Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Slazem se sa tobom ama bash...osim za X Factor - stravican album i kad ti se vec dopada AMOLAD daj mu jos koju sansu jer je zaista album mladji brat blizanac...osim toga sadrzi jednu od najboljih(ako ne i najbolju) pesmu...SOTC!!!

hmmm malo pretera...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas je objavljen prvi datum za 2008. god!I sa ponosom vas obavestavam da je vas dragi clan ovog foruma BruceBruce osvojio 2. mesto na jednom maiden kvizu koji je trajao preko zime,tako da sam osvojio DOZIVOTNU BESPLATNU KARTU ZA SVE MAIDEN KONCERTE!IDEM DA PROSLAVIM!

CHEERS!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. nagrada je bila HEAVEN CAN AWAIT BACKSTAGE PASS za 2008. ali me je jedan lik malo presao i tako!JA SAM IPAK PREZADOVOLJAN!Mora da se popije nesto u to ime!

Od danas skupljam pare da sto vise koncerta obidjem iduce godine posto smatram da ce 2008. ipak biti najbolja turneja!

 

UP THE IRONS!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. nagrada je bila HEAVEN CAN AWAIT BACKSTAGE PASS za 2008. ali me je jedan lik malo presao i tako!JA SAM IPAK PREZADOVOLJAN!Mora da se popije nesto u to ime!

Od danas skupljam pare da sto vise koncerta obidjem iduce godine posto smatram da ce 2008. ipak biti najbolja turneja!

 

UP THE IRONS!

 

Svaka chast :rockdevil::pivopije::rockdevil: ...e sta bi sa DVD-om!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boli me kurac da ti se dokazujem...koga zanima moze na private da mi zatrazi print scan! A tebe ko jebe,ljubomora ce te pojesti sama....!VAZNO JE DA JA IMAM FREE PASS i time sam VIP sto se tice maiden-a,a uskoro se nadam i da ih upoznam sve do jednog,i to ce mi biti omoguceno samo polako...ovo je tek POCETAK,a ti bolje da pokusavas nekako da ostvaris svoje ciljeve a ne da siris tu negativno energiju i ljubomoru po ovoj temi!

 

UP THE IRONS!

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast BruceBruce! Jednog dana kad upoznas pravog Brucea nemoj da me zaboravis, molim te! Reci mu da ga volim! ;)

 

 

 

 

A sad s druge strane... Edward the Great. Mislim da su Mejedni ispali stvarno neposteni prema Paulu Di'Annu... Bruceove pesme, Blaze-ove pesme, ni jedne jedine pesme koju je Paul pevao! Cak ni "Iron Maiden"! Ne mogu da verujem, stavili su Wildest Dreams a nisu se setili tamo nekog Di'Anna koji je sa njima snimio dva albuma... K'o da su rekli fanovima "Zaboravite da je Paul ikada pevao sa nama"! Uzas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast BruceBruce! Jednog dana kad upoznas pravog Brucea nemoj da me zaboravis, molim te! Reci mu da ga volim! ;)

A sad s druge strane... Edward the Great. Mislim da su Mejedni ispali stvarno neposteni prema Paulu Di'Annu... Bruceove pesme, Blaze-ove pesme, ni jedne jedine pesme koju je Paul pevao! Cak ni "Iron Maiden"! Ne mogu da verujem, stavili su Wildest Dreams a nisu se setili tamo nekog Di'Anna koji je sa njima snimio dva albuma... K'o da su rekli fanovima "Zaboravite da je Paul ikada pevao sa nama"! Uzas!

 

 

Ti bas volis dramu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast BruceBruce! Jednog dana kad upoznas pravog Brucea nemoj da me zaboravis, molim te! Reci mu da ga volim! ;)

A sad s druge strane... Edward the Great. Mislim da su Mejedni ispali stvarno neposteni prema Paulu Di'Annu... Bruceove pesme, Blaze-ove pesme, ni jedne jedine pesme koju je Paul pevao! Cak ni "Iron Maiden"! Ne mogu da verujem, stavili su Wildest Dreams a nisu se setili tamo nekog Di'Anna koji je sa njima snimio dva albuma... K'o da su rekli fanovima "Zaboravite da je Paul ikada pevao sa nama"! Uzas!

