Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

x factor je takodje neshvacen album, uglavnom ga ljudi odbijaju s gnusanjem zato sto boga ti ne peva brus

 

Mislim da je Fear Of The Dark mnogo slabiji album od The X Factor, iako peva Bruce. Tek je za nijansu bolji od Virtual XI. No Prayer je mnogo potcenjen album, nije uopste toliko los koliko ljudi vole da pricaju.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Blaze je odlican kada peva pesme sa VXI is TXF, samo ljudi misle da bez Brucea ne moze da bude dobar album, mada mislim da preteruju... Doduse, Blazeu je izgleda bilo tesko da peva Bruceove pesme al' sad, sta je tu je...

The Trooper!!!!FUCKIN GET HIM!1! :rockdevil:

A po meni Fear of the Dark je bolji od VXI.VXI ima samo clansmana i dont look to the eyes of a stranger

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi malo jezivo kad bi neko rekao da je Virtual XI bolji od Fear Of The Dark, mada ni ovaj nije bas sjajan album...

 

Sto se tice Don't Look To The Eyes Of A Stranger, licno mislim da je je to jedna od najgorih Iron Maiden stvari ikada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Trooper!!!!FUCKIN GET HIM!1! :rockdevil: A po meni Fear of the Dark je bolji od VXI.VXI ima samo clansmana i dont look to the eyes of a stranger
Gde nadje Don't Look to the Eyes of a Stranger? Po meni je to jedna od losijih na albumu... Mada od The Angel and the Gambler gore nisu ni mogli da smisle:

Don't you think I'm a saviour

Don't you think I could save you

Don't you think I could save Your life

I tako dok ti se ne smuci... Isto i DLTTEOAS, ponavlja "Don't look to, don't look to, don't look to" sto puta...

Bilo bi malo jezivo kad bi neko rekao da je Virtual XI bolji od Fear Of The Dark, mada ni ovaj nije bas sjajan album...

Evo ja kazem da je Virtual XI bolji od FOTD. I sta sad? Ja stvarno tako mislim. Pogledaj Virtual, Futureal, Clansman, When Two Worlds Collide, Como Estais Amigos... po meni prilicno dobre pesme. A Fear of the Dark... Afraid to Shoot Stranger, Judas Be My Guide... FOTD ne racunam jer to pesmu mogu da slusam samo uzivo, ovako nema sanse.

Edited by Killjoy666

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto tako ima par stvari na Brave New World koje ja stvarno nisam mogao da svarim, jer je ocigledno da su pisane za Blazea a Dickinsonov glas mi se tu bas i nije svideo, npr. Mercenary i Blood Brothers...

ma ceo bnw je album sklepan na brzinu, verovatno najgora produkcija gitare ikada, mislim sve pesme su ok, ali su neke tako smorne, jedine pesme da vrede su po meni the mercenary, ghost of the navigator i mozda brave new world, a wickerman je najveca prevara svih vremena

 

mislim od tri nova albuma bnw je najmanje maiden od svih

 

a bre dickinson peva blazove pesme samo razbija, sa lakocom, samo on ponekad improvizuje covek zato sto voli, inache pevao je i clansman-a i sign of the cross i lord of the flies sa lakocom i zvuchi maltene bolje uzivo sa dickinsonom nego studijski sa blazeom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dance Of Death je fenomenalan album.Novi i nije los toliko...Na prvo slusanje i jeste,ali sto ga vise slusas pocinje da ti se dopada...Sta znam...Ali stoji da je jedan od losijih albuma.

 

@The Trooper - Wicker Man prevara?Pesma je objasnila par stvari.Album mozda i jeste radjen na brzinu ali sta sad?Ne mozes reci da je album los.Realno Brave New World nema losu pesmu.Meni su gitare super uradjene na tom albumu ne znam sto svi dizu frku oko toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja kazem da je Virtual XI bolji od FOTD. I sta sad? Ja stvarno tako mislim. Pogledaj Virtual, Futureal, Clansman, When Two Worlds Collide, Como Estais Amigos... po meni prilicno dobre pesme. A Fear of the Dark... Afraid to Shoot Stranger, Judas Be My Guide... FOTD ne racunam jer to pesmu mogu da slusam samo uzivo, ovako nema sanse.

 

OK, to je tvoje misljenje. Ali Virtual XI ne da nije bolji od Fear Of The Dark nego nije! Sta bi sa Be Quick Or Be Dead, Wasting Love, Childhood's End, Chains Of Misery?

 

Slazem se da Fear Of The Dark ima dva govneta od pesme, The Apparition i Weekend Warrior, ali da je losiji od Virtual XI, to nikako!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest RISE LORD VADER's guz

I DA, VIRTUAL JE ČINJENICA NAJGORI ALBUM, AKO SI TI POČEO DA SLUŠAŠ METAL TADA, I'M SORRY, IT'S YOUR FAVOURITE ALBUM, :lol:

Edited by RISE LORD VADER's guz

Share this post


Link to post
Share on other sites

@The Trooper - Wicker Man prevara?Pesma je objasnila par stvari.Album mozda i jeste radjen na brzinu ali sta sad?Ne mozes reci da je album los.Realno Brave New World nema losu pesmu.Meni su gitare super uradjene na tom albumu ne znam sto svi dizu frku oko toga.

Koje stvari je objasnio Wicker Men molim te?

Wicker Man je objasnio samo da i velika grupa kao sto je maiden moze da krade pesme i rifove stafe jeno 30 godina

SI GLEDO ONAJ FILM BAD TASTE? :)

u sto ti je fora... ahahahahahaha

:udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Negde sam cula da su pesme sa Virtual XI ispale mracne, i slabije jer se u to vreme Steve Harris razvodio od tadasnje zene... Pa mi pade na pamet... Kaze "Lightning Strikes Twice", da nije mozda Lightning ustvari njegova zena... "Maybe lightning strikes twice", mozda se on pita da li se sve to moze ponovi dogoditi... Znam da nema veze sa zivotom ovo sto sam sad rekla i stvarno ne znam sta mi bi da to kazem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Negde sam cula da su pesme sa Virtual XI ispale mracne, i slabije jer se u to vreme Steve Harris razvodio od tadasnje zene...

 

To je bilo u vreme snimanja The X Factor, koji je definitivno najmracniji Maiden album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...