Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mr.Hate ne moze da izadje sam na kraj sa nekim? :) 

 

Jesam li ti rekao da gledas onu sliku kad god se osjetis...čudno? Iskuliraj vise...onako veteranski ;)

 

 

Za ovo kod nas postoji izreka "javi se zla zeno"...Opet spamujes mishu?Sta je,ides popodne u skolicu pa imas vremena za proseravanje i vredjanje?Prijavicu te moderatorima nesreco,jadan ne bija! :):)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo dokaz da sam maksimalno smiren a taman da misevi i mp3 manijaci pare oci malo.Mozda i shvate da treba imati malko postovanja prema PRAVIM fanovima Slejera,hehehe...Nadam se da sam vam ovim konacno zapusio usta,svaki dalji komentar moze da bude samo divljenje.

 

DSCN0371.jpg

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nijesi se slikao pored tih ploca. Kako da znamo da je to stvarno tvoje?

Preporucujem ovu pozu,pristajace ti:

 

MansonSlayer.jpg

 

Jebi ga,kasnim u skolu.

 

U svakom slucaju poštovanje za ovu kolekciju. Miš se odjavljuje :)

Edited by Just Like a Timepiece

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nijesi se slikao pored tih ploca. Kako da znamo da je to stvarno tvoje?

Preporucujem ovu pozu,pristajace ti:

 

E bas si sladak,jel ga primas u guzu? :) Samo mnogo si stavio karmina...

Gusteru ovde pravi ljudi znaju dobro ko sam i cije je to a ti ces da me upoznas licno,to ti obecavam.Lepse je uzivo nego preko foruma i na slikama,jel tako? :)

Ovim se iskljucujem jer necu da kvarim ovu temu o najboljem bendu svih vremena,vidimo se lepotane!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebo te,ovaj ocekuje da ga ljudi ovde vorsipuju...samo on slusa slejer i niko vise,samo on zna...ja,ja i samo ja...vi nemate pojma,ja slusam slejer...to sto si napaljenik na bend,ne znaci da mozes da mi kenjas sta je kod njih dobro,a sta ne...ja volim sve od njih..i album obrtada...super mi je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebo te,ovaj ocekuje da ga ljudi ovde vorsipuju...samo on slusa slejer i niko vise,samo on zna...ja,ja i samo ja...vi nemate pojma,ja slusam slejer...to sto si napaljenik na bend,ne znaci da mozes da mi kenjas sta je kod njih dobro,a sta ne...ja volim sve od njih..i album obrtada...super mi je...

 

Ma slusaj svoje mp3ojke i torente ko ti brani bre.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo dokaz da sam maksimalno smiren a taman da misevi i mp3 manijaci pare oci malo.Mozda i shvate da treba imati malko postovanja prema PRAVIM fanovima Slejera,hehehe...Nadam se da sam vam ovim konacno zapusio usta,svaki dalji komentar moze da bude samo divljenje.

 

DSCN0371.jpg

Ovde ima male dece :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolji je original jer su The Stogees nenadjebivi, ali je generalno taj sa obradama poslednji veliki album Slayera nad kojim treba prolivati litre krvi :).

Kad bi svi tako svirali hard core, puno bi ga vise slusao :).

Svaki put kad naletim na nekog Slayer fana koji ne voli Udsiputed pomislim da isti ne kapira stosta...

Undisputed A. mi je u rangu sa Garage Days...

Edited by bernad panasonik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad bi svi tako svirali hard core, puno bi ga vise slusao :) .

Fora je u tome što su oni uzeli ono najbolje od hardcorea, pa je to zato i interesantno za slušati, ali ja prave hardcore albume ne mogu da slušam, maltene sve pesme su na manje-više isti fazon, nije mi to uopšte zanimljivo.. Pa čak i da Slayer izda neki hardcore album (bez obrada), mislim da ga ne bih slušao.

 

Undisputed A. mi je u rangu sa Garage Days...

Meni je Garage mnogo, mnogo bolji, mada kao što rekoh ja i ne volim nešto punk.. :) Ali mi je Last Caress (ne i Green Hell, Green Hell mi je sranje) bolja od svega sa Undisputeda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za vreme kada je izasla narocito je sjajno zvucala.

