Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Da vam ja kazem...nije da ne verujem u izvore onih koji su postovali u topicu za cert...ali oslanjajte se prvo na officijalni sajt pa onda na sve ostale...ko zna...mzoda su se vec dogovorili sa drugim organizatorom...a vest potice jos od subote...da je tacno sigurno bi bila vec na sajtu...a ako ne onda sigurno tragaju za drugim organizatorom...sigurno ima razloga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa na sajtu je objavljeno :

Beograd-Gig cancelled

 

Sadly we had to cancel the show in Belgrade, scheduled for January 27th, 2006, due to organizational problems. The concert will be rescheduled during the summer festival season 2006.

 

Tako da dragi Helloweenashi jebi ga...idite u Bugarsku ili u Budimpestu...sumnjam da ce doci na leto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

27th Jan. Dom Sportova Beograd Yugoslavia

 

 

27th Jan. SKC Beograd Yugoslavia 8)

ovo je informacija sa helloween.com

 

2005/12/21

Beograd-Gig cancelled

 

Sadly we had to cancel the show in Belgrade, scheduled for January 27th, 2006, due to organizational problems. The concert will be rescheduled during the summer festival season 2006.

ovo je najnovija info. sa oficijalnog sajta =helloween.org

 

HELLOWEEN Cancel Belgrade Gig - Dec. 21, 2005

German power metallers HELLOWEEN have been forced to cancel their previously announced January 27, 2006 concert in Belgrade, Serbia due to "organizational problems." The concert will be rescheduled during the summer festival season 2006. ovo je sa http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermo...ewsitemID=45893

 

 

 

sta da se radi......slicno je bilo i za maidene....

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaauuuuuuuuuuuu...jebote živa istina......za sve sam se nadao ali OVO NE!!!! icon_sad.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Sad ne znam dal treba da plačem ili da se smejem? Jebeš ti zemlju koja ne može da organizuje koncert koji bih sigurno bio bolji od Metallice...jer nebi bio toliko komercijalan i zašto se ovi problemi ne dešavaju u komšiluku:mad:...ali dobro tu su nam ostali Eros Ramazoni, U2, i jos zna koji kurac pored pa će mo da uživamo...to je sve što ću reći.

JEBENA Srbija.gif

 

Over And Out icon_smile.gificon_confused.gificon_rolleyes.gificon_sad.gifwallbash.gifpukeface.gifviolent.gifevotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma breee

ovde ljudi znaju za metallicu, deep purple, pink floyd, whitesnake i mooooooozda jos neki....... za sve ostalo kontaju --to je nepoznat bend, i onda racunaju da ne treba ni da dolazi...

 

bre gde nam je tito.....odma' bi svi dosli 'vamo.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma breee

ovde ljudi znaju za metallicu, deep purple, pink floyd, whitesnake i mooooooozda jos neki....... za sve ostalo kontaju --to je nepoznat bend, i onda racunaju da ne treba ni da dolazi...

 

bre gde nam je tito.....odma' bi svi dosli 'vamo.....

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Ova ti je skroz na mestu

 

TITA ZA PREDSEDNIKA pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

STa fali nasoj zemlji ?

Culi ljudi kako je prosao Destruction & Candlemass, pa odlucili ipak da odu u bukurest gde je vec prodato 5.000karata.

E to je to kada ja pricam support i odlazak na svaki koncert, a meni niko ne veruje.... eto vam sad. Pa vi vidite dali cete i dalje da birate na koj cete koncert !

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da je Kai tu(ne ovaj sa foruma) ne bi oni otkazali koncert...ali jebiga...ma pusi mi se ionako ce najverovatnije da budu na Wackenu...

Sto se tice Frubijevog posta slazem se ali jebiga ljudima lepse da sede, slusaju Mp3 i Hot_Catuju...jebiga takvi smo...

Tu sam....tuuuuu sam icon_mrgreen.gif

 

 

Ja sam bre i za ovo leto skeptichan..ko ce sad to da organizira ako ovaj sad nije hteo..? Blah..

 

 

Mora nekako u Bugarsku da se ide...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,ovi su stoka...

 

German power metallers HELLOWEEN have been forced to cancel their Polish concert, which was scheduled for January 12, 2006 at Poznan's Arena due to "poor ticket sales," according to the promoter, Metalfest. Only 150 tickets (for an over-4,000-capacity venue) had reportedly been sold at the time of the cancellation, reports Interia.pl. Special guests for this show were going to be fellow Germans PRIMAL FEAR.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...