Jump to content

Underdeath


Гера

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tesko? Ja nemam nikakvih problema... laugh.gif

 

Svirka je bila extra icon_biggrin.gif , ali Fest(mrzim to mesto) definitivno nije mesto za svirku kao sto je bila vasa! icon_wink.gif

 

Vec sam napisala na "Koncerti, desavanja i metal info" - jedva cekam svirku u SKC-u! icon_wink.gif

 

I, da, Djigo, izvestio si se u gadjanju fanova (i clanova svojih bendova). Mnooogo... icon_uhoh.gifph34r.gif Sledeci put dolazim sa slemom... icon_smile.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi svaka chast za sinocnu svirq! sve je zvuchalo kako treba, odabir pesama je bio dobar i nemam bash nikakvih zamerki! whiskey in the jar me je oborio s nogu pivopije.gif

hvala pivopije.gif

reci bas je bilo kul svirati whiskey?! musik19.gificon_rockdevil.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo da pitam, kakva je to nesreca bila s cinelom?

pa jednoj njihovoj ortakinji je pala cinela na glavu u basu kad smo isli na svirku u golubac... neka ti to bude uteha da nisi jedini icon_smile.gif

e da, nacula sam da ce biti neka svirka krajem marta... jel to potvrdjeno? icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma blajvi ga riki! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

samo sam cekao kad cete da snimite taj Kali Yugin post! icon_wink.gif

 

a sto se tice svirki u beogradu, ima jedan slobodan termin u SKC-u, 24.03., koji mi je zapao za oko, pa ce to verovatno i da bude termin za svirku, a na njoj ce, najverovatnije nastupati SPACE EATER, FLUSH i UNDERDEATH, sto mu dodje, kao, neko thrash vece za djiginu duplu! icon_da.gif

 

pivopije.gif

 

PS: hvala vam svima na pozitivnim komentarima, a whiskey je i meni lepo legao dok smo ga svirali na bini... tako opustena, vesela, a dobra pesmica... icon_da.gificon_smile.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

UUUU Gero, mora da bude taj termin, to je dan kada je '99. pocelo bombardovanje! Moramo da sviramo Bombs Away i Merciful Angel tog dana, ajd javni mi se sutra ili cu ja tebi pa da se izdogovaramo.

E da stalno zaboravljam da ti kazem da imamo pesme sa istim nazivima i istom temom - Merciful Angel icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Saznao sam tek pre neki dan. Cak smo ih svirali i u studiju 6 u superfinalu ovogodisnjeg takmicenja koliko se secam. Kakva slucajnost? icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, ovako, u cetvrtak, 09.03., sviramo u novom sadu, u klubu dvoriste, sa bendom new mythology, sa pocetkom od 21h, ili mozda 22h!

 

a, ova svirka za djiginu duplu, ce biti, najverovatnije 08.04. posto u SKC-u nema ni jedan drugi termin, ranije! no.gif

 

eto! pivopije.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirka u FEST-u je bila strava! ALI...smorio je onaj lik kom "stisao glas" (ili djana), te nije mogao da peva.

 

Trenuci veceri: Whiskey & Whiplash.

 

Gero, svaka cast za pevanje, prijatno si me iznenadio. Bas si odradio stvar, onako, cool! biggrin.gif

 

Pohvale celom bendu! pivopije.gif

 

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...