Jump to content

Flush


RNA

Recommended Posts

Hm...da...Pendulum... icon_mrgreen.gif Pa svi su oni ok,jedina zamerka Leonu...lose svira to sto svira,pritom,ne zna sta svira...Vrti Malmsteena,ne zna sta vrti...no opet covek mi nije uchinio nista nazao,sve mu najbolje bilo...posle je bio i Stalion...ko ce bre vise da gi povata? icon_da.gificon_mrgreen.gificon_smile.gif

 

 

Bilo bi lepo kada bi mogao Underdeath,Death Tribute,Space Eater,(Novi)Stormageddon biggrin.gif ,Full Moon,bilo bi extra...posebno za full moon,tako sam se uzeleo da neko live odsvira od Jagoda Bihac 95'...no bice vremena,siguran sam u to...

 

 

 

Ne daj te se flushovci,kickirajte necijim mamama essove na svirci i nadam se da ce album uskoro izaci... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav za Flush! Chuo sam vas prvi put nedavno na svirci u SKCu i jako mi se svidela vasha svirka i scenski nastup icon_da.gif. E sad hteo sam da vas pitam jeste li vi obaveshteni da bi trebalo da svirate na svirci u 9. gimnaziji 17. januara? Ja sam u organizaciji za tu svirq pa ako vas neshto interesuje slobodno se obratite meni!

Pozdrav, Dane pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav za Flush! Chuo sam vas prvi put nedavno na svirci u SKCu i jako mi se svidela vasha svirka i scenski nastup icon_da.gif. E sad hteo sam da vas pitam jeste li vi obaveshteni da bi trebalo da svirate na svirci u 9. gimnaziji 17. januara? Ja sam u organizaciji za tu svirq pa ako vas neshto interesuje slobodno se obratite meni!

Pozdrav, Dane pivopije.gif

Pa, brate, poslednje 2 strane pričamo o toj svirci! icon_smile.gif Znamo, znamo, nas je zvala Tinea! Inače, hvala na komentaru! Pozdrav! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

izzy znam ja da se ti salis... i ja se salim icon_razz.gificon_wink.gifpivopije.gif

ispamovasmo dve teme, samo ja i ti... dodelicu nam titule bana icon_smile.gificon_smile.gif

 

inace, moram da kazem ljudi moji da ja na ovoj svirci u Devetoj ne sviram klavijature vec... hehe... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

i da... je l' deal za ono- 4 vase stvari, 3 Panterine??

Edited by Tinea

Share this post


Link to post
Share on other sites

molim?!?!?!

 

to nesto na moj racun...

 

svirki je bilo i to kakvih!!!

 

nisi bila troo tada vidi se... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

ajde mi objasni tu iznenadnu potrebu da me prozivas po raznim temama, posto te stvarno ne razumem... no.gif

to sto sam ranije vise slusala reggae, ne znaci da nisam izlazila na hc/metal/punk svirke... na svirke u devetu (kojih inace nije bilo mnogo) nisam isla iz dva razloga - zato sto nisam htela da sretnem gomilu ljudi koju mrzim i zato sto mi se izbor bendova obicno nije preterano svidjao.

a to sto ti mene prozivas sto ja slusam metal oko dve godine, a ti pretpostavljam od kolevke ( icon_smile.gif) je vrlo nisko i nikad ne bih ocekivala to od tebe... ja bar nemam potrebu da krijem takve stvari i to sto sam pronasla sebe tek u 18. u muzici koja mi najbolje lezi ne znaci da sam debil... a ti ako mene prezires zbog toga, to je tvoj problem... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde mi objasni tu iznenadnu potrebu da me prozivas po raznim temama, posto te stvarno ne razumem... no.gif

to sto sam ranije vise slusala reggae, ne znaci da nisam izlazila na hc/metal/punk svirke... na svirke u devetu (kojih inace nije bilo mnogo) nisam isla iz dva razloga - zato sto nisam htela da sretnem gomilu ljudi koju mrzim i zato sto mi se izbor bendova obicno nije preterano svidjao.

a to sto ti mene prozivas sto ja slusam metal oko dve godine, a ti pretpostavljam od kolevke ( icon_smile.gif) je vrlo nisko i nikad ne bih ocekivala to od tebe... ja bar nemam potrebu da krijem takve stvari i to sto sam pronasla sebe tek u 18. u muzici koja mi najbolje lezi ne znaci da sam debil... a ti ako mene prezires zbog toga, to je tvoj problem... icon_da.gif

mene si kvoutovala a mislila si verovatno na tineu...

