Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

 

 

 

Majstor Bobe, mogao bi ti nesto slicno. Samo nemoj ko jaroslav neko sakacenje.

hahaha,ma cepacu sigurno,svidja mi se ovaj Edisha VOODOO bas je cool,samo ja malo vise cekam na termin a sledece radim Accident of Birth od Dickinsona pa tek posle toga moze Book Of Souls,mozda izadje i neka bolja verzija za TOUR poster ili za SINGLE :).Vredi sacekati u svakom slucaju...

Edited by Lord Iffy Boatrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kol'ko puknete love na te tetke?

Ja pretezno radim kod Ivija (LA MADRE MUERTA) iz NS-a i on naplacuje po terminu oko 200eu pa koliko stigne toliko uradi ako se ne varam(davno se nisam sharao kod njega).Uvek stigne da uradi sve sto si zamislio ako je naravno prosecna velicina u pitanju i jedan motiv.

 

Svaka preporuka za njega i za GORANA Djermanovica takodje iz Novog Sada.

 

https://www.facebook...3121106?fref=ts

Edited by Lord Iffy Boatrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

200 eura mu roknes za neku skrabotinu i on uradi koliko stigne?!? Pa sta ako ne stigne, nikom nista? Pa jebote, tu se ne zna ko je ludji, taj lopov ili vi koji na to pristajete.

Znas kako,uvek je sve stvar dogovorana kraju al u startu ide ta neka prica.Ivi jako brzo i kvalitetno radi.

Edited by Lord Iffy Boatrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel iz nekog odredjenog razloga Dennis Stratton nije uvrsten medju clanovima?

 

Ubacio sam Stratona :)

 

A Majkl Keni nista, jebem vas...covek svira klavijature jos od sedmog sina, a niko ne zna za njega.

 

Ubacio sam Kenija :)

 

Ubacio sam i sve ostale.

 

Hvala vam na sugestijama.

Edited by eddie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na 1:01 sam se pojavio na ovom novom videu sto su montirali za ovu proslavu:

 

http://www.ironmaide...-premio-o2.html

 

Reci mi kakvo je ozvucenje u inostranstvu, posto nisam nikada isao preko na neki koncert, pa me zivo zanima. Zadnje na sta sam isao je Smak, i to mi je bilo onako ok, mada sam ja za to da gruva na sve strane sto jos nisam doziveo. A na mejdenima sam bio u trecem redu kada su zadnji put gostovali kod nas, i bilo je jako slabo, sto me je bas razocaralo. Procitao sam da Manowar ima dosta dobro ozvucenje, jesi li ih slusao uzivo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reci mi kakvo je ozvucenje u inostranstvu, posto nisam nikada isao preko na neki koncert, pa me zivo zanima. Zadnje na sta sam isao je Smak, i to mi je bilo onako ok, mada sam ja za to da gruva na sve strane sto jos nisam doziveo. A na mejdenima sam bio u trecem redu kada su zadnji put gostovali kod nas, i bilo je jako slabo, sto me je bas razocaralo. Procitao sam da Manowar ima dosta dobro ozvucenje, jesi li ih slusao uzivo?

Iskreno u SRBIJI i u ZAGREBU mi je bilo NAJLOSIJE ozvucenje na Maiden koncertima i u GRAZU na See-Rock festu mi je takodje bilo slabije od ostalih koncerata na kojima sam bio.Na svim tim ostalima mi je bilo i vise nego dobro ozvucenje.Mozda jos Sziget 2010 je bilo nesto losije al to je opet do same organizacije festivala bilo.Na solo svirkama stvarno nikad nisam doziveo da bude los zvuk sem tog Zagreba i Beograda 2014.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...