Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Ne misli na raspad Maidena, već na izbijanje trećeg svetskog rata. :bigblue:

treci svetski rat je neminovnost,

i izbice najkasnije kad(ne ako: nego kada) globalizacija bude propala

 

u svakom sluchajo offtopic da ne ulazimo u detalje

 

a sto se tice osmishljene karijere, to je malo mnogo... a u kurac sa ljudima i teorijama zavere

Share this post


Link to post
Share on other sites

Matori sto bi te plasila cela ova prica...Ako mislis na raspad benda,sve ima svoj kraj pa i oni.

Matora :mrgreen: ispravi se

 

treci svetski rat je neminovnost,

i izbice najkasnije kad(ne ako: nego kada) globalizacija bude propala

 

u svakom sluchajo offtopic da ne ulazimo u detalje

 

a sto se tice osmishljene karijere, to je malo mnogo... a u kurac sa ljudima i teorijama zavere

A mi Srbi cemo biti tu da bacimo "teh nuke" uspomoc naseg ludog maga Tesle :mrgreen:(podsecam se nekog saljivog teksta).a sto se tice teorija zavere-to je za ljude bez zivota.nacuo sam se puno tih sranja o kenediju,hitleru,monro,princei dajani,ma daj bre ljudi get a fuckin life

 

sve u svemu zachin "C"

 

kad se sve sabere ovo je izgleda samo jeftini nachin reklamiranja...

 

jbg. kad im album nije dobar ovako moraju da smisle nachin da privuku publiku na drugi nachin

Oni su vec privukli publiku i bez toga.Sajt je objavljen posle AMOLAD-a i napravljen je kao reklama za Benjamin Breeg singl,medjutim kao sto vidite meni je mnogo sumnjivo sto se sve ovako sjajno poklapa.i ja bih voleo da

A ako je zivotni tok Maidena osmisljen onda je jedino mogao steve da ga smisli tokom putovanja busom na sledeci koncert kad bi bio sav smoren,i predvidjanja u narednih 5 godina.nasi zivoti su osmisljeni e to je vec drugo.ti mozes danas da izadjes da odes na posao istom ulicom i da predjes na istom prelazu po hiljaditi put i da te samo neko zgazi i kraj(osim ako ste Cak Noris,on je bog,on ne moze da umre,nego on odlucuje ko ce da zivi a ko ce da umre.niko ga nije umro.sve ih je neverovarno ubio.da.bas sve.jep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

no prayer for the dying ima po meni nekoliko zanimljivih pesama,ali bez hitova,a i te pesme koje su zanimljive nisu bas ekstra materijal.sa druge strane X factor i VXI imaju nekoliko solidnih pesama,to jesu potcenjeni albumi,ali jednostavno-blaze se nije prodavao.mislim kako zaista imate dickensona koji je pustio Fear of the Dark legendu,i sad jedva cekaju fanovi sledeci njegov album-a on otisao!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • po meni je virtual najslabiji album... jedino sto meni vredi je futureal i clansman, ostali je manje vise tralala i vise pop nego rock
  • no prayer jednostavno nije toliko tvrd kao ostali albumi, ali ipak ima tipican maiden zvuk, pre je neshvacen nego sto je los... nije los uopste, a nije ni najslabiji
  • x factor je takodje neshvacen album, uglavnom ga ljudi odbijaju s gnusanjem zato sto boga ti ne peva brus

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...