Jump to content

Dark Art


Recommended Posts

  • Replies 555
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmmmm...bilo kakva muzika na groblju je odraz nekulture i neukusa. no.gif

Dakle...u red za kulturu devojko! icon_da.gif

moram da priznam da je vec sasvim dovoljno kretati se necujno oko spomena. ionako covek umre da bi bio u miru i sam, najmanje mu fali grupica napaljenih osoba koje bi da im kvare mir i tisinu. no.gif anyway, groblje je mesto koje se posecuje da bi se mir dostigao. nema slusanja muzike; bili glasno ili samo zasebno. jednstavno se setaj u sumrak i gledaj spomenike dok ti to jos svetlost dana dozvoljava, a onda provedi jos koji sat uvece i kad dodjes kuci probaj da naslikas deo groblja koji ti je najvise ostao u secanju. lep osecaj. icon_da.gificon_redface.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

moram da priznam da je vec sasvim dovoljno kretati se necujno oko spomena. ionako covek umre da bi bio u miru i sam, najmanje mu fali grupica napaljenih osoba koje bi da im kvare mir i tisinu. no.gif anyway, groblje je mesto koje se posecuje da bi se mir dostigao. nema slusanja muzike; bili glasno ili samo zasebno. jednstavno se setaj u sumrak i gledaj spomenike dok ti to jos svetlost dana dozvoljava, a onda provedi jos koji sat uvece i kad dodjes kuci probaj da naslikas deo groblja koji ti je najvise ostao u secanju. lep osecaj. icon_da.gificon_redface.gificon_mrgreen.gif

hmm. veoma mi se svidja ideja. samo da se otopi ovaj glupi sneg i da otopli pa lepo da mogu da izadjem kao covek. a ne da se okliznem i upadnem u neku raku i da me zatrpaju icon_smile.gif ali moracu da slikam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slika je prelepa ali imam zamerku-ispod njih je nesto kao sahovska tabla...lepse bi bilo da je obican pesak....

Hm...Pa, ne znam. Mozda...Mada meni je to najbolji motiv na celoj slici. Kao da simbolizuje to da smo mi samo figure koje hodaju ovom zemljom, a da se tamo negde, gore, dole, ne znam vec gde, nalazi nesto obecano, vecno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...