Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Nesumnjivo najveći heavy metal bend svih vremena. Imaću veliku čast da ga za dva nedelje vidim uživo. Po meni je Dickinson njihv najbolji pevač. Najbolji album im je Brave New World (za njim slede The Number of the Beast, Seventh Son of a Seventh Son i A Matter of Life and Death), a najbolja pesma Fear of the Dark (posle nje Dream of Mirrors, Rainmaker, The Evil That Man Do, Run to the Hills). :rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesumnjivo najveći heavy metal bend svih vremena. Imaću veliku čast da ga za dva nedelje vidim uživo. Po meni je Dickinson njihv najbolji pevač. Najbolji album im je Brave New World (za njim slede The Number of the Beast, Seventh Son of a Seventh Son i A Matter of Life and Death), a najbolja pesma Fear of the Dark (posle nje Dream of Mirrors, Rainmaker, The Evil That Man Do, Run to the Hills). :rockdevil:

jedan od najvecih bendova molim... :pivopije:

 

uopste ne znam po cemu je ljudima Brave New World najbolji album,jedino ono kao come back pa je komercijalan, al daleko je to od najboljeg... mislim produkcija nije neka(previshe shuma), rifovi ok, tekstovi su ok, vokal nije mnogo zastupljen. mislim ne kazem da je losh album i ja ga cak stavishe rado slusham. ali sve u svemu vrlo polagan i ne mnogo tvrd album i nema tipichan maiden zvuk, stoga i ne moze da bude i nije najbolji ...

 

Mislim da se razumemo onaj old school koji je bio prva cetiri albuma maiden nikad nece svirati stoga nisu u konkurenciji za najbolji album...

Inache se od 2000 na prste mogu prebroje onako stvari koje su dobre izbacili da obaraju. mislim dobro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema pojma...

po meni jedina dobra, stvar je The Mercenary, ostalo je manje vishe zapomaganje...

 

od old school albuma pa sve do prayer, pa cak i fear of the dark...

to su albumi kakvi dolikuju

 

x faktor je fin album, samo malo neobichan i mrachan,

virtual xi manje vishe

 

BNW je tu negde u rangu sa x factorom, mada nisu za poredjenje

DoD je bolji

AMOLAD je po meni ok album mada nisam odushevljen, ali uzivo je JEBENO JEBENO JEBENO JEBENO JEBENO JEBENO JEBENO JEBENO JEBENO JEBENO JEBENO JEBENO JEBENO JEBENO JEBENO JEBENO JEBENO JEBENO dobar :metalac:

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja zbog tog Dance of Death i nisam uzeo da preslusam ovaj novi. bojim se da ne bih podneo razocarenje. i mislim da im je malo idiotski sto su posle 100 godina uspesne karijere i dobrih tekstova poceli da trpaju Death na ime i koncept svakog albuma. znam da su matori, da im se blizi vreme mreti, ali brate....

Share this post


Link to post
Share on other sites

@vlajko: sad zavisi, tu si i upravu, samo ove nove albume ne treba gledali kao maiden-klasiku, sad sta znam, nisu ni oni bash nishi ali su pricha za sebe..

 

@Black desire: pa ne znam sta da ti kazem DoD po meni nije losh... mislim da se razumemo, smaraju oni josh od BNW(cak stavishe od Virtual XI), ali ipak smatram da DoD ili AMOLAD uopste i nisu toliko loshi, ali su u svakom sluchaju neobichni za maiden...

Ali podjednako tako svaka nova Heavy stvar koju izbace jede zivu decu... Pa poslushaj new frontier, rainmaker, mercenary pa cak i wicker man i ghost of the navigator i different world

 

@HowlingWind: Ujh ja kad sam prvi put chuo AMOLAD bio sam razocharan, mada me je ipak nekako kopkalo da ga preslusham iznova i iznova, tako sam ga prihvatio kao ne tako losh album onda sam otishao na koncert i tako sam se odushevio kako zvuchi uzivo, a bio sam skeptichan i sto se tiche koncerta, ali maiden se kod mene izvuko josh jednom... sta cu kad sam milostiv lol mada ne bih voleo da nastave ovako, oni josh jedan kao killers a boga mi ni 7th son ili sl. da izbace nece :(

 

doshlo vreme da se umire...

Share this post


Link to post
Share on other sites

produkcija je ok, ali zato na BNW-u nije ni za u kurac... zbog tog zvuka mi se dobrim delom i BNW ne valja

 

 

E ovo jos nisam cuo...jedini ali jedini Maiden album koji ima losu produkciju je "Dance Of Death" (posedujem original nisam kupio rumuna) dok za BNW mogu da kazem da je produkcija cista desetka da onoga ne moze bolje koliko je dobro. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovo jos nisam cuo...jedini ali jedini Maiden album koji ima losu produkciju je "Dance Of Death" (posedujem original nisam kupio rumuna) dok za BNW mogu da kazem da je produkcija cista desetka da onoga ne moze bolje koliko je dobro. :rockdevil:

brate ja imam i bnw i dod original,

jel ti ne chujesh koliko su nechiste gitare i koliko ima shuma na BNW?

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Trooper' je u pravu. Produkcija BNW je losa. Bubanj i vokal prenaglaseni, gitare mutne jedva se cuju, a bass i da ne pominjem. Produkcija je jedino sto zameram na BNW, tako da mi jedino zbog toga taj album nelezi. Ali te pesme treba poslusati uzivo i mnogo mocnije zvuce (nemislim na Rock in Rio DVD i CD jer je tu zvuk takodje "peglan"). Ali zato Powerslave Ubija od dobre produkcije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...