Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

1998 - Ozzfest Budimpeshta nekih 700 km od moje kucje,maloletan,bez prihoda,otishao SAM bez igde ikoga!

 

2005 - 17.novembar Zlin ( Cheska ),pochetak svetske turneje...400 km-a od Praga u kome sam trenutno bio stacioniran!Zasluzeni backstage sa bendom!

 

2005.- 18.novembar Pardubice (Cheska ) drugi cert na svetskoj turneji....500 kma od Zlina...putovanje vozom od gomile sati i mrcvanje i spavanje u vozu...blejanje preko dana,uveche svirka i blejanje u prvom redu...

 

2005. 19.novembar Plzen ( Cheska ) 200 km-a od Pardubica...spavao sam ponovo u vozu i izlomio se samo tako...blejanje sa fanovima i Danijem ( bubnjarom ) skoro celog dana...ponovo backstage sa bendom posle svirke i dogovor da se vidimo u Beogradu...sedam u voz i odlazim za Prag ponovo....zaspao sam i ustao posle 17 jebenih sati spavanja!

 

Dakle

 

Prag - Zlin - Pardubice-Plzen -Prag .... oko 1400 kma putovanja vozom... zivot u vozu 3 dana...maximalna shtednja kinte na hrani i picju da bih mogao da platim put...nisam imao kinte ni za jednu jebenu majicu!

 

Ali vredelo je svake jebene krune !!!

And that's what I call fan!

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze Carcass ti si 79...znaci pretpostavljam zavrsio si Fax i pretpostavljam da imas sopstvene prihode...pretpostavljam da ti roditelji ne pricaju "ne mozes medju narkomane"...Kazi na koliko si koncerata ti otisao u nasim godinama ali budi iskren...

P.S. MetalGirl kakav je to progresivni regres u avataru...pa trebalo je da vidimo nesto vise koze nase omiljene glumice icon_smile.gif

dragi Starbrakeru u tvojim godinama iskreno nisam bio ni na jednom koncertu ne zato sto nisam htio (pare bi se i nasle, a i starce bi sredio icon_mrgreen.gif ) nego zato sto NISAM MOGAO.

Bio je jebeni RAT ovdje (pucalo se, bjezalo, ljudi koje znas su svaki dan ginuli, trajao je 4 duge godine) i odlazak do BG ili Srbije je bio jedino moguce putovanje tih godina, a tih godina nije bilo nikakvih koncerata ni u Srbiji. I sami znate kada je pocela koncertna sezona i ko je prvi organizovao koncerte (Polzovici).

Cim se situacija stabilizovala uzeo sam pasosh i zapalio preko tih istih Polzovica u Budimpestu na Maidene (to je bio prvi odlazak vani), a do tada sam ispostovao sve sto je bilo u Srbiji.

Zbog svih navedenih razloga nisam, recimo, vidio CARCASS koji se raspao prije nego je rat ovdje zavrsio, pa zato sad idem gledati i bendove koje sam prije puno vise slusao, a sad i ne bas toliko (cisto da "odradim" -u pozitivnom smislu)

Eto tako ti je to bilo tada i tako je sada.

Sto je tu je. Vrijeme ne mozes vratiti, pa se zato sad trudim da nista ne propustim.

ISKREN POZDRAV!!!!!!!!!

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodje i ja...a sta si ti inace?Ko si ti da ti se pola foruma pravda?

Niko poseban.

K'o i ti isto.

 

 

(za tebe i za druge)

Nisam trazio da mi se sad tu 'pola foruma pravda' (k'o sto lupas),nego se to moje pitanje prvenstveno odnosilo na one 'die-hard' fanove,koji su izjavljivali tako nesto (u tom stilu).E sad,greskom sam tu nabrojao i one koji su samo mislili da dodju na taj koncert,jer ipak to je Helloween i dolaze u BG...na koje se to u principu nije odnosilo.

A i u krajnjem slucaju na ono pitanje se moze i normalno odgovoriti (ko da ne moze normalno/jednostavno da se odgovori,tipa:"Nisam hteo/-la da idem") i kraj.Nisam mislio nikog extra od vas da prozivam (kazem,moja greska sto sam u onom povrsno pogledu na tu temu izmedju ostalih i vas nabrojao).

