Jump to content

Flush


RNA

Recommended Posts

Od ovog benda se nadam najboljem... konfuzno mi deluje sve zajedno - kao "sve ćemo menjati i modernizovati" a zatim "neće biti znatne razlike, osim kvaliteta"... onda ću čuti o čemu se radi na svirkama, hopefully

 

Cek. cek a ti si mi pa neki poznavalac muzike sa 15 godina! XA-XA!!! icon_mrgreen.gif Ma ti se razumesh u muziku ko Marica u krivi! wallbash.gif

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajde ne seri. Da si preslušao/la bar 10 metal albuma ne bi ti postovi bili ovako suvi i tupi evotigana.gif

 

Prešla sam se oko računice... sa live albumima, demo, EP i kompilacijama ima više od 150 albuma... govorim o onima koje volim da slušam. Osim thrasha sam preslušala i oko 20 power progressive, 50 heavy metal, 30 hard rock, 10 blues albuma... sa ili bez obzira na moje godinice mislim da sam dobar referent za ocenu bilo kog žanra.

 

Ne želim da gušim temu ovim idiotizmom. Radivoj, ako želiš da me bez osnova napadaš i dalje - imaš PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu nema mnogo mesta za razmahivanje, upašćete u kolotečinu, sve ćete izbaciti na sledećem albumu, i šta onda?

Ништа се ти не брини. Имамо залихе и бога ми, веома фенси планове за даље. Не мислим само за наредни албум! icon_mrgreen.gif

Истина, имао сам 16 кад сам снимио албум и хтео сам да звучи тако да бих са 65 година рекао свом унуку: " Е, ово сам ја са 16 година, синко..."

Не волим вештачење гласа осим можда дист-а или фејзер-а.

 

И, да. ЈЕБЕШ САУНД ФОРЏ док постоји ВЕИВ ЛЕБ! icon_rockdevil.gif

Fuck Sonic foundry, hail Steinberg!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

de ste bre vi...?! zbunjujete me, sve cesce vas vidjam sa pogresne strane stejdza!!! (u prevodu: ka' ce svirka?? icon_mrgreen.gif )

 

i sta ima bre?? (osim promene zvuka, sto me veoma zbunilo.. sto jedva cekam da cujem, iako mi se veoma svidja kako je bilo do sada..)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav dragi mi prijatelji...kako god vi odluchite,samo nemojte u kazablanku,porfavor sinjorita...kad to kazem pre svega mislim na zvuk bubnja i na vokal...radi se o tome kao da chovek koji je radio za kompom nije propustio glas krozkrozcompressor UOPSHTE,mozda i da ti je dao MRVICU reverba.no boze moj,album razvaljuje,pa razvaljuje,samo govorim za ubuduce...Sve vam najbolje zelim u daljem radu...Jbg...Trenutno sedim kuci i ozbiljno razmishljam o tome da na moj album "Chronic Madness" stavim malo elektro primesa u kombinaciji sa shredom...Tako da vas razumem...sve je podlozno promeni,ali molim vas nemojte biti kao OVERKOLJ(OVERKILL) posle hororskopa icon_smile.gif pozdrav dragoj mi braci

Edited by Osmi Putnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzabe ti to pises, prijatelju. Nisu oni slusali Overkill. no.gif

Au zlo...a jbg... no.gif

 

Mislim Overkolj je jedan od kvlt bendova icon_smile.gif

 

Album prvenac je majka - FEEL THE FIRE 1985

 

Daj bre Bosko ne lozi me...mislim...ja sam neke albume nashao na Manjinom kompu...e sad da li je to on slushao...

 

U svakom sluchaju sve najbolje u daljem radu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav dragi mi prijatelji...kako god vi odluchite,samo nemojte u kazablanku,porfavor sinjorita...kad to kazem pre svega mislim na zvuk bubnja i na vokal...radi se o tome kao da chovek koji je radio za kompom nije propustio glas krozkrozcompressor UOPSHTE,mozda i da ti je dao MRVICU reverba.no boze moj,album razvaljuje,pa razvaljuje,samo govorim za ubuduce...Sve vam najbolje zelim u daljem radu...Jbg...Trenutno sedim kuci i ozbiljno razmishljam o tome da na moj album "Chronic Madness" stavim malo elektro primesa u kombinaciji sa shredom...Tako da vas razumem...sve je podlozno promeni,ali molim vas nemojte biti kao OVERKOLJ(OVERKILL) posle hororskopa icon_smile.gif pozdrav dragoj mi braci

Хмм... Чекај да видим... Човек који има 2 компресора у реку и амби - процесор мора да је луд ако их не примени на снимак. Реверб је у комбинацији са дилејем и има га ДОСТА, само треба слушати ПАЖЉИВО! А компресор је, фала Богу одрадио посао на путу ка мастеру (мифрофон -> предпојачало -> амбијент процесор -> компресор -> сто -> комп). Не знам откуд ти та идеја да нема тих ствари, поготово компресора, забога! icon_confused.gifwallbash.gif

 

А што се тиче даље препирке око звука и модернизације, ми смо на своме. Ваши коментари нам не сметају, али их нећемо ни усвојити. Можда и промените мишљење кад изађе и 2. албум! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

He, imate album?!

 

Ja k`o sa neba da sam pao.. wallbash.gifwallbash.gif

 

Bre, prosli put kad sam vas slusao, to je bilo na 202 sa tim nekim Dadijem,kako vec, i nesto je covek trabunjao zajedno sa Olgom o tome kako vase pesme moraju biti na srpskom.. no.gifno.gif

 

Nego, ok.

A vi vec pricate o drugom albumu i evoluciji zvuka.. icon_rockdevil.gif

 

Bravo, samo nemojte da upadnete u kolotecinu.. TO je sve sto cu vam drugarski posavetovati. Radite kako mislite da treba, slusajte svoj vibe i sve ce biti u redu. Valjda muziku i pravite (prvenstveno) zbog sebe, zar ne?

 

Samo terajte, veoma mi je drago da imamo jedan mlad thrash bend koji NE LICI na Metallicu.

 

pivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da nisam, ali i ako je to izjavio, nije tacno. Ni Space Eater, ni Azazel, ni Kuga, ni Nadimac ne zvuce kao Metallica. To je zabluda!

Истина! Ако један од нас личи на Металику, онда хајде да се убијемо сви колективно!

Сећам се да ме је неки момак пре годину и по изнапушавао да смо покрали дотични бенд за идеју "Thrash is all around"... wallbash.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сећам се да ме је неки момак пре годину и по изнапушавао да смо покрали дотични бенд за идеју "Thrash is all around"... wallbash.gificon_smile.gificon_smile.gif

Ha, to je najbolji vic koji sam cuo u poslednje vreme. Da ti nije rekao slucajno i iz koje je pesme rif?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...