Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

ET Rejven

ako nemaš,odeš ispod plavog(ni varijanta silovanja po parkovima nije loše rešenje)

;)

 

:pivopije:

 

hahahah.....tnx na savetu !! :rockdevil::) :) :) :) :) :)

 

 

Nego...koji snimak?

 

Iz Beograda???

 

Imam ja :bigblue: .... ali samo onaj od 1h :(

Edited by RaVeN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do jaja tebra,ima jedan mali problem-ti si iz šapca,a ja se retko viđam sa ovim mojim metalcima...

Ne znam ni da li imaju,ali bi svakako bilo vredno imati ga u kolekciji...

Ma nema veze...iscimaću ih već u neko dogledno vreme...

 

Nego,jel znaš ti mog starog ortaka warsteiner-a(Mikica-onaj visoki)???

Kaže da si taj nick imao i u kanteru kad si igrao dole u platou.

 

Pozz...

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do jaja tebra,ima jedan mali problem-ti si iz šapca,a ja se retko viđam sa ovim mojim metalcima...

Ne znam ni da li imaju,ali bi svakako bilo vredno imati ga u kolekciji...

Ma nema veze...iscimaću ih već u neko dogledno vreme...

 

 

hehehe.....pa ja moje me(n)talce iz SA nisam vid'o sto godina (ponekad se sretnemo na nekim koncertima).....jbg sad sam u NS, studiram, pa sam kuci jednom u godini !!

 

Inace, videcu ovih dana da nakacim negde na net .....pa nek' skida ko hoce (kad nam vec ne daju da se sami organizuju mamu im jeb** :violent: ) !!

 

 

Nego,jel znaš ti mog starog ortaka warsteiner-a(Mikica-onaj visoki)???

Kaže da si taj nick imao i u kanteru kad si igrao dole u platou.

 

Pozz...

:pivopije:

 

Hehehehe....bese to stara dobra vremena CS-a :) ..... moguce da ga znam !!

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

iron maiden ima dobrih solaza kao kompletnih pjesama, ali rijetko ko pominje cinjenicu da su na par koncerata zvucali amaterski. npr. live at donnington, svi hvale pjevaca da ima dobar glas, a ko god je slusao pomenuti koncert ne vjerujem da je mogao biti odusevljen glasom, osim ako nema neke posebne kriterijume...

 

ponekad se eto desava da gitare na 'poznatim' koncertima (kao live at donnington) zvuce ne bas uklopljeno u cijelu svirku. npr. solo koji se ne uklapa sa ritam gitarom, ne u smislu ritma i da li je nastimovan, vec jacine i boje zvuka.

 

ljudi imaju par stvarno dobrih pjesama, mada mislim da je njihov uticaj, ne u metal, vec u kompletnoj rock muzici naglasen. silno nabrajanje albuma, od kojih vam treba ukupno jedna kompilacija... best of the beast npr. mada iskreno receno ne znam sta pojedine pjesme traze na njoj... valjda su trebali da popune mjesta za dva diska ili odgovarajuci broj minuta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čovek je izneo svoje mišljenje,i to je ok.

Ja mislim da je u pravu donekle...

Stvarno mi se čini da je taj koncert slabije otpevan(nikako loš)

od real dead one-a,i live one-a.O Riju da ne pričamo!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da su Dave i Janick svarno super svirali na Doningtonu !! Sto se tice Bruce-a....daleko od toga da je lose otpevao !! A to sto se ne uklapaju gitare....pa to je do tvog snimka....ja imam taj koncert na 2 DVD-a....sve bas dobro zvuci!!

 

 

Inace, i dalje nema boljeg vokala od Bruce-a u metal muzici !! :da:

 

 

A to da imaju "par dobrih pjesama"........pa ovo je stvarno suludo izjaviti !!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro...čoveku to možda nije omiljena grupa,pa je to neki njegov utisak...

A ja donnington imam na kaseti...

Konc je dobar (meni nijedan njihov nije loš),al je ta kaseta očaj živi,tako da opet...

Ne znam gde je slušao,al ja ga imam na toj kaseti koja nije najsrećnije snimljena!

Share this post


Link to post
Share on other sites

....ako imas sta !! :) :) :)

Nego....je li ko gledao onaj snimak od 1h ? ....... Lepo sve to izgleda, bas smo looda publika !! Steta sto su isecene pesme s' novog albuma, bas lepo zvuce live !! :da:

 

Jel na tom snimku od 1h cela Run To The Hills?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rock in Rio je najbolji.

Nego da vas pitam, videla sam neki deo sa Maiden England i Bruce mi nesto cudno zvuci, jel i to do snimka ili stvarno nesto nije bilo u redu? Mislila sam da je bio bolestan posto na jednom delu izmedju pesama duva nos. haha Al' reko da vas pitam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čovek je izneo svoje mišljenje,i to je ok.

Ja mislim da je u pravu donekle...

Stvarno mi se čini da je taj koncert slabije otpevan(nikako loš)

od real dead one-a,i live one-a.O Riju da ne pričamo!

 

Najslabiji je....nemojte me linčovati,ali,meni ni Rock in Rio nije baš fascinantan......

Al da se razumemo,ja obožavam Maidene!Možda zato previše očekujem od njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najslabiji je....nemojte me linčovati,ali,meni ni Rock in Rio nije baš fascinantan......

Al da se razumemo,ja obožavam Maidene!Možda zato previše očekujem od njih.

 

Teško da si u pravu! Ako to posmatraš kako sa stanovišta nekih ljudi ˝svirali su skoro samo pesme sa novog albuma, a ne stare pesme koje ja volim˝.

Rock In Rio je definitivno jedan od koncerata na kojem su pokazali svoj kvalitet u najboljem svetlu, a to i koncert čini jako dobrim.

Recimo meni je koncert u BG-u trajao prekratko, ali neću zato reći da je loš, zato što je bio odličan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam...očekivao sam mnogo više od tog koncerta...

Kako da ti kažem,osetio sam nešto u vazduhu(ne samo kdžo i cigare,isparenja alkohola i izvrnutih utroba :))

Bila je to neka mala praznina,realno,osetio sam da su otezgarili...Jbg,to je bar moj utisak,a i većina ljudi koje znam misle isto...

Nisu nas udostojili ni konferencije za štampu(striktno profesionalno ako treba)...

Tu sam se malo razočarao,ali opet to ne umanjuje moja osećanja prema njima,oni će

uvek biti GODS OF METALL!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne proseravajte se najbolji koncert Maiden u karijeri je Live After Death ono se nece ponoviti.

 

Što se tiče Bruceovog pevanja, još bolji je bio Beast Over Hammersmith! :muzicar:

 

Rock In Rio je do yaya, meni lično bolji od Death On The Road, Donington '92, Raising Hell, sa starijim (ME, LAD...) ne bih baš mogao da uporedjujem...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...