Jump to content

Dark Art


Recommended Posts

  • Replies 555
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

imamo isti ukus za decke... icon_redface.gif

 

slika je inace pregadna i prepateticna, sorry icon_mrtav.gif

Ako mislis na decake kao mladje momke, i to do 18 godina, ipak - ne hvala. icon_wink.gif Nisam videla ni jednog takvog, a da je plav i ima bradu i brkove koji nisu pubertetski... icon_rolleyes.gif.

 

Sto se slike tice, jeste blago pateticna, ali ne mogu nikako da se slozim da je "pregadna". Blaga patetika mi je OK, a i devojka se ocigledno jako trudila. Iako nema neku duboku umetnicku vrednost, lepo je da se osvrnes na nju s vremena na vreme, ako imas izostren i izdiferenciran ukus, a muka ti je od modernog kicha. Najvise mi se svidja naslov artworka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je smaras!!!

 

Samo ona cuje muziku ako je u pitanji diskman...!!!

I...? icon_confused.gif

Kada imash neka osnovna kulturna ubedjenja u glavi,najbitnije ti je valjda kako cesh se ti sam osecati...Npr.JA kad god prolazim kroz groblje,vadim slushalice iz ushiju,jer gajim odredjeno,osnovno,poshtovanje prema umrlima i prema zivima koji se nalaze na groblju(zna se iz kojih razloga).Iako niko ne chuje tu muziku koju slusham,ja cu se osecati jako bzvz i pacenichki,isto kao kada bih npr. zapevala na nechijoj shrani.

Jbg,roditelji su me nauchili da poshtujem ostale jedinke...

 

I batalimo vishe ovo... wallbash.gif

 

A shto se tiche slike,svidja mi se jako ideja,ali nachin prikazivanja iste,nikako... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

I...? icon_confused.gif

Kada imash neka osnovna kulturna ubedjenja u glavi,najbitnije ti je valjda kako cesh se ti sam osecati...Npr.JA kad god prolazim kroz groblje,vadim slushalice iz ushiju,jer gajim odredjeno,osnovno,poshtovanje prema umrlima i prema zivima koji se nalaze na groblju(zna se iz kojih razloga).Iako niko ne chuje tu muziku koju slusham,ja cu se osecati jako bzvz i pacenichki,isto kao kada bih npr. zapevala na nechijoj shrani.

Jbg,roditelji su me nauchili da poshtujem ostale jedinke...

 

I batalimo vishe ovo... wallbash.gif

 

A shto se tiche slike,svidja mi se jako ideja,ali nachin prikazivanja iste,nikako... no.gif

E,pusticu Gooooooornaaaaaaaaaaaa na tebe..............

 

Heroin I said..............

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mislis na decake kao mladje momke, i to do 18 godina, ipak - ne hvala. icon_wink.gif Nisam videla ni jednog takvog, a da je plav i ima bradu i brkove koji nisu pubertetski... rolleyes.gif.

 

Sto se slike tice, jeste blago pateticna, ali ne mogu nikako da se slozim da je "pregadna". Blaga patetika mi je OK, a i devojka se ocigledno jako trudila. Iako nema neku duboku umetnicku vrednost, lepo je da se osvrnes na nju s vremena na vreme, ako imas izostren i izdiferenciran ukus, a muka ti je od modernog kicha. Najvise mi se svidja naslov artworka...

ne, nikad nisam mislila na one ispod 18 icon_smile.gif

 

ma ok, jednostavno meni se takve slike nikako ne svidjaju no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Original Nymphetamine cover !!! (by Matt Lombard)

@Nymphetamine - shta mislis ?

Mislim da su covers za albuma CoF-a, nakon "Vempire"-a generalno vrlo kvalitetno odradjeni obzirom na vreme kada su nastajali. Iako sam pre ljubitelj kvalitetnog crno-belog i uopste dvobojnog gothic artworka bez preterane golotinje, a sa sto vise motiva iz prirode, mogla bih slobodno da konstatujem da mi je omiljeni Cradle-ov cover ipak onaj sa grobljem i crkvicom sa "Dusk"-a, obzirom da upravo taj cover sadrzi najvise gothic, a manje horror motiva, dok mi je front cover istog albuma prosto skolski primer lepog gothic arta, plus desetka za savrseni izbor boja. Naravno, "Damnation..." cover (kompletan) je takodje jako dobar, i u tom smislu mogu da poredim i "Nymphetamine" sa njim. Jedino sto mi je zao je to da, pocev od "Midiana"(koji mi se, ruku na srce, dopao), Cradle se jako priklanja dizajnerima sklonim vampire horroru, pre nego gothic artu, koji je tema ovde. Znas vec - djavolice, vampirice, pakao, vatra, degenerisane figure jedva nalik ljudskim...

 

Sto se tice artworka koji si postovao, moje skromno misljenje je da bi mogle malo da se okanu vatrice i dominatrix dama koje redovno sede u/na njima (aluzija na "succubi"), ali to vazi samo za taj, obzirom da ostatak coverarta nisam videla. Lepo (iako vec vidjeno), jer uvek pristrasno volim Cradle i pored mnogih njihovih promasaja... icon_redface.gif

I za kraj, nisam sigurna koliko je to gothic art (to je ona vecita dilema - sta je gothic i koliko), tako da bi mozda trebalo da nastavimo ovaj dijalog na Cradle of Filth topicu...

Pozdrav...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...