Jump to content

Underdeath


Гера

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da, ta djoletova slika je skroz kul, onako, iz naroda! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

aj, nabacicemo neku novu sliku, samo da odradimo foto session! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

sviramo novu, najverovatnije! u stvari, na toj svirci cemo samo i svirati nase stvari, i ako ostane vremena, malo stare metallice, cisto da bude thrash vece! icon_da.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

u stvari, na toj svirci cemo samo i svirati nase stvari

malo mi je trulo da sad stavljam one vesele smajlije, ali veruj mi da me ovo MNOGO raduje! biggrin.gificon_rockdevil.gif

a ta nova sto cete svirati - jel balada ili zajebana?

 

mozda bi i dosli da si zvala...

e jebaga, napisala sam na hatred temi, mislila sam da ste videli... evo, zovem vas sad u utorak u valjevo icon_wink.gificon_smile.gif

pivopije.gif

 

p.s. nagradno pitanje - ko ce biti prvi na 100. strani icon_smile.gif

Edited by Kali Yuga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sviracemo onu zajebanu i zvace se deadly vices valjda jos nije potvrdjeno.Tekst ce ti biti poslat na lekturu.

 

U Ub se putuje 25. tekuceg meseca!

Iiiiiiiiiijjjjeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaa Djiga-Djigi-Djigoslav-The Fucking Invisible Kid je ostavio post YYYYEEEEAAAAAHHHHH.

 

Ideeeeemmoooooo Djigo jos 10 -ak godina pa cemo na 60 postova.

Nego pusti bre to Djigo, koji ti je bre bio pa si juce bio u drugom kraju Srbije a mi te ocajnicki trebali u nekom klubu u Zemunu.

 

Da vidis blamazu, pun klub 250-300 ljudi, a mi svirali dva puta zaredom Symphony Of Destruction. Prvi put Milos "svirao" bubanj a drugi put gitarista Full Stop-a. Onda Trust , bubanj "svirao" Milos, a posle smo cupali iz malog mozga Enter Sandman i Paranoid. Bubanj "svirao" Bojan. Gitarsko pojacalo je bilo samo jedno, i to sa nekom Rock N Roll pedalom i farbom, uzeli smo njima instrumente ( bass i gitaru ) a oni su u E stimu. Tu se i Igor sjebao....Znaci RASULO....znaci RASPAD....znaci IZGINUCE koliko je to glupo zvucalo. Jos kaze Igor iz Stopa ( ne iz PitStopa nego iz Full-a ) " I sada gosti veceri bend RattleHead". Ja reko' ima da krene prica po gradu da RattleHead imaju najgoreg bubnjara u istoriji Istocne Evrope. Al' kurac izadjem ti je na mikrofon pa kazem "E pa da je Djiga tu on bi se prevrt'o u grobu da cuje kako mu skrnave instrument, ali posto nije tu a nije ni u grobu onda nema ni rasturanja bubnja ni promene polozaja groba" i kazem " Igore zovi sefa sale Saleta i obezbedjenje i izbacite ove lazne moraliste i bubnjare i protuve na ulicu". Jebiga sine, danas lazu da znaju da sviraju bubanj i izdaju se za nesto sto nisu, a sutra kolju po obdanistima i osnivaju militaristicke teroristicke fundamentalisticke paravojne formacije.

 

E mooooooj Djigo, ja sve nesto mislim "Koji ce nam bre kurac bubnjar daj da to svira neka riba pa da bar imam sa kim da "vezbam" ritam sekciju kod mene u sobi, ali veruj mi te tvoje ruke, noge i glave.... ( dobro samo jedna ( AL" VELKA),ai Stankovic i sve te skole i ulozeni novci VREDE SVAKE PARE I EVRA U PROTIV DINARSKOJ VREDNOSTI.

 

Znaci kad je ovako bez bubnjara namace se pitanje KAKO LI JE TEK BEZ BASISTE MAJKU TI JEBEM ?????

