Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

@Grozomor

 

Loše...

 

Jbg ne moze svako biti Greg Mackintosh.

 

To je ta marketing strategija, al zato kad se konačno desi - moraće se odigrati na centru našeg najvećeg stadiona Rajko Mitić, popularnoj Marakani.

 

Uzimam za fan pit karte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li postoji kompletan video ili audio bootleg snimak ovog koncerta da je iole pristojnog kvaliteta? Ne mislim na Youtube, nego na onaj stari nacin kucne radinosti, razmjena na diskovima, DivX format i te fore.

Imam utisak da je unazad 5-6 godina nestalo onih piratskih full-length snimaka koncerata iz publike, koji su se ranije veoma brzo pojavljivali nakon velikih koncerata. Posljednje sto sam nabavio, a da je te vrste, je bio onaj AC/DC sa Partizanovog stadiona iz 2009, odnosno Sonisphere Big Four iz Sofije 2010. Nakon toga nista, ako se izuzme mp3 Metallice sa Usca, mada to je zvanican njihov snimak.

Ok, mozda se nesto od skorijih velikih koncerata kod nas moze naci na YT, ali to nije to. Po nekom pravilu, snimak skinut sa YT obicno bude drasticno losijeg kvaliteta.

Ako neko ima ovaj proslogodisnji Maiden ispod Kalisa, bilo da je audio ili video, neka javi. Moze i link za neki torrent i sl.

 

P.S.

Moze i Metallica sa Usca, Depeche Mode, Judas Priest iz 2011, koncerti iz SKCa i sl. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako mi deluje jako fake, postoji velika verovatnoća da je ovo cover + ime novog Iron Maiden albuma. Izgleda da izlazi početkom septembra. Tako barem kruži po netu.

 

 

Track list:

 

1. If Eternity Should Fail

2. Speed of Light

3. The Great Unknown

4. The Red and the Black

5. When the River Runs Deep

6. The Book of Souls

Disc: 2

1. Death Or Glory

2. Shadows of the Valley

3. Tears of a Clown

4. The Man of Sorrows

5. Empire of the Clouds

 

iron-maiden-the-book-of-souls-2015.jpg

 

Tracklist je 100% fake, a cover je možda za single, to mi deluje moguće, iako i dalje mislim da je cela priča fake. Izašlo je na mnogo mesta kao današnji trač, pa rekoh da podeilm sa vama! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

11 pesama na dva diska? Sta, svaka pesma u proseku traje 15 minuta? :haha:

 

Ok, mozda se nesto od skorijih velikih koncerata kod nas moze naci na YT, ali to nije to. Po nekom pravilu, snimak skinut sa YT obicno bude drasticno losijeg kvaliteta.

 

Nije to nikakvo pravilo. Skini snimak na clipconverter.cc i bice savrsen kvalitet. Moze i full hd da se skida.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice jedna EPIC za kraj,a kapiram da ostale nece biti duze od 7 minuta. i to ce ih biti 2 ili 3.

Al vec cujem i vidim Harrisa kako prica kako su mislili da je cool staviti 2 CD-a iz nekog samo njemu zestokog razloga hahah :D.Oni su i Final Frontier hteli da podele i mislim da su ga zapravo tako i snimali kao iz 2 celine...

 

Inace znao sam da ce biti double album i to sam svima pricao vec mesecima unazad...ne verujem da sam pogodio.

 

http://www.ironmaiden.com/new-iron-maiden-studio-album-the-book-of-souls.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svuda na sav glas vičem FAKE, tako da ću se osećati glupavo ako bilo šta od ovoga ispadne istina. :haha:

 

Jedini pravi izvor informacija je ironmaiden.com, nek' stoji bilo šta na ostalim sajtovima. :da:

Izvoli http://www.ironmaide...k-of-souls.html

haha u isto vreme

Edited by obsessed by cruelty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno.Nadao sam se da je istina i jeste !!!.

Ovo ce biti fenomenalno,bas mi je drago da nisu ispunili ono obecanje ajde da cepamo thin lizzy 4 minuta kratke pesme i vozi :D.

Takodje mi se svidaj sto ce sve sto je Dickinson spremao za svoj solo album ovde biti kanalisano...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Disc 1

1. If Eternity Should Fail (Dickinson) 8:28

2. Speed Of Light (Smith/ Dickinson) 5:01

3. The Great Unknown (Smith/ Harris) 6:37

4. The Red And The Black (Harris) 13:33

5. When The River Runs Deep (Smith/ Harris) 5:52

6. The Book Of Souls (Gers/ Harris) 10:27

 

Disc 2

7. Death Or Glory (Smith/ Dickinson) 5:13

8. Shadows Of The Valley (Gers/ Harris) 7:32

9. Tears Of A Clown (Smith/ Harris) 4:59

10. The Man Of Sorrows (Murray/ Harris) 6:28

11. Empire Of The Clouds (Dickinson) 18:01

 

 

ALI 18 minuta!!!! Morali su sami sebi da predju preko RIME-A!!!

4 SEP!

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni nisu ni prog,oni nisu ni heavy,oni su IRON MAIDEN.Ne treba ih svrsati u ni jedan pravac kao ni Metallicu.Metallica i IRON MAIDEN su poseban zanr sami za sebe...

 

Dream of Mirrors,Dance of Death,The Legacy,The Talisman....... THE BOOK OF SOULS !!!! Auuuu kakva ce to pesmetina biti...

  • Upvote 1
  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...