Zivote lutalico kuda ide ovaj svet.... :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajao,

njima je u tom trenutku bilo pitanje koliko ljudi hoce sta da chuje

 

mada ni ja nisam bas 100% zadovoljan izborom pesama, ALI

kompilaciju mozes da napravis i sam(a)

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad cete da shvatite da nikad ne mozete napraviti kompilaciju Maidena?? to je recimo, dajem primer, kao kad svaki srbin zna ko treba da igra za fudbalsku reprezentaciju, i svaki misli da bi bio bolji selektor od trenutnog (Klemente, recimo :P )

 

umesto pokusaja pravljenja kompilacije, lepo narezete dvd mp3 sa svim albumima, pa redom :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad cete da shvatite da nikad ne mozete napraviti kompilaciju Maidena?? to je recimo, dajem primer, kao kad svaki srbin zna ko treba da igra za fudbalsku reprezentaciju, i svaki misli da bi bio bolji selektor od trenutnog (Klemente, recimo :P )

 

umesto pokusaja pravljenja kompilacije, lepo narezete dvd mp3 sa svim albumima, pa redom :mrgreen:

 

 

+ uvek je bolje slusati album, jer osetis atmosferu jedne cele price, mnogo bolji i dublji dozivljaj, to se gubi kod kompilacija...nikad ih ne slusam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad cete da shvatite da nikad ne mozete napraviti kompilaciju Maidena??

lupas gluposti: edward je relativno dobra kompilacija, ali jebaga: ne mogu da izaberu pesme koje sve vole

 

sto se tiche dvd-a, tako jeste najbolje: pa od pochetka do kraja

Share this post


Link to post
Share on other sites

lupas gluposti: edward je relativno dobra kompilacija, ali jebaga: ne mogu da izaberu pesme koje sve vole

 

volis da kontriras :P poenta kompilacije je izabrati pesme koje svi vole, zar ne? zato sam i rekao da je nemoguce napraviti istu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast BruceBruce! Jednog dana kad upoznas pravog Brucea nemoj da me zaboravis, molim te! Reci mu da ga volim! ;)

A sad s druge strane... Edward the Great. Mislim da su Mejedni ispali stvarno neposteni prema Paulu Di'Annu... Bruceove pesme, Blaze-ove pesme, ni jedne jedine pesme koju je Paul pevao! Cak ni "Iron Maiden"! Ne mogu da verujem, stavili su Wildest Dreams a nisu se setili tamo nekog Di'Anna koji je sa njima snimio dva albuma... K'o da su rekli fanovima "Zaboravite da je Paul ikada pevao sa nama"! Uzas!

Ej boze,sto meni nije jedan minibus,1 000 000 000E i sengenska viza,pa da idem na sve koncerte mejdena,ali jbg.

A za Edward the Great-malo promasena kompilacija,mada nijedna maiden kompilacija nije bila 100& pogodak.A real live one i A real dead one-bilo bi mnogo bolje da su objavljene zajedno i da su neke pesme izbacene,Best of the Beast je ocigledno izbacen posle katastrofalnog X Factora,tu bas ima puno pesama od Paul di Anna-neke koje cak i ne razumem zasto su ubacene,a necu ni da pricam o tome sto je pola albuma X Factora stavljeno,Virus i Sign of the Cross kao prve pesme???Ne razumem takodje sta ce tu neke pesme koje su sigurno mogle da naprave mesta drugima.Verovatno je Edward the Great pravljen bez Paulovih pesama i bas zbog Best of the Beast-a,ili je to barem jedan od razloga,sporednih ili glavnih,ne znam,u svakom slucaju u Best of the Beast-u je naglasen Paul di Anno,pa sad ne znam mozda ga Blaze voli,Bruce ne voli,ko ce znati.Vise mi se svidjaju live albumi

Takodje hocu da cujem komentare o najnovijoj glasini da ce Avril Lavarange ucestvovati u snimanju Maiden jedne od pesama Maidena na najnovijem albumu.Ja mislim da je to totalna propast i da sve "fanove" koji to podrzavaju(osim one koji bi to hteleli da je vide kako bi imali zasta da vezbaju desnicu :rolleyes: ) treba postreljati i obesiti nasred Terazija.Ili menhetena.Kako god im se prohte

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodje hocu da cujem komentare o najnovijoj glasini da ce Avril Lavarange ucestvovati u snimanju Maiden jedne od pesama Maidena na najnovijem albumu.Ja mislim da je to totalna propast i da sve "fanove" koji to podrzavaju(osim one koji bi to hteleli da je vide kako bi imali zasta da vezbaju desnicu :rolleyes: ) treba postreljati i obesiti nasred Terazija.Ili menhetena.Kako god im se prohte

Eeeeee....taman sam hteo to da pomenem !!

 

Znaci...stvarno propast...koji ce im qrac ona :confused: Ne mogu da verujem da su spali na ovo...da opet ne pocinjem pricu s' "novim" albumom.....na njemu je do sada najmanje pravog IM zvuka....a ovo sada postaje vrh !! Stvarno ne razumem o cemu razmisljaju menadzeri, producenti i sam bend :confused:

 

 

Heheh....evo i jedne kvlt slike !! :) :) :)

avril-maiden-1.jpg

A gde je Bruce :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad cete da shvatite da nikad ne mozete napraviti kompilaciju Maidena?? to je recimo, dajem primer, kao kad svaki srbin zna ko treba da igra za fudbalsku reprezentaciju, i svaki misli da bi bio bolji selektor od trenutnog (Klemente, recimo :P )

 

umesto pokusaja pravljenja kompilacije, lepo narezete dvd mp3 sa svim albumima, pa redom :mrgreen:

 

Potpisujem :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...