 

Izgleda da na to pitanje i pitanja tipa : ima li zivota van Bulevara , ima li TV stanice bolje od Mosta, ima li Jetija na Kopaoniku, ko je jaci Hulk ili Spajdermen, i td, nikad necemo dobiti odgovor.

 

Istina je negde tamo.... na .....Discoveriju al' me mrzi da pogledam. Ako neko bude gledao neka napise ovde resenje....to jes' odgovor.

 

Uzdravlje.

 

 

E da, sta je bre to UB ??????

 

Ja se toga plasim ??? Ruzno cu sanjati. Tamo sigurno zivi Dzejson iz Petka 13 i ubija jadne male tresere. Uuuu sto voli tresere.....Al' opustencija, valjda se ide 25-og a ne 13-og, a i da idemo 13-og ima picku da mu polomim ako mi krene na Djigu ili ostatak podanika u bendu. Sisa jedna misli ako ima masku i noz da je jak. Lozana. Peder is'o samnom u osnovnu. Bio najmanji, svi ga vukli za usi, a pogotovu Metaleri ( treseri ) zato ih i mrzi. Ja sam ga svaki dan kacio na civiluk. Ostajao bi do 12 casa u skoli. ( to je poslednji u drugoj smeni )

 

Aj uzdravlje.

 

 

Nego stvarno brate....taj UB....ja ni u Savino nisam smeo. Usro sam se....a u UB....neka nam je bog na pomoci. Ako idu neki blekeri neka im je Sejtan u pomoci.

 

Ufff.....sav sam se najezio.

 

 

Aj uzdravlje

 

 

Nego.............ma nema veze.

 

 

Aj uzdravlje.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

М'рш бре! Уб је моје родно место, а и родно место Драгана Џајића и дулета Савића, за оне који навијају за Звезду. Свега је 60 км од Београда, али како не верујеш да има живота ван Булевара, Убљани ти неће недостајати.

 

Дакле, да одговорим овде на питање са наше теме, ми НЕЋЕМО ићи на Уб. Разлог је прост, моји маторци немају појма да ја имам бенд и не смем да им кажем, а довољно би било да ме једна особа види и сутрадан би цео град знао. Сам тога, сутрадан имамо пмаетнију свирку, а знајући Уб концерт има да буде до јаја труо ако се буде наплаћивао улаз. Тамо могу да прођу само бесплатне свирке, тј. да буду иоле посећене (преко 30 људи). Мислим, кад је улаз био 150 динара тамо је и Неверне Бебе гледало 34-воро људи. Ручно сам пребројао, пошто сам случајно био тамо. Можда грешим душу, јер не познајем све млађе нараштаје који су још увек тамо, али менталитет родног места ми је ВЕОМА добро познат!

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

М'рш бре! Уб је моје родно место, а и родно место Драгана Џајића и дулета Савића, за оне који навијају за Звезду. Свега је 60 км од Београда, али како не верујеш да има живота ван Булевара, Убљани ти неће недостајати.

 

Дакле, да одговорим овде на питање са наше теме, ми НЕЋЕМО ићи на Уб. Разлог је прост, моји маторци немају појма да ја имам бенд и не смем да им кажем, а довољно би било да ме једна особа види и сутрадан би цео град знао. Сам тога, сутрадан имамо пмаетнију свирку, а знајући Уб концерт има да буде до јаја труо ако се буде наплаћивао улаз. Тамо могу да прођу само бесплатне свирке, тј. да буду иоле посећене (преко 30 људи). Мислим, кад је улаз био 150 динара тамо је и Неверне Бебе гледало 34-воро људи. Ручно сам пребројао, пошто сам случајно био тамо. Можда грешим душу, јер не познајем све млађе нараштаје који су још увек тамо, али менталитет родног места ми је ВЕОМА добро познат!

