Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

hm...jel to znaci da i ovde vazi teorija da bendovi sto su stariji, vise gube svoj stil i postaju komercijala? icon_sad.gif

Ovde je konkretno problem sugavi Weikath koji samo gura ljude od sebe i menja stil benda kako mu se digne. Ubacuje neke mracne momente, textove ume da zasere extra. On je najveci krivac svega. Ne kazem ja da je poslednjih nekoliko albuma lose ali jednostavno nije Helloween , ima tu svega i svacega i ne svidja mi se ako ga gledam sa strane Helloween-a a gledano drugacije mozda je to dobar album, to je vec druga strane price.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anarki tu sam ne brinesh se icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Ljudi, shto se tiche Keepera 3ke..eve obrce mi se u playlisti po ko zna koji put i josh ga varim jebot zivot..

 

Loble je prosechina od bubnjara..i morali su da nadju boljeg..Weiakthove pesme su dosadne ko i uvek(do you know.. i get it up)..a i Light The Universe sigurno ne ulazi u top 5 Helloween balada...

 

To su glavne "mane" albuma...Inache album ima par stvarno vrh pesama..pre svega My Life For One More Day...Invisible Man(najbolja Gertsnerova do sad!), Born On Judgement Day a tu su i dve ultra kratke i ultra zabavne ween pesmica Come Alive i Mrs God!

 

A shto se tiche ove dve ultra dugachke pesme..definitivno nisu ni blizu "Keeper"a ili "Halloween", ali su podosta fine.."occasion avenue" ima cool retro intro i sasvim je fina power pesma, dok se kod Kinga bash jurila neka kompleksnost ali pesma mnoogoo gubi na kvalitetu na neke trenutke iako ima fine speed/power delove.

 

SVe u svemu...moglo je bolje, ni blizu keepera keca i dvojke, ali i daleko od promashaja..moja neka ocena bi bila 8/10

 

Vazno je ipak..da ih vidjamo live u januarau..zar ne icon_wink.gif

 

p.s. Inache od pesma sa 'buma uzivo bih ovelo chuti definitivno Mrs god i My Life, a shto da ne i Invisible Man.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliko hvala za ovaj link! icon_rockdevil.gif

Izvini sto trazim, ali pojasni mi sta da radim sa ovim linkom, odem na njega, nadjem albu, a kao kliknem na link pjesme izbaci mi nesto sasvim deseto!

 

Jebiga ja sam navikao na Dc++, i nist drugo ne radim....

 

Ajd pomoc!

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Weikath josh od Steel Tormentora ne moze da napishe dobru pesmu majke mu ga nesposobne..al zato Grapow u medjuvremenu pisao svoje najbolje icon_da.gif

Ja se izvinjavam...

 

- Falling Higher

- Midnight Sun

- Salvation

- Nothing To Say

Su ODLIČNE pesme

 

- Do You Feel Good

- The Tune

- Born On Judgement Day

- Do You Know...

Su skroz OK

 

Jedino

- All Over The Nations

- Lavdate Dominvm

- Get It Up

Su nešto slabije, po meni.

 

Toliko o tome da Weikath od Tormentora nije napiso dobru pesmu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A što se Grapowa tiče, čovek osim što je napiso neke od jačih Helloween stvari:

- Mankind

- Music

- Still We Go

- The Time Of The Oath

- Escalation 666

I posebno:

- THE DARK RIDE

Koja je po meni UBEDLJIVO NAJBOLJA HELLOWEEN PESMA!!!

 

Čovek je uz to i najbolji gitarista kog je Helloween ikad imao. A čisto sumnjam da će boljeg ikad imati. I što se mene tiče, najbolji Helloween albumi su se pravili dok su on i Kusch bili u postavi (Master-Ride). Iako su i zeka i ovaj novi odlični, opet su mi albumi sa Grapowom nekako... jači. I tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...