Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Dobro vam svima covjek rece, gdje ste na koncertu, svi neki fanovi...

 

I ja sam bio blizu prvog reda, a kasnije sam se povukao i u miru uzivao...

 

Svi pricate nesto, volim helloween i ostalo, a dobro covjek rece gdje ste na koncertu..., pa prvi put sam isao u Zadar, ima nekih 350km od Banja Luke, i nisam se zalio, a sad smo se opet vozili oko 300km (jer smo malo skrenuli s puta)! Mislim karta Beograd - Zagreb (autobus) nije vise od 25 evra u oba pravca, i tamo karta 20 evra, znaci sa 50 evra naputujes se i nauzivas!

Za neodlazenje na cert nema isprike...

Problem je u tome sto ste vi, beogradjani posebno, prilicno razmazeni, i poceli ste da birate i izvoljevate..., dobro je Frubi napisao u MH i Butcherianu...

 

 

Nego sranje na stranu, dobio sam od jedne djevojke gomilu slika sa Heloween koncerta, a cak ima i klip A Tale That...!Odlicno je!

 

Naravno Vlad nedam nikom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta ja sad mogu da radim sto sam maloletan i sto bez dozvole roditelja ne mogu ni da obrisem zadnjicu...jebi ga i ja sam se spremao 6 meseci sakupio pare bio spreman da idem bilo gde al onda ti kazu necemo da potpisemo i ja mogu samo da ga dudlam...uostalom nismo mi krivi neko i nema 50e...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro vam svima covjek rece, gdje ste na koncertu, svi neki fanovi...

 

I ja sam bio blizu prvog reda, a kasnije sam se povukao i u miru uzivao...

 

Svi pricate nesto, volim helloween i ostalo, a dobro covjek rece gdje ste na koncertu..., pa prvi put sam isao u Zadar, ima nekih 350km od Banja Luke, i nisam se zalio, a sad smo se opet vozili oko 300km (jer smo malo skrenuli s puta)! Mislim karta Beograd - Zagreb (autobus) nije vise od 25 evra u oba pravca, i tamo karta 20 evra, znaci sa 50 evra naputujes se i nauzivas!

Za neodlazenje na cert nema isprike...

Problem je u tome sto ste vi, beogradjani posebno, prilicno razmazeni, i poceli ste da birate i izvoljevate...

Mislim da nemaš pravo tako da pričaš.

 

Prvo,ja sam maloletna(još uvek),

 

drugo,i za neke koncerte u BG jedva skupim lovu,i to od gladovanja u školi,jer ćale i keva,naravno,mrze muziku koju slušam i boli ih dupe da me finansiraju za put,citiram:"da bi ti slušala neke tvoje vrištavce".

 

Treće,nisam iz BG.

Edited by Metal girl

Share this post


Link to post
Share on other sites

RESPECT maloljetnoj MetalGirl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

to se tako radi djevojko

da nas je vise takvih,a manje nekih tetkica i Nerd-ova, i ova scena bi bolje stajala

ne moze se nista bez truda

ako neko misli da je lako otici na bilo koji koncert iz ove zabiti VARA SE!!

a da ne kazem da sve kosta

 

a HELLOWEEN

gledao sam ih u ZG, i

 

iskreno, mislio sam da ce biti bolje

nisu bash nesto

vrhunsko. profi, ali bez duse

gledao sam puuno boljih koncerata, ali ne zalim sto sam ih vidio

ipak je to ljubav iz mladosti i trebalo je najzad otici da se vidi

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Respect MetalGirl...ista situacija je i kod mene samo sto ja nisam kupio knjigu iz Engleskog za skolu(koja kosta poprilicno...nekih 10e...ostalo sam skupio nekako)...

Takodje.Samo što sam ja uzela knjigu,al nisam platila. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Ozbiljno,glupa su mi ova prepucavanja u stilu "Ko je veći fan,ko je bio na koncertu,a ko ne,i zašto"...... icon_rolleyes.gif

Edited by Metal girl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ne pada na pamet da se sad ja nekome pravdam zasto nisam isla u Bugarsku ili gde god da ih slusam evotigana.gif ...

 

A sto se tice ovih prepucavanja, neka svako radi sta hoce, kad nema pametnija posla, i neka se kurci na taj nacin! Mene iskreno zabole! icon_da.gificon_spava.gif

Svidja mi se tvoj potpis. icon_da.gificon_da.gif Pre sam ga imala te stihove u potpisu,a inače mi je to omiljena stvar Helloween-a. icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne svidjaju se ni meni prepucavanja tog tipa, ali prica o tome da se NE MOZE ici na koncerte NE STOJI. Znaci JA NE MOGU ne postoji!!!!!!!!! Pitanje je samo hoces li i zelis li dovoljno.

Vise nije rat, moze se putovati, treba samo rasporediti prioritete i otici pogledati bendove koje volis.

Tu sva mudrost zavrsava.

TACKA.

icon_cool.gificon_cool.gificon_cool.gificon_cool.gificon_cool.gificon_cool.gificon_cool.gificon_cool.gificon_cool.gificon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze Carcass ti si 79...znaci pretpostavljam zavrsio si Fax i pretpostavljam da imas sopstvene prihode...pretpostavljam da ti roditelji ne pricaju "ne mozes medju narkomane"...Kazi na koliko si koncerata ti otisao u nasim godinama ali budi iskren...

P.S. MetalGirl kakav je to progresivni regres u avataru...pa trebalo je da vidimo nesto vise koze nase omiljene glumice icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze Carcass ti si 79...znaci pretpostavljam zavrsio si Fax i pretpostavljam da imas sopstvene prihode...pretpostavljam da ti roditelji ne pricaju "ne mozes medju narkomane"...Kazi na koliko si koncerata ti otisao u nasim godinama ali budi iskren...

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

 

Mi smo isto godište.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...