Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Sad ste me podsetili....1992 godina, zima, pijem viski na Z.stanici u Kelnu sa nekim englezima, cekamo voz za Olandiju...pusta stanica, pod zemljom. Nigde nikog, samo se neki dzanki u transu seta gore dole sat vremena kao zombi. Odjednom, paklena buka i stanica se pretvara u horor komediju.

 

Istog dana su u Kelnu nastupali Slayer i New Kids on the Block :lol: i zavrsili svirku u isto vreme. Znaci ne mozete da zamislite kakva se tu ekipa grupisala :) Sa jedne strane horde zla, sa druge bubuljicave shiparice, a i jednih i drugih na hiljade. A svi u kamenovanom jeansu i onako, nemci do daske :lol:

Smejao sam se do utrehta, majke mi.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima neko pro shoot nalik na rock am ring 2007?

Imas na www.zamunda.net ,pa idi na opciju torrents, pa na music dvd-r u pretrazi ukucaj Slayaaaaaaa i dobices nekoliko pro shotova' Brasil 1994, Brasil 1998, Francuska 2003, Rock Am Ring 2005...

Ako neko ima linkove za neki drugi dobar snimak Slayera, neka podeli slobodno sa nama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ste me podsetili....1992 godina, zima, pijem viski na Z.stanici u Kelnu sa nekim englezima, cekamo voz za Olandiju...pusta stanica, pod zemljom. Nigde nikog, samo se neki dzanki u transu seta gore dole sat vremena kao zombi. Odjednom, paklena buka i stanica se pretvara u horor komediju.

 

Istog dana su u Kelnu nastupali Slayer i New Kids on the Block :lol: i zavrsili svirku u isto vreme. Znaci ne mozete da zamislite kakva se tu ekipa grupisala :) Sa jedne strane horde zla, sa druge bubuljicave shiparice, a i jednih i drugih na hiljade. A svi u kamenovanom jeansu i onako, nemci do daske :lol:

Smejao sam se do utrehta, majke mi.

 

 

Mogu samo da zamislim na sta je to licilo. Svabe same po sebi su smesne do bola a jos u ovoj situaciji... strasno :)

 

 

Meni se nesto ne svidja onaj snimak sa Rock am Ring-a 2007. Previse se cuje bass (a to bi zapravo trebalo da me raduje posto i sam sviram bass) a gitare i bubnjevi nekako tisi nego inace!

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas neke stare snimke dvd formata http://wtyd.blog.hr/2008/03/1624873911/lista-videa.html .Evo nekog bootlega full force festival 2002 http://www.megaupload.com/?d=B40RGOD3 christ illusion dvd-a [url=http://www.bunalti.com/?p=6006.Mnogo]http://www.bunalti.com/?p=6006 Mnogo je cool kad sviraju south of heaven a u pozadini beli krstovi koji se polako okrecu naopacke :D

Edited by Slavski Koljac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se sviđa Diabolus in Musica - Bitter Peace, Death's Head i Stain of Mind mnogo dobre pesme...

Ako ništa drugo moraš da priznaš da je dobro što su promenili malo stil..

 

Screaming from the sky zakon!!!

Nixx neces ovde da se pohvalis sta ti je jutros stiglo?

Nema slejerovog loseg albuma sem Undisputed attitude...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U granicama u kojim uopste mozes porediti album sa obradama sa ostalim, ipak to nije autorski rad...

 

 

Pa zato je i los,to sam i hteo da kazem da bolje da se drze autorskih stvari i metala nego sto eksperimentisu sa propalim pankerima.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam...meni se svidja...i metalikine obrade mi se svidjaju...jebi mi se da li je nesto obrada ili je autorska pesam...vazno da mi se svidja...

 

 

Metalika bolje radi obrade od Slayera :da:

 

 

Kad ce ovi sa yuma da ubace onaj smajli sto aplaudira,mislim da bih ga koristio 60 puta dnevno ovde.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Umjesto toga aplaudiraj sebi po obrazu 60 puta dnevno.

 

Drago mi je da mi takvi kao ti daju do znanja sta je obraz i cast.Da si blize pa da tebi aplaudiram po nosu ne bi izdrzao ni dvaput. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Доста бре! И Слејер и Металика су конза. Волим их к'