Jump to content

Flush


RNA

Recommended Posts

Hvala, hvala, stvarno je bilo uspešno! icon_smile.gif Samo što nas je onaj ludi voditelj dva puta nazvao 'Blush', na šta je Jet rekao: 'Ma, ionako je bolje ime za bend!' icon_smile.gif Sutra, dakle u subotu, gledajte nas na Politici od 14:00 i na 3K u 'Dodatnom ubrzanju' od 21:00. U obe emisije biće emitovana nova verzija spota za 'Thrash is all around', šarenija, dinamičnija i, po svemu sudeći, bolja verzija. Takođe nas slušajte od 17:00 na bg202! Tamo će najverovatnije biti Srki i Manja... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

he, gledao sam vas danas na politici kod betmena, i delovali ste kao da najavljujete sahranu, ili nesto slicno, a ne promociju prvog albuma! icon_rockdevil.gif trebali ste da budete biggreens.gif kao sto ste na svirkama! icon_da.gif pozdrav! icon_wink.gifpivopije.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, jbg! Nije to baš tako prosto, snima te kamera, će d' izađemo na televizor, samo ti to u glavi, i sve tripuješ: ''Sa' ću da tropnem neku glupost!'' A spot me je iznervirao, zabadao je k'o nezdrav, odneli smo mu u pogrešnom formatu pa ga je jedva pročitao. Ako ste gledali večeras na 3K, bilo je mnogo bolje...

 

Ali, kad smo Srki i ja počeli da paničimo Jetu 5 min pre ulaska u studio u Metropolisu: ''Jete, Jete, mi se plašimo!'', a on kaže: ''Pa, jeste visoko, mož' da propadne pod, jebi ga...'' icon_smile.gif

 

pivopije.gif

 

EDIT: Metropolis je na sedmom spratu! icon_da.gif

Edited by Bane_FlusH

Share this post


Link to post
Share on other sites

he, gledao sam vas danas na politici kod betmena, i delovali ste kao da najavljujete sahranu, ili nesto slicno, a ne promociju prvog albuma! icon_rockdevil.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

joj, jest' vala... sta vam bi... bas ste slatki, ko secerna boles'.. Bane, ti si pricao kao Kostunica icon_smile.gif "Ahhm, pa, ovo je nas novi album, haaam, Piece of Hell, haam... " icon_smile.gif

 

"vokalista" laugh.gif

 

... btw, spot je STRAVA... najjaci je Dule iz Rain Delay-a i kad Manja glumi Dorkina icon_smile.gif

Edited by Tinea

Share this post


Link to post
Share on other sites

spot je kul, i jeste zabadao, i bas me je iznervirao! skroz je kul! kad sam ga gledao, podsetio me je na one spotove metallice, pantere i slicnih, koji su vadjeni iz onih dokumentarnih filmova! skroz je kul!

 

a tinea je u pravu, skroz si kostunica, bane! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

dobro je, sve u svemu, i mnogo mi je zao sto ne mogu da dodjem danas na promociju, jer smo u zrenjaninu... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

biggreens.gif momci, kao i uvek, bili ste fenomenalni!!!! biggreens.gif samo mi je krivo sto nisam ostala SKRKOZ do kraja (otisla sa pola hostile-a, a cuh i da ste svirkali fanki.. ponovo... icon_sad.gif )

 

KAD SI SRECAN MANJA STAVLJA MINI-VAL!!!! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako kupio sam album na promociji i tu i tamo je ok vishe komentara posle vishe slushanja......Promocija je bila govno(izvinite sto vam nisam ortak pa vam se ne ulizujem)Zvuk je bio sranje ,guzva,zagusljivo,malo prostora za sutke i blah...Ali svaka cast za trud \m/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promocija je bila govno(izvinite sto vam nisam ortak pa vam se ne ulizujem)Zvuk je bio sranje ,guzva,zagusljivo,malo prostora za sutke i blah...Ali svaka cast za trud \m/

ma pusti guzvu i muziku i ostala govna....vazno je zezanje...i bilo je zezanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako kupio sam album na promociji i tu i tamo je ok vishe komentara posle vishe slushanja......Promocija je bila govno(izvinite sto vam nisam ortak pa vam se ne ulizujem)Zvuk je bio sranje ,guzva,zagusljivo,malo prostora za sutke i blah...Ali svaka cast za trud \m/

Хехехе.... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Да смо хтели боље - урадили би боље. Било је зезање, то је битно. Албум промовишемо посвуда већ годину дана уназад, тј. откад је снимљен. Загушљиво? Ок! Слажем се! А где би ти? У Кан Кан - у?

Куглица је најјаче место после Рифа, а у СКЦ - у нисмо ни могли ни хтели из више разлога.

Свеједно, хвала на искреном коментару. Мада, не верујем да би нам се ортаци улизивали. Знам да су објективни, само свако то доживи на другачији начин.

Живео! icon_rockdevil.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_confused.gif Dobro je sto se neko setio da pomene FLUSH... Oni su carevi, i realno, nijedan od ovih novopecenih domacih bendova nema takve nastupe kao oni... Trebalo je videti promociju albuma... pivopije.gif Bilo je do jaja! Jeste bilo zagusljivo, realno prostor je mali, sta ste ocekivali drugo? Torta je bila keva, sutke solidne, ali su svirali ok. i oni i Simce biggrin.gif Momci su kul, najbolji im je basista icon_wink.gif :shy: Totalno su iskreni i nenafurani. Jednostavno su svoji... Dobro, svako ima svoje misljenje...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...