Ja se najiskrenije izvinjavam. Nisam hteo da ispadne tako. Kad sam rekao Dzejson nisam mislio na tebe.

 

Nego sta kazes Bebe pa 34 ljudi. Braaaaaaaate, pa sta treba da dodje kompletna postava Monsters of Rock ( Kiss, Ac\Dc, Iron Maiden, Slayer...) pa da razmisle ako je dzabe da dodje jedno 100 komada. Pa sta bi oni celovecernji nastup, zezanje i sta jos, neku kurvu da im dovedemo da ih oralno zadovolji svih 34 i da im plati 150 dinara.

 

U mom selu kad dodje neki ( bilo koji Kineski demo bend ) ko ne ode a kao slusa Hevi, sutra javna opomena kastracija i vadjenje jednog oka natrgu, a sledeci put spaljivanje na lomaci, pa onda pisaju po ostacima da ugase. a tako su to neka cudna veropvanja tamo kod mene na Kavkazu, kao da popisaju duhove da bi otisli i udavili se u Hadu. Ma gluposti.

 

Nego....dobro si mi rek'o da taj dan prespavam. Ja sam mislio da je UB skracenica od Underground Boys. Kako bi' se zajeeeeeebooooooooo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

М'рш бре! Уб је моје родно место, а и родно место Драгана Џајића и дулета Савића, за оне који навијају за Звезду.

UB WORSHIP!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

EDIT:Doshlo bi 10000000 ljudi iz Beograda i ostalih gradova, da je urachunat u kartu obliazak Dzajine i Duletove rodne kuce!!!

ali ovako nishta....

 

sledeci put dobro razmislite...

 

Edited by Hatebreeder

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ускоро ће бити мноооого мање, јер ћу предузети једно опсежно брисање спамове, као и на Flush теми, а тамо још нисам готов!

Aj ako vec brises brisi one prve strane......zapravo one u sredini. icon_da.gificon_mrgreen.gif

 

 

 

P.s. Underdeath mozda nece svirati ni u UB-u ni u SKC-u ako ja ne ozdravim od jebenih prehlada i sranja.......ili da zamolimo nekoga da peva..?

Nije mi problem da sviram ali grlo mi je u katastrofalnom stanju!

mozda ipak i ozdravim s' obzirom da se pumpam lekovima i vitaminima kao nenormalan.

 

pivopije.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

И бришем оне са почетка, одатле сам кренуо.

Ако ћете радити Металику, ту сам да припомогнем. Само ми достави списак песама које радите.

А има до недеље још 5 дана, прездравићеш ти ако је само прехлада или блажи грип у питању!

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

И бришем оне са почетка, одатле сам кренуо.

Ако ћете радити Металику, ту сам да припомогнем. Само ми достави списак песама које радите.

А има до недеље још 5 дана, прездравићеш ти ако је само прехлада или блажи грип у питању!

Ajde nauci nase..... icon_mrgreen.gifbiggrin.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sviracemo onu zajebanu i zvace se deadly vices valjda jos nije potvrdjeno.Tekst ce ti biti poslat na lekturu.

u, deadly vices? opako zvuci! icon_rockdevil.gif

i djigo, nema nove lekture dok ne ispravis da se regardles pise sa DVA s! icon_smile.gif raduje me da ste bar ispravili ono - everybody IS...

i sto je tolika frka za tu baladu, pa ne mozete tekst da dovrsite? gerina verzija je skroz ok, eventualno malo da se skrati i da se doda refren icon_da.gif

@Pera - ako si promukao, nabavi obavezno tablete od islandskog lisaja u apoteci. iz iskustva - pomaze 100% icon_wink.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

balada se radi na kraju, a tekst ce verovatno i biti taj koji i jeste, samo cemo ga malo drndati. postoji rec regardles sa jednim s, veruj mi, nasao sam u recniku! icon_da.gif

 

mene samo interesuje kako ce peric nauciti tekst za ovako malo vremena... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...