Jump to content

In Flames


Recommended Posts

Poslednji album iz Melodeatha koji mi se mnogo dopao bio je Arsis - Celebration of Guilt. -edit- zaboravio sam Character, ali DT je jedini Melodic Death od kojih očekujem nešto u poslednje vreme.

 

Inače još samo Whoracle Delux edition da nabavim, pa da popunim moju IF kolekciju.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne treba po jednoj lošoj sezoni suditi o budućnosti nekog benda, a kamo li o budućnosti nekog žanra. Koliko puta su umirali heavy i thrash pa su vaskrsavali. Melodic death je zahvalan žanr jer je kombinacija svega dobrog iz ostalih metal žanrova, ikao takav ne može izumreti.

 

In Flames će se vratiti korenima, kad vam Bata kaže!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne sluša mnogo ljudi ni punk, psychobilly i slično ali ima itekako dobrih bendova tog žanra koji su aktivni, tj, žanr nije umro. To da li su pravci bitni ili nebitni, fensi ili ne, meni nije važno. Nikad nisam voleo ništa samo zato što je moderno ili zato što to slušaju svi moji drugari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U tom smislu nijedan žanr muzike više neće umreti jer će u hiljadama bendova širom sveta svaki žanr biti negde zastupljen i uvek će se naći neka publika za to, pre svega zahvaljujući netu. Problem melodeatha i sličnih žanrova je u tome što je on idejno manje-više priteran do kraja pa su novi bendovi prinuđeni da ili izmišljaju neke revolucionarne stvari ili sviraju već 1000 puta odsvirano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve što sam u životu voleo da slušam od Beatlesa i Madone do Cannibal Corpse-a i danas volim da čujem. Ne očekujem od Betalesa da budu Foo Fighters, niti od Cannibal Corpse da budu Pinepaple Thief. Svaki žanr volim baš zbog toga što jeste a ne zato što je novi, stari, svež, moderan i slično. S obzirom na to da volim da čujem mnogo različite muzike, nema potrebe da mi neko ugasi heavy ili thrash da bih čuo nešto sveže i novo. Bogu Božije - caru carevo. Što je thrash nek bude thrash, što je mešavina nek bude mešavine. Treba nam i jedno i drugo.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...