Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Mozda neki znaju, neki ne...njihov koncert koji je odrzan sinoc na Download festivalu (u Doningtonu) ce biti na novom maiden DVD-u !! Pesme svirane kao i u Bugarskoj:

 

01. Different World

02. These Colours Don't Run

03. Brighter Than a Thousand Suns

04. Wrathchild

05. The Trooper

06. Children of the Damned

07. The Reincarnation of Benjamin Breeg

08. For the Greater Good of God

09. The Number of the Beast

10. Fear of the Dark

11. Run to the Hills

12. Iron Maiden

13. 2 Minutes to Midnight

14. The Evil That Men Do

15. Hallowed Be Thy Name

 

 

E sada ono o cemu se vodi rasprava na njihovom forumu: set-lista !! Ovo gore ili lista iz prosle godine....u prevodu, 5 AMOLAD pesama ili ceo album !?!

 

Licno bih vise voleo DVD s' celim AMOLAD pesmama (iako ga ni dan danas nisam bas najbolje svario) iz samo jednog razloga.....dokle vise TNOTB, FOTD, The Trooper, HBTN i ostali klasici !! Sve su to genijalne pesme i ono po cemu su Maideni i poznati....ali uvek iste pesme na svim DVD-ovima....stvarmo je bezveze !!

 

Jedno je sta fanovi zele,a drugo je sta je profitabilnije za grupu....ono sto moramo da svatimo je da su Maideni najveca masinerija metala i da ce raditi ono sto ce im obezbediti lepsu starost !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

J.... ga,mene je toliko ubio zadnji album u pojam kao i koncert na sajmu da mi je suvise bolno i da mislim o maidenima.Brave new world je trebao da bude njihov posljednji album!Samo ce tonuti sve vise i vise!Srecan sam sto sam bio u Budimpesti 2003 i cuo Revelations,22 acacia avenue,the clansman,heaven can wait,clairvoyant itd.TO JE BIO KONCERT,SAVRSEN ZVUK,DOBRA SET LISTA,OPEN AIR,NORMALNO SKAKANJE I SHUTKE,B E Z S E LJ A C I N A !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A STO SU ONDA DOD I AMOLAD?DOBRI ALBUMI?HA HA HA!

pa ovako..

po meni Dance of Death jebe kevu, koliko je mocan album... evo npr. Gates of Tomorrow, New Frontier, No More Lies, Rainmaiker: sve 100% Maiden stvari...

 

+ Wildest Dreams 100% adrian smith

 

a ipak mi je za DoD dobrodoshao mali prekret na progresivu i mislim da su jedna ili dve progresivnije pesme ok za bilo koji album(ali AMOLAD ga smori do zla boga)

 

takodje postoje i tvrde stvari kao sto je montsegur

 

BNW mi uopste nije tipichan maiden zvuk, poslushaj uvodni rif za wicker man-a ili kad se razradi intro za ghost of the navigator, i pochne distorzija koja zvuchi previshe sintetichki.

 

BNW je nekako s pola srca sklepan na brzinu...

ne kazem da su pesme loshe,

ali BNW... jedan od najlosijih maiden albuma ikada... ako razumesh sta hocu da kazem, ne lichi mi ni na smitha ni na herisa niti na bilo kog drugog od njih

 

BNW svuchi skroz monotono kao da je svaka pesma ista

 

EDIT: no more lies ... manje heavy

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ghost of the navigator i blood brothers imaju ,,ono,,nesto,podsjecaju na stara dobra vremena.Nisam ja ni tvrdio da je BNW ne znam ni ja sto,ali AMOLAD je toliko dosadan i nekonkretan da je to uzas!Kad vidim na albumu da su pjesme od po 8 minuta sve mi je jasno i bez slusanja.Neko je jednom rekao da idealan album traje od 45 do 50 min.To naravno ne mora da bude tacno ali u najvecem broju slucajeva jeste,ocu da kazem-HARRISE SKRATI!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...