 

ono sa tr00 je bila shala, to kazu tri smajlija... naravno valjale su svirke...

 

ne prozivam nego sam se malo shalio na tvoj racun s'obzirom da su bile 2 svirke cak pod mojom organizacijom u toj jebenoj instituciji i ono kao da se malo napravim vazan icon_smile.gif

 

---

 

inace PENDULLUM gde god da je svirao bio je medju boljima....

 

na toj svirci secam se kao da je juce bilo nije svirao Bad Obsession jer su se kurcili tada nesto pa ih stigla kazna "odozgo"

 

tada je Pendullum bio najbolji bend, s'obzirom da su svirali josh i Hellwood koji se raspaoooo samo tako... i Beton koji se isto raspao, ali ok svirali su komercijalu pa su ljudi djuskali...

 

a mi pendullum koji smo svirali Heavy Metal smo naravno bili popljuvani...

ok...

 

---

 

Inace da se potvrdi da ce biti svirke kada vec neko najavi pocetkom marta...

i svirace ATP, Flush i RattleHead... i trebalo bi da to bude smrt ekipa... icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde bre nalaziš te smajliće? icon_smile.gif Pa, šta fali, ajde stvarno da učačkamo neki portal, katapult, hologram, metlu ili nešto slično... icon_smile.gif Sedite bre na bus i dodjite! pivopije.gif

zar mi nisu prekjut smajlici hihihii icon_wink.gif

 

ma sumnjam da cemo moci doci na ovu svirku icon_cry.gif osim naravno ako metle ne prorade ili nadjemo neki teleportacijski uredjaj hihi user posted image pa vam doletimo tamo

ali opet bit ce svirki doci cemo mi vama ponovo nekad user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

neeee....odose nam najbolji postovi... icon_frown.gifno.gif

e ovo necu oprostiti, obrisan je moj omiljeni post.... :andjeo_je_tuzan: wallbash.gificon_redface.gif

 

jbg.....odoh da spavam sad...skroz sam se izbedacila..... icon_mrtav.gif

Nemoj, bre, da si tužna i nemoj se ljutiti na Boleta, dobar je on, samo radi svoj posao! icon_da.gifbiggrin.gif Kali, najverovatnije sviramo samo Panteru jer mislimo da je prikladnije za gimnazijsku svirku! icon_da.gifpivopije.gif

Ljudi, pre otprilike 2 sata sam preko maila primio konačnu verziju bookleta za album i ubedljivo je najjača izvala: ''Guest backing vocals by Simče''!!! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Važno obaveštenje: pesmi koja će se naći pod rednim brojem 3 na albumu ''Piece of hell'' promenjeno je ime! Naime, pesma se do sada zvala ''Black mattery'', međutim posle Boletove sugestije ime pesme je promenjeno u ''Black matter''!!! Posle izvesnog čeprkanja po rečnicima sklavirili smo da se materija na engleskom kaže 'matter', a da 'mattery' zapravo na engleskom čak nije ni reč!!! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

steta sto u devetoj ne svirate i neke svoje stvari.... icon_da.gif

Biće i toga vrlo brzo! Početkom marta na onoj svirci sa ATP-om i Rattleheadom! icon_da.gif

Inače, Sima je sa nama četvoricom pevao back vokale na delovima gde se svi derendžamo da bi se stekao utisak punog stadiona! Npr: Beware, beware... Tad smo dvojica po dvojica nasnimavali te vokale po hiljadu puta, tako da znate da u svom tom dranju ima i Siminog glasa!!! icon_da.gif Eeeeee, to su bila vremena, jel da, Simo?! icon_mrgreen.gificon_rockdevil.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Važno obaveštenje: pesmi koja će se naći pod rednim brojem 3 na albumu ''Piece of hell'' promenjeno je ime! Naime, pesma se do sada zvala ''Black mattery'', međutim posle Boletove sugestije ime pesme je promenjeno u ''Black matter''!!! Posle izvesnog čeprkanja po rečnicima sklavirili smo da se materija na engleskom kaže 'matter', a da 'mattery' zapravo na engleskom čak nije ni reč!!!  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif

''Black mattery''...ne znam koliko smem sa iznesem istinu na videlo..

ali ta pesma je napisana jos dok je rasa (crno dete) svirao bubljeve...

pa ...ne znam ko je gluplji...osoba koja je napisala tekst ili likovi koji su je prihvatili icon_smile.gif

(samo se salim, nemojte da me lincujete ph34r.gif )

 

e sad...proslo je mnogo vremena od onog prerioda kada je pesma nastala..