Mislim da je i Green Hell super kao krajnost, jer u to vreme jos uvek je bilo bitno ko je brzi i sl.

To je 1987., grind se tek probivao, danas bendovi sa MTV-ija imaju grind delove.

(dobro, Green Hell nije grind, da me neko ne razume pogresno).

Garage Days ima do kraja pogodjenu produkciju, imas osecaj kao da si u garazi sa njima.

Meni je to najprikladnije produciran snimak Metallice...

A i U. Attitude je imao dobru produkciju za vreme kad je izasao, mada uz sav tehnosloski napredak Slayer tesko da ce ikada ponoviti zvuk iz period Reign/South/Seasons...

Edited by bernad panasonik

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i U. Attitude je imao dobru produkciju za vreme kad je izasao, mada uz sav tehnosloski napredak Slayer tesko da ce ikada ponoviti zvuk iz period Reign/South/Seasons...

 

Taj sirovi zvuk nece moci da ponove ali super je produkcija i na izvanrednom albumu Divine intervention gde je sve profi odradjeno samo je tada meni falila jedna SITNICA kad sam ga prvi put cuo-DAVE LOMBARDO kratko i jasno.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako volim taj album, mada mislim da je produkcija mogla da bude malo sirovija, gitare glasnije, ali opet, da se razumemo,

sjajna ploca!!!

Narocito za vreme kada je izasla.

Sto se bubnjeva tice, Bostaph je to sjajno odlupao, nije lako menjati Lombarda.

Meni smeta kod Bostapha sto mu je kod zivih snimaka zvuk dobosa dosta plitak, tako da bubanj ne ispada optimalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako volim taj album, mada mislim da je produkcija mogla da bude malo sirovija, gitare glasnije, ali opet, da se razumemo,

sjajna ploca!!!

Narocito za vreme kada je izasla.

Sto se bubnjeva tice, Bostaph je to sjajno odlupao, nije lako menjati Lombarda.

Meni smeta kod Bostapha sto mu je kod zivih snimaka zvuk dobosa dosta plitak, tako da bubanj ne ispada optimalno.

 

 

Dobar je Bostaph,ne bi ga ovi uzeli niti bi mogao da radi kao placenik svim najvecim bendovima kad idu na turneje da nije medju najboljima.Mada meni je bolje otkinuo kad je lupao za Exodus nego za Slayer,mozda zato sto sam od '89. slusao i skidao Lombarda svaki dan pa mi je Bostaphovo bubnjanje na Divine bas bila promena.Nekako mi je bio previse ukrucen za tu svirku tada,pogotovu na spotu Dittohead.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj sirovi zvuk nece moci da ponove ali super je produkcija i na izvanrednom albumu Divine intervention gde je sve profi odradjeno samo je tada meni falila jedna SITNICA kad sam ga prvi put cuo-DAVE LOMBARDO kratko i jasno.

Slazem se u potpunosti! Generalno, Bostaph je razvalio bubnjeve na Divineu, ali mi licno smeta sto su bubnjarske deonice previse usiljene, izvestacene...

Kao da (ostatka benda) zeli da kaze, "eto vidite da mozemo bez Lombarda" i "nasli smo mudo koje je 100 puta ludje od njega".

Inace, na tom albumu mi je "213" neprocenjiva.

Edited by hate squad

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je i moj utisak, mada mi je uzivanje da ga cujem svaki put kada pustim taj album.

 

Za Exodus ti verujem na rec, ne dopadaju mi se previse posladnja dva albuma, nisam ih puno slusao.

 

Na novom Testamentu mi se suvise ispucavao, ali to je vise moj utisak, posto mi album nije legao :)

 

Bolji mi je Lombardo na Gatheringu...

I sviranje i album...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je i moj utisak, mada mi je uzivanje da ga cujem svaki put kada pustim taj album.

Za Exodus ti verujem na rec, ne dopadaju mi se previse posladnja dva albuma, nisam ih puno slusao.

 

 

Ma kakva zadnja dva od Exodusa,znas kako je otkinuo u skcu stare stvari od Exodusa sa Bonded by blood a i sa Tempa,uffff.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...