Jump to content

Dark Art


Recommended Posts

  • Replies 555
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nema na chemu icon_smile.gif

Inache negde sam prochitao da je ovaj sanatorium bio inspiracija za snimanje filma "House On The Haunted Hill"

Sajt je fenomenalan. Mislim da imam ( znam da imam ali ne znam gde ) par slika iz totalno razrushenih kuca i iz podruma ludare ( ove nashe ) samo da iskopam gde sam ostavio i da skeniram icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se tice Gigera, njega nije potrebno niti previse spominjati,mislim da vecini on prvi padne na pamet ;)))

giger je, kao lichnost, kreten... moj burazer je razgovaro sa njim i to je info iz prve ruke... a onda kad se bolje pogleda i njegova umetnost, shta je toliko dobro u delovima tela/tehnike na pogreshnim mestima?

 

ove fotografije iz ludnica, podruma itd, su bezveze, samo gomila starudija, hladnog kamena i slichnog... shta je tu dark, sem toga shto su zidovi zhuti i tamni, i shto nema osvetljenja?? to nije dark art...

 

dodjavola, treba mi deset minuta da iskopam ovaj link...

carl rage... e to je dark art, a ne podrum moje babe (koju nemam (uuu kako li je to tek dark))... ;)

 

na root pageu imate josh podosta fotografija...

 

carl rage gallery

 

preview...

 

http://www.channel83.co.uk/gallery/displayimage.php?pid=66

 

uzhivajte...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Lunja - Giger je interesantan ali moram reci da se slazem sa jednim delom tvojih komentara. Suvishe je shablonizovan i ume da se ponavlja dosta. Ipak, u vreme kada je on pochinjao sa ovakvim delima izazvao je pravu revoluciju, a i da nema njega nikad ne bi imali Aliena i onde divne vanzemaljske hodnike pune sluzi u istoimenim filmovima icon_smile.gif

S obzirom da sam ja za njga chuo josh pre nekih 8 godinica ili jache do sada mi je podosta njegovih slika proshlo kroz ruke. Moram reci da mi se dopada kako je dizajnirao jednu kompjutersku avanturu... Mislim da se zove Dark Seed (1 & 2)

 

Shto se tiche sanatorijuma - pogotovo onaj chiji je link ostavljen Essex Mountain sanatorium - ja obozavam fotografije. Takodje me fascinira prolaznost i nachin na koji se gradjevine iz velichanstvenih objekata pretvaraju u sene svoje nekadashnje lepote. Prelepe su slike The Hospital Building-a, pogotovo iz dana tek nakon shto je bila napushtena, i pre perioda kada su je "ulepshali" hevi metalci.

 

Ja lichno sam slikao neke slike po BG-u i van njega starih kuca u raspadu. Mozda okachim neke pa objavim.

 

A poshto je ovo ipak gothic deo foruma icon_razz.gif Slike koje Duble Fire objavljuje su zaista najprikladnije za ovu temu icon_smile.gif

 

Shto ne znachi da je link Carl Rage-a losh... Naprotiv. Ima tamo super slika. Samo shto njihov kvalitet ne umanjuje kvalitet ovih drugih

 

@Bestia - obe slike su fenomenalne!!!

Pogotovo mi se ova prva svidja. Podseca me malo na film "The Ring" ne znam zashto... icon_mrgreen.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

deviantART (link by dark_lilith) je najbolja art komuna uopshte, i sam sam tamo registrovan... ;)

mozhete i sami da pretrazhujete, ja lichno tamo imam gomilu omiljenih dark artista i industrijalaca...

 

giger nije losh, nikako, ali je jednolichan...

Edited by lunja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...