Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Sigurno je to....

 

P.S. Koliko je ta pesma dobra uzivo... Jede malu decu :rockdevil:

:rockdevil:

 

Da...od kad sam pesme sa A matter of life and death cuo uzivo imam totalno drugaciji naravno bolji pogled na album

to sam i ja isto reko davnog 8.12.2006

novi album je uzivo jebeno dobar^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Watch Out" je "Wratchild".Ali sta je dodjavola "Our Road To Darkness"????Jebo te zivot!!!!

Our road to dark, our road to dark, I have a constant feat that something's always near.

 

Сад јасније?

 

Ах, види, навели су 'Fear Of The Dark'... Е, онда стварно не знам шта би оно требало да представља.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam se pocepao od smeha kada sam chitao u novinama...

 

a u februaru sam chitao novine u kojima je najavljivan cert, i tu je stojala slika Children Of Bodoma, a ispod pisalo IRON MAIDEN kad su bili mladi! :D:D:D mislim brutalno skroz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam se pocepao od smeha kada sam chitao u novinama...

 

a u februaru sam chitao novine u kojima je najavljivan cert, i tu je stojala slika Children Of Bodoma, a ispod pisalo IRON MAIDEN kad su bili mladi! :D:D:D mislim brutalno skroz...

То је отприлике био лапсус деценије!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci ne znam sta da mislim...

malo mi je zao,iskulirase nas skroz

 

nisam video nista na njihovom sajtu sem datuma

 

a ovi novinari..

 

po sistemu i corava koka...

 

a zrnevlje je ono malo istine koja izlazi na videlo

 

e da sto se tice medijske pokrivenosti

 

TV zasluzuje jednu veliku 0

 

novine su se makar potrudile :)

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi album je bez veze i uzivo i ovako. Smorio sam se na certu dok su svirali nove stvari.

Stvar ukusa. I na Partizanovom stadionu je Frantic(Metallica) zvuchao ko Slayer pa i dalje mislim da je pesma sranje. To sto se vama chini da su pesme uzivo ok je zbog toga sto vas cepa adrenalin, pa i da sviraju "I will survive" bilo bi vam cool. Sad ce da krene lavina pljuvanja po meni al boli me....

to je moje mishljenje

Edited by MAN O WAR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala za link (pesmu) :pivopije:

 

Scream For me Copenhagen, Scream For me Copenhagen... the iron maiden...

sjajno, u jednom trenutku se cuje i onaj zvuk kad tenk izlazi na binu...opasna fora!

eh kad se setim 'certa u BG, scream for me serbia... :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da to je bilo do jaja skroz.

Kolko smo samo chekali na "Scream for me Beograd".

Ja ne znam dal je neko chuo isto sto i ja. Naime na telefonu imam snimak "Fear of the...." i na jednom delu gde peva publika chujem Brusa kako kaze "mozemo glasnije" ili "ajmo glasnije Beograde" ako neko ima snimak neka preslusha pa nek kaze dal chuje isto. Mozda tripujem da je Bruce mozda je nego pored mene u publici?!?!?!?!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa Sumi sreco za tvoju informaciju www.maiden-serbia.org je site IM fan cluba iz Srbije i ako nije zanimljiva sama cinjenica sto se neko potrudio da zvanicno registruje udruzenje gradjana pod imenom Iron Maiden Fan Club Serbia, uz uredno dobijene papire od ministarstva za ljudska i manjinska prava ove jebene drzave onda i nema nista zanimljivo. Sem odlicno uradjene biografije, diskografije i ostalh sitnica kojih ima naravno svuda na netu, ali mislim da je entuzijazam ovih ljudi da to urade na srpskom ipak za pohvalu. Bez preterane zelje za raspravom, pozdrav

www.ironmaiden.co.sr je mnogo bolji sajt od ovih ... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mamu da vam jebem, kad sam cula da Mejdeni dolaze u BG, doslo mi da bacim atomsku bombu od ljubomore! :udri: Fakat, nista rajo vidimo se na EXITU, ima da opicim solo rif TROOPER-a,

pa makar me gadjali praznim pivski flasama! :rockdevil::pivopije::muzicar::muzicar::muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo nema veze sa koncertom ali sigurno ima veze sa maidenima - dakle, sinoc sam nabavila the piano tribute to iron maiden - scott lavender (verovatno se o tome vec govorilo o tome ali eto ja tek sad to odslusah) - dakle, jebe konja kako je dobro!!! :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo nema veze sa koncertom ali sigurno ima veze sa maidenima - dakle, sinoc sam nabavila the piano tribute to iron maiden - scott lavender (verovatno se o tome vec govorilo o tome ali eto ja tek sad to odslusah) - dakle, jebe konja kako je dobro!!! :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

ja sam chuo za neki simfonijski orkestar koji je uradio tribut za iron maiden, ali bash sam u dilemi da li da nabavljam, jer ni jedan tribut ne moze da bude bolji originala, ali ipak zvuci primamljivo cuti maidene u nekom drugom izdanju

 

sta da ti kazem... besi to na internet ili barem napisi kako se to zove

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam chuo za neki simfonijski orkestar koji je uradio tribut za iron maiden, ali bash sam u dilemi da li da nabavljam, jer ni jedan tribut ne moze da bude bolji originala, ali ipak zvuci primamljivo cuti maidene u nekom drugom izdanju

 

sta da ti kazem... besi to na internet ili barem napisi kako se to zove

 

nije simfonijski orkestar vec samo klavir i napisala sam kako se zove :pivopije: ali evo ponovicu:

 

THE PIANO TRIBUTE TO IRON MAIDEN izvodjac SCOTT LAVENDER :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...