.ja mislim da su srki i broceta par puta menjali ime pesme

svaki put kad dodjem u studio, sviraju istu pedmu pod razlicitim imenom icon_smile.gif

opet se salim...stvarno proslo je mnogo vremena...pa ne znam prvobitno ime pesme.

 

 

 

 

Eeeeee, to su bila vremena, jel da, Simo?!

naravno BANEEE pivopije.gif

zato se sad povremeno ubacujem na flushovoj svirci i derem se ko manijak icon_smile.gif

sudio days forever icon_rockdevil.gif

Edited by bradati_simce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biće i toga vrlo brzo! Početkom marta na onoj svirci sa ATP-om i Rattleheadom! icon_da.gif

Inače, Sima je sa nama četvoricom pevao back vokale na delovima gde se svi derendžamo da bi se stekao utisak punog stadiona! Npr: Beware, beware... Tad smo dvojica po dvojica nasnimavali te vokale po hiljadu puta, tako da znate da u svom tom dranju ima i Siminog glasa!!! icon_da.gif

Jos ni ova svirka 17-og nije prosla, a ja vec jedva cekam tu sledecu icon_smile.gif

 

....koja ideja....utisak punog stadiona i Sima kao pocasni gost...jedva cekam to da cujem! icon_da.gificon_wink.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

''Black mattery''...ne znam koliko smem sa iznesem istinu na videlo..

ali ta pesma je napisana jos dok je rasa (crno dete) svirao bubljeve...

pa ...ne znam ko je gluplji...osoba koja je napisala tekst ili likovi koji su je prihvatili icon_smile.gif

(samo se salim, nemojte da me lincujete ph34r.gif )

 

e sad...proslo je mnogo vremena od onog prerioda kada je pesma nastala..

.ja mislim da su srki i broceta par puta menjali ime pesme

svaki put kad dodjem u studio, sviraju istu pedmu pod razlicitim imenom icon_smile.gif

opet se salim...stvarno proslo je mnogo vremena...pa ne znam prvobitno ime pesme.

 

 

 

 

 

naravno BANEEE pivopije.gif

zato se sad povremeno ubacujem na flushovoj svirci i derem se ko manijak icon_smile.gif

sudio days forever icon_rockdevil.gif

Tacno je da je to stara pesma i da je nastala jos na samom pocetku benda dok je Rasa svirao bubnjeve.Mi smo dobili tekst te pesme bez imena.Brocko ju je nazvao kasnije Black mattery.Do pre par dana niko se nije ni obazirao na tu gresku,ali jebi ga takav je zivot! icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi posto vidim da su misljenja podeljena u vezi sviranja nasih stvari i pantere,zamolio bih vas da ostavite komentare i vi odaberete da li bi voleli da sviramo kao Flush ili Pantera tribute.Za sada nasa odluka je da sviramo 45-to minutnu Panteru!!Ukoliko se ne slazete glasajte protiv! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi posto vidim da su misljenja podeljena u vezi sviranja nasih stvari i pantere,zamolio bih vas da ostavite komentare i vi odaberete da li bi voleli da sviramo kao Flush ili Pantera tribute.Za sada nasa odluka je da sviramo 45-to minutnu Panteru!!Ukoliko se ne slazete glasajte protiv! pivopije.gif

bilo bi do jaja da svirate panteru sve vreme, pogotovo jer je gimnazijska svirka u pitanju, ali mogli biste i da odsvirate jednu-dve vase stvari, npr. thrash is all around ili sta god.... icon_biggrin.gif to je moje misljenje... icon_biggrin.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacno je da je to stara pesma i da je nastala jos na samom pocetku benda dok je Rasa svirao bubnjeve.Mi smo dobili tekst te pesme bez imena.Brocko ju je nazvao kasnije Black mattery.Do pre par dana niko se nije ni obazirao na tu gresku,ali jebi ga takav je zivot! rolleyes.gif

До пре пар дана се нико није обазирао на ту грешку, а ја сам вам на њу указао још на првој заједничкој свирци у јануару прошле године, у Филозофу. Видео сам је на списку песама и рекао Мањи, али он је само договорио: "Јебига, брате." Да не буде после да је то новија сугестија, или да сам требао рећи раније. То је само ако будете слали материјал напоље да вас не прозивају због енглеског.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...