Jump to content

Flush


RNA

Recommended Posts

Ljudi,nas prvi album konacno ce ugledati svetlost dana u nedelju 30.04.2006. u kuglasu!Album pod nazivom Piece of hell nosice na sebi osam pesama:

1.Dead end

2.Piece of hell

3.Black mattery

4.Midnight moon

5.Thrash is all around

6.Air force

7.Warhead

8.Vengeance

Takodje tada cemo proslaviti i svoj drugi rodjendan.Ulaznica je 100 din i za nju dibijete besplatno cepi.Garantujemo vam dobru zurku!Bice cak i torta koju cemo mi licno napraviti i jos mnoga iznenadjenja!Cena diska bice 300 din!

Pozdrav Srki! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi,nas prvi album konacno ce ugledati svetlost dana u nedelju 30.04.2006. u kuglasu!Album pod nazivom Piece of hell nosice na sebi osam pesama:

                              1.Dead end

                              2.Piece of hell

                              3.Black mattery

                              4.Midnight moon

                              5.Thrash is all around

                              6.Air force

                              7.Warhead

                              8.Vengeance

Takodje tada cemo proslaviti i svoj drugi rodjendan.Ulaznica je 100 din i za nju dibijete besplatno cepi.Garantujemo vam dobru zurku!Bice cak i torta koju cemo mi licno napraviti i jos mnoga iznenadjenja!Cena diska bice 300 din!

                                  Pozdrav Srki! pivopije.gif

Pošto je red i običaj - SREĆAN ROĐENDAN, SVE NAJBOLJE I DA SVIRATE JOŠ TOLIKO ŽELI VAM JEDAN PROPALI MUZIČAR I LJUBAVNIK. pivopije.gif

 

 

 

Na vašu nesreću neću biti tu da vidim vaš album.

Edited by Izzy_87

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za jedan deo tiraža je zadužen Branko Rogošić (Rock express), a za drugi mi lično. Naši diskovi su malo više fensi, a moći će da se nabave po istoj, ako ne i nižoj ceni. Snimano je u studiju ''Kazablanka'' kod Dadija Stojanovića. Mi smo prezadovoljni produkcijom, zvuči svetski, a i svi koji su čuli do sada, zadovoljni su... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako: večeras smo na 202-ojci kod Džeta u emisiji najavili promociju, a isto smo uradili popodne kod Katarine Epštajn na Prvom programu Radio Beograda. Sutra ujutru oko pola 10 nas gledajte kako istu stvar radimo u jutarnjem programu na Metropolisu, a u četvrtak veče smo kod Olge ponovo na 202. Bićemo najverovatnije i na Politici i 3K, ali o tome obaveštenje za koji dan.

I naravno, sutra veče u finalu ljuštimo Panteru, pa dođite...

Pozdrav svima! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

aww.....

 

ja sutra najvrovatnije ne dolazim (sto znaci kad sam vec to rekla da ipak dolazim... icon_mrtav.gif ) a mozda i ne..?! enivej, zelim vam super svirku sjutar i naravno da ih oljustite ko banane!! laugh.gifpivopije.gif

pozz! icon_rockdevil.gif

 

p.s. @srki: nisam zaboravila na fotke, samo morace jos malo to da priceka.. ja sam malo .. ono :wacko: ovijeh dana.. icon_mrgreen.gif

 

jos jednom, pozz! pivopije.gif

Edited by Goatik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...