Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Pa to niko nije ni rekao. Ti si ocigledno na nekim losim milo djukanovic drogama.

 

Btw New Frontier ti bila slaba? Meni ta uvek bila as albuma. Refren da se usereš.

 

Kapiram da si ovo mene pitao.

 

Napisao sam da je album The Final Frontier govno, a ne pesme New Frontier.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, meni je na primer Brave new world najmanje omiljeni album u reunion eri. Ostala tri nekako više imaju svoju priču, Brave new world je i dalje prošaran nekim Virtual XI ostacima, Smith se jeste vratio ali nije stigao ni da se raskomoti (doprineo je svega dve pesme za album) i imam utisak da su još pokušavali da stanu na noge nakon turbulentnih devedesetih. Ali naravno da su se fanovi primili, jer hej, vratio se Bruce! Uprkos tome, ipak mislim da su i Virtual i Brave new world strašno dobri albumi, samo što dok su oni strašno dobri, naredna tri su strašno odlična. :da:

 

Mislim da stvar koja albumu Dance of death u mom slučaju vadi prosek je to što su za mene pesme koje drugi smatraju fillerom u stvari jako potcenjene - New frontier, Age of innocence, Gates of tomorrow, Montsegur, sve sjajne. Nisam neki fan pesme No more lies, doduše, ima prilično zamoran refren.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni su BNW i Fear Of The Dark najbolji ubedljivo

 

Dance of Death mi je ispod BNW-a ali mi je super album generalno, naročito naslovna, Montsegur i Journeyman

 

ova poslednja dva baš odavno nisam čuo pa bih mogao da izvagam kako mi leže danas, The Pilgrim mi je uvek bila jebačka pesma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta bi bilo da si otisao na neki osamdesetih kada su bili pet puta bolji? :haha: Nisu ni sada losi doduse, ali tada su imali dostojne predgrupe kao sto su Helloween, Crimson Glory i slicno. Danas vode neke fegete sa sobom da te muka uvati.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta bi bilo da si otisao na neki osamdesetih kada su bili pet puta bolji? :haha: Nisu ni sada losi doduse, ali tada su imali dostojne predgrupe kao sto su Helloween, Crimson Glory i slicno. Danas vode neke fegete sa sobom da te muka uvati.

GHOST brate....

Edited by Lord Iffy Boatrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlično, evo mene taman, ja sam Porcupine Tree fan koji će da potvrdi da je Ghost bio fantastična predgrupa. ;):rockdevil: Jebiga, nismo se rodili dovoljno rano da ih gledamo osamdesetih, ali hvala im što su nam priredili Powerslave i Seventh son turneje, tako da eto, ta želja nam se ostvarila. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuku meni. Pobogu ljudi. Kada neko kaze Mejdeni najbolji na svetu aj da nazdravimo u to ime ja nazdravim, ali da neko kaze ghost 10 najbolji bend na svetu platio bih mu dobrog doktora da ga pregleda. Prvo sluh, a onda vid. Pored hiljada rok i metal legendi oni isprdci da budu uopste smatrani nekim ozbiljnim muzicarima. Strasno. Nekako uvek mislim da su Mejden fanovi pametniji od onih koji onanisu na Metaliku. Nemojte to sada da kvarite.

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...