Jump to content

Underdeath


Гера

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uzgred, cuo sam da smo bili drugi juce na hitu dana 202-ke, i da smo u finalu izgubili od osmog putnika, jel neko slusao mozda, i jel zna nesto o tome? hvala! pivopije.gif

U polu finalu ste ubedljivo pobedili, a u finalu čini mi se da je bilo 9:5 za osmi putnik, ali nemoj me držati za reč što se rezultata tiče! well done, bojz! orangelistening.gif

Edited by mortisha adams

Share this post


Link to post
Share on other sites

jos nesto, zelim da se zahvalim svima koji su "glasali" (vikali) za nas i dogurali nas do finala HITA NEDELJE 202! jebiga, izgubili smo u tom tuznom finalu od IRON MAIDEN-a, al' zamalo da ih dobijemo! bilo je bas gusto! icon_smile.gif a bolji smo od njih icon_smile.gif (sala, da ljudi ne pomislie! icon_da.gif )

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@anarki - hvala, hvala, samo bilo bi i bolje da je bilo organizovanije, da nije svaki kurta i murta mogao da se penje na binu, da me bocka i udara, i da otima mikrofon! pivopije.gif

 

@bole - videcemo! pivopije.gif

Heh, nisam bio sve vreme unutra, nesto su me oni likovi gledali kao da im ne pripadam. Posto sam jedini nosio teksas jaknu i drap rolku icon_smile.gif.

 

E da za organizaciju, mogli su bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

veliki pozdrav i za mog druga hejtera, za pingvina, i penzosa! pivopije.gif

 

pozivaju se svi da dodju na gradiliste u subotu, bice extra! spremili smo super repertoar, i bice dobar provod za sve, pogotovo za mlade devojke! icon_wink.gif

 

sve mlade devojke koje ce se pojaviti na gradilistu mogu da me rezervisu preko pp-a!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Karte se prodaju u IPS-u (kao za Metallicu) biggrin.gif

Studentski grad je oblepljen zutim plakatima!! Samo je problem sto se svakog dana prelepe... Koliko vremenski planirate da svirate u subotu?? Ovaj drugi bend je pre nedelju dana u Odzacima svirao 2 sata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zajebavancija, kali, zajebavancija! icon_da.gif

 

sto se tice svirke ja sam cuo da svaki bend ima po sat vremena, ali mi planiramo i duze da sviramo! icon_smile.gif bice veselo! bice i nekih neocekivanih pesmica! icon_da.gif sutra moramo da donesemo tesku odluku, i da prelomimo koje pesme necemo svirati ( no.gif ), pa zato molim ljude ovde da napisu neke svoje zelje koje cemo uzeti u obzir pri donosenju odluke! pivopije.gif

 

PS: sviracemo i 2 nase stvari! icon_da.gif

PPS: koji bendovi osim nas jos sviraju, i sta sviraju? icon_confused.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ti moje zelje:

- The Four Horsemen

- For Whom The Bell Tolls

- Disposable Heroes

- Lepper Messiah

- Eye Of The Beholder

- Dyers Eve

- Of Wolf And Man

- The House Jack Built

- Hero Of The Day

A sa S&M-a bi moglo Blitzkrieg i Mercyful Fate! icon_rockdevil.gif

P.S. zasto samo dve autorske? icon_sad.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi, eye of beholder, of wolf and man, dyers eve i the house jack built uopste ne sviramo, a za ostale cemo da vidimo! mercyful fate sigurno necemo svirati zato sto je mnogo dugacka, blitzkrieg nismo uvezbali kako treba, kao ni disposable heroes!

 

ps: blitzkrieg i mercyful su sa garage-a, a ne sa s&m-a! ti si se malo zbunila! icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ps: blitzkrieg i mercyful su sa garage-a, a ne sa s&m-a! ti si se malo zbunila! icon_wink.gif

E jebem mu mater... to je taj sindrom, fax od 9 ujutru do 8 uvece! wallbash.gif Vidim da mi je vreme vec da spavam! icon_smile.gif

Pa dobro, svirajte onda Horsemen, Bells, Lepper, mene ionako najvise zanimaju autorske! icon_wink.gif

p.s. steta za Mercyful Fate, mogli biste u skorijoj buducnosti da obradite nesto od njih! pivopije.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@rustik - e, bas smo upali u ekipu, RHCP, JAMIROQUAI, i METALLICA! wallbash.gif nadam se da se vidimo tamo! icon_da.gifpivopije.gif

 

@kali yuga - ma, obradili smo i MERCYFUL FATE (metallicinu verziju), samo je mnogo dugacka, pa da ne smorimo ljude! icon_da.gif nadam se da cu i tebe videti tamo! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@rustik - e, bas smo upali u ekipu, RHCP, JAMIROQUAI, i METALLICA! wallbash.gif nadam se da se vidimo tamo! icon_da.gifpivopije.gif

 

pivopije.gif Kupio sam danas kartu. Sta mislis koliko ljudi dol;azi zbog JAMIROQUAI-a i RHCP-a?? Svi koje znam da idu ce biti tamo idu zbog vas. Inace, ona autorska stvar sto pustaju na Bgd-202 je icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...