Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

The Beast Roars Back! Iron Maiden World-Exclusive: Steve Harris Takes You Inside 2015’s Most Epic Album…

This September isn’t just set to mark the release of ‘another’ Iron Maiden album – it’s set to mark the release of the metal legends’ most ambitious and, perhaps, their most important album ever. In a world-exclusive interview, Steve Harris takes us deep inside The Book Of Souls…

 

K1575_Iron_Maiden_slider.jpg?ff9bc4

Edited by Lord Iffy Boatrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frontier je smeće, najgori album Maidena, oba Bejlijeva a pogotovo Virtual ga šiju u svim kategorijama. A Maiden slušam od '94. tako da ne bih baš da to batalim.

Dutina,mnogo gresis iz moje perspektive gledanja ali ok.valjda zato i ima puno ljudi koji slusaju ovaj bend polovicno.U ni jednom momentu nisam rekao da je ovo masterpiece zato sto sam diehard fan vec zato sto VECINA pesama sa tog albuma zna u mnogo momenata suzu iz oka da istera,meni je to dovoljno da kazem da je to masterpiece.A i nisam jedini koga je tako uradio taj album...

Edited by Lord Iffy Boatrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frontier je masterpiece...

Ako njega ne volis batali uopste slusanje ovog benda.

 

A brate i ti ga pretera...na kraju ces reci da je bolji od Somewhere in time.

Frontier je govno od albuma, uz Virtual ubedljivo njihov najlosiji. Kakav crni masterpiece.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mada ni Matter i Dance nisu nista mnogo bolji od njih...tri akorda i prog rok na maiden nacin..

 

Poslednji njihov masterpis je Seventh Son.Ostalo su sve tu i tamo ok i sranje albumi uz hajpovan Brave New World zbog povratka Dikinsona i Smita.Sad im svaki album ima po jednu dve pesme vredne pamcenja, ostalo zaboravis za dva dana, ko i sve ostalo.Sad se snima samo za promocije turneja, cisto da se ima nesto novo i to je to.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti kazem...tu i tamo ok, al daleko od onoga iz osamdesetih, kada je bukvalno svaka pesma bila hit.

 

 

Meni sa dancea wildest dreams, montsegur i eventualno new frontier dojaja, ostalo sve fileri.

Sa mattera Bendzamin kao prava mejdenovska ostalo tu i tamo.Oni kao albumi nisu losi, al nekako se nista ne izdvaja.Ovaj zadnji...bukvalno nista nisam upamtio vredno, kao ni virtual.

 

Iron Maiden, Number, Powerslave, Somewhere in time, Seventh son...bukvalno svaka pesma kvlt i remek delo.

Do jaja albumi killers, piece of mind, fear i bnw(zbog povratka).

Ok albumi matter, dance i x factor

Sranje no pryer(realno, mrsav i komercijalan album), i dva najgora virtual i ovo zadnje.

 

prayer jebo ga ja

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dobro, nisam ih ja ni poredio sa starim albumima. Pa nijedan bend pod stare dane ne pravi remek dela ko ranije, to je normalno.Samo hocu reci da su ti albumi dobri i imaju potreban kvalitet za bend takvog kalibra.A Frontier nema.

Ja ne znam sto svi pljuju Prayer, meni je to sjajan album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno,ljudi koji su profesionalci i vicni da odrade posao ne znaju kako treba nego su trebali oni jednostavno svaki demo da posalju na yumetal pa to ovde da se uradi da valja... :rockdevil:

Bice novi album sranje, trebao je Dutina da ga producira realno.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...