 

A kad neko sebe smatra extra fanom nekog benda (StarbreakeR,da me sad i ti ne shvatis pogresno,ovo se ne odnosi na tebe orangelistening.gif ) koji mu je (maltene) u na dohvat ruke i da za relativno malo para (karta za koncert u Sofiji je npr. bila 8 eura),uz jebeni vazeci pasos i malo volje/zelje moze sebi da priusti neverovatno zadovoljstvo/dogadja/provod/dozivljaj da vidi svoj omiljeni bend uzivo - e to mi je onda bas,bas bezveze icon_rolleyes.gif

OK,kapiram da uvek nesto nepredvidjeno moze da iskrsne...Meni je npr. tako 2000.,kad sam hteo da odem da gledam Maiden-e u Budimpesti (Bruce se bio vratio u bend),nesto STVARNO iskrslo (ne vezano za tipicne izgovore/stvari:pare,pa "ne sviraju mi u mom dvoristu,pa necu da idem;a inace bih isao/-la na koncert...i to samo ako ne pada kisa",ovo-ono... icon_rolleyes.gifno.gif ) i nisam mogao da odem icon_sad.gif

 

Sve u svemu - ono (pitanje) se odnosilo na one koji su mogli,a nisu otisli.

 

@Elldamar:Respect man icon_rockdevil.gifpivopije.gif

A posebno huge respect za:

1998 - Ozzfest Budimpeshta nekih 700 km od moje kucje,maloletan,bez prihoda,otishao SAM bez igde ikoga!

Kao i za onu turneju po Ceskoj icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

 

P.S. - A za onu/onog ko misli da se tim cimanjem na neciji koncert ne treba hvaliti ('kurciti',k'o sto kaze),nego stideti,onda evotigana.gif

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odusevili bi se Helloweenci kad bi te videli sa toliko Gamma Ray-a u potpisu icon_wink.gif

Hehe...pa mogao sam ja da stavim i onih 14-15 Helloweena...ali ipak bi bilo previse icon_smile.gif

Enivej niko me ne vredja, taman posla, slusam ono sto slusam za sebe...verujte i ja nisam poklonik "sedi i slusaj Mp3" politike ali eto desi se sranje i gotovo...od tih para za cert sam kupio original i sada Helloween clanovi opet imaju sta da jedu biggrin.gificon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najeli su se oni odavno od tog diska, sad od njega nemaju nista...

 

Mislim da nemaš pravo tako da pričaš.

 

Prvo,ja sam maloletna(još uvek),

 

drugo,i za neke koncerte u BG jedva skupim lovu,i to od gladovanja u školi,jer ćale i keva,naravno,mrze muziku koju slušam i boli ih dupe da me finansiraju za put,citiram:"da bi ti slušala neke tvoje vrištavce".

 

Treće,nisam iz BG.

 

To Metal Girl:

 

Mislis da moji vole moju muziku, da limam love...

Sam finansiram faks, knjige (sto godisnje kosta oko 400 eura), a naravno nigdje ne radim, vec se kako znam i umijem snalazim...

 

I stojim iza toga da je moguce za mjesec dana skupiti 20 eura za neki koncert....(ovo se ne odnosi na Helloween, vec na mnog druge koncerte koji su se desavali u Srbiji, a koji nisu bili posjeceni...).

 

A za starce...., njih mozes srediti kako hoces... icon_rockdevil.gif

 

RISPEKT, kad budes punoljetna idemo svi zajedno na Wacken!

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve se moze kad se hoce.

Ja sam sa 17 godina sam zapalio u Italiju da gledam Maidene u Pordenoneu. Dio para imao, dio pozajmio i shapa visoka u prvome redu.

Za Accept sam prodao ovog strata sa mog avatara, Shapa visoka i prvi red u Budimpesti.

Masu sam koncerata jos gledao u nemogucim uslovima. Masu stvari koje imaju moji vrsnjaci ja nemam, zato sto sam pare spiskavao po koncertima i nije mi zao ni sekunde.

Sve se moze kad se hoce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je to, starost i iskustvo, znaci Oliverov savjet je:

 

Prodajte vash bubreg, ili josh bolje odsjecite ga starcima dok spavaju...

 

Braco naprijed, a Laki, moglo bi se sa danasnjih 20 jevreja otici na Wacken, ali samo ako je covjek pametan, i da ulozi tye pare na pravo mjesto..., za nekoliko godina 20 jevreja postaje 200!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas kolika je sansa bila za odlazak na Wacken tad u procentima? 0.5%

 

Vize necu pominjati, press ulaz dok bi se sredio izgubio bi se celi prvi dan za gledanje, para za platiti kartu i put, i jos ziveti u Nemackoj nekoliko dana nije bilo dovoljno...

 

I uz to, bolje 15 pojedinacnih koncerata, nego jedan Wacken gde bi pola bendova prespavao od umora, ili ne bi video negde iz stotog reda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ih ono vidis na jednom mestu...ovako se cimas od drzave do drzave...od certa na cert...ovaj u Sloveniji nije los cini mi se...a nije ni daleko...za jedan od njih sigurno moze da se sakupi kinta...na kraju krajeva uvek je tu ovaj u Bugarskoj...a ako se neko od vas zadesi tamo pivopije.gif

S obzirom da je ovo offtopic ajd da udarim nesto vezano za topic : Helloween Rulezuser posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...