Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pa da...hvala...samo se ljudi mnogo zale da je potpis saren...

Anyway lepo se provedite na certu...pozdravite ih od mene...

Laki druze molim te pitaj ga koje bi muzicare pozvao da gostuju u Metal Operi kada bi je pravio(koga god da intervijuises) ako procitas ovo pre certa

EDIT : A dobro video sam da je cert oko ovog vremena tako da nista...jebiga...

Edited by StarbreakeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta da kazem, sinoc sam gledao Helloween drugi put. Neka me prehlada gadno drma, ali to nije bio razlog da se ovo propusti. icon_rockdevil.gif

Ovaj put je press akreditacija bila mocnija te sam ih i upoznao. Weiki je bio vidno smoren, Andi je opet glumio superstara i nek se jebe sa takvim stavom, ali me zato Markus odusevio. Bas je cool lik.

Sto se samog koncerta tice, novi materijal je malo smarao, ali zato je A Tale That Wasn't Right bolila kao nikada. I I Want Out i I Want Out... icon_biggrin.gif

Bas se vidilo da samo odradjuju svirku. Licno mi je bolje bilo kad sam ih gledao pretprosle godine jer su tad svirali neki best off, a i bilo je vise emocija u svirci.

Kako god, mnogo gotivnija noc nego da sam je izblejao u kuci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

It's Halloween, tonight violent.gif

 

pobogu

Ccc.. no comment.

 

Ja sam isao gledati fucking HELLOWEEN koncert, a ne na HALLOWEEN night or something.

 

Jebote, ne znam kako se pise ime benda, a idem ga gledati no.gif

 

 

Koncert je bio odlican. Jedino lose sto se setlista znala unapred i sto nije bilo ni sekunde spontanosti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

deda, pesma se zove "Halloween"

Evo ga jos jedan...

 

Pre svega, ja sam na ovoj temi NAJMLADJI!

 

Pod dva - naravno da znam kako se zove jebena pesma, ali da sam pisao na srpskom, to bi izgledalo ovako: "Helloween koncert - VECERAS". Ali posto je bilo na engleskom, a isao sam da gledam bend koji tu pesmu inace NECE svirati, logicno da pisem da je Helloween veceras.

 

Jebote, ja sam Helloween slusao u osnovnoj skoli. 12 godina staza otprilike. I sad ne znam kako se zove kvlt. pesma...

 

Kakva prestara tema, i kakvi starci na sve strane ovuda no.gif

 

 

pivopije.gif

 

 

EDIT: Nego, Starbreaker - nisam ga pitao s kim bi radio operu, jebiga, a cool je pitanje. Ali s obzirom da se radilo sa basistom (jer jedini on daje intervjue na terenu, kako nam je receno), i da lik odgovara mehanicki (verovatno mu je ovo 1.000.000.000. intervju na ovoj turneji), jako brzo smo zavrsili (izmedju namestanja dva benda, dok nije buka...).

 

I odoh sa ove teme do sledeceg koncerta.

Halloween, Helloween... the end! mrred.gif

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

A koncerta, a sile!!!!!! Majku im jebem, odvalili su momački, pa pričajte šta hoćete! Onaj Keeper su odsvirali nenormalno, Markus je legenda, car nad carevima, Weikie opet ispušio šteku (usput da napomenem da je njegova trzalica nekim čudnim slučajem završila u mojoj ruci), Sascha je puno dobar gitarista, Andi je otpjevao dobro po običaju, a onaj frizbi bubnjar je rasturio onaj jadni bubanj-čovjek nije nikako normalan!!!!!!!!! Malo nam je Laki posustao u povratku (čitaj: ispovraćao dušu), ali je ukupni utisak fenomenalan! Ekipa luda po običaju, zaista je super bilo!!!!!!!! Plačite vi koji niste bili!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je bilo dobro, jest da je Andi lazirao na vokalu i to poprilicno, izgleda da je nesto bio bolestan, bar sam tako cuo!

 

Bubnjar definitivno nije bio normalan, ma odlicna svirka!

 

Samo me razocarala ona Sasina solo tacka, toliku bezidejnost i izlupavanje gluposti odavno nisam cuo! Cisto bezveze!

Markus po obicaju lud, kao i svi mi koji smo bili u gornjem dijelu sale i kidali se od deranja i skakanja!

 

Sve u svemu jedan dobar koncert, koji su Helloween odradili rutinski, izostalo je par hitova koji su trebali biti na meniu, ali sta je tu je!

 

Ovo mi je bio drugi put da ih gledam, pa sam bio dosta pribraniji!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...