sto ovde retko imaju turneje). Dok su Slayer, Pantera i slicni bendovi slabije popularni u evropi, ali se u Ameriki vrte po tv-u, bar je to moj utisak

Share this post


Link to post
Share on other sites

04.05.1996 Helloween, Bruce Dickinson

23.10.1997 Megadeth

07.12.2000 Symphony X

09.02.2002 Dream Theater, Pain of Salvation

11.09.2002 Ronnie James Dio

Lepo, lepo. :rockdevil:

 

A nije bilo NIKAKVE potrebe da ga zadrze nakon povratka Smith,a, tako da kad vidim Gers-a, setim se neke milostinje B)

Da njega nije bilo u vreme 90-tih, pitanje je da li bi Maideni opstali. Napisao je toliko kvalitetnih pesama, zamisli još i da bi bili uskraćeni za neke od najjačih stvari sa poslednja 3 albuma da on nije u bendu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo, lepo. :rockdevil:

 

 

Da njega nije bilo u vreme 90-tih, pitanje je da li bi Maideni opstali. Napisao je toliko kvalitetnih pesama, zamisli još i da bi bili uskraćeni za neke od najjačih stvari sa poslednja 3 albuma da on nije u bendu.

 

Ma idi bre, propao bi Maiden da nije bilo Gers-a, kako da ne... Oni bi propali da se nije vratio Dickinson, al´ nema veze...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko je velika matija serifovic? koliko ljude danas zabole za ruslanu?

Lordi nije isto sto i te...

NJima je valjda to bio jedini uspeh u zivotu,dok je Lordi-u to bio vise...ne znam,"usputni" uspeh u karijeri.

U smislu da su jos nesto uradili i pre i posle toga,po cemu ih ljudi pamte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Iron Maiden (2x, sutra treći put)

Evergrey (2x)

HammerFall (u aprilu i drugi put)

W.A.S.P.

Grave Digger

Alestorm

Blind Guardian

Nightwish

Blaze Baiyley

Therion

Tarja Turunen

Haggard

Helloween

Gamma Ray

Rotting Christ

 

uskoro slede i:

 

Saxon

Iced Earth

Lordi

Bloodbound

Cradle of Filth

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uriah Heep (1983), Iron Maiden (1986, 2007), Waysted, Whitesnake, Slayer, King Diamond, Dimmu Borgir, Amon Amarth, Apocalyptica, Napalm Death, Soulfly, Vader, Krisiun, Incantation, Rotting Christ,

Satyricon, Estuary, Moonspell, Inactive Messiah, Madball, Griffin, Thunderbolt, Deathstars, Nightwish, The Cult...

 

... Status Quo, Arsis, Grave, Belphegor, Nile, Kataklysm, Morbid Angel, Marduk, Keep Of Kalessin... i nazalost sutra NE idem na Maidene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam The Rolling Stones, The Answer, The Hives, Pekinska Patka, Sex Pistols i Thin Lizzy.

Idem 100% na Iron Maiden/Lauren Harris i HammerFall/Sabaton/Bloodbound, a mozda i na Lordi.

OK, Iron Maiden sam gledao, ovo pre njega slobodno zaboravite :) Mogu da kazem i da sam Lauren Harris video, ne i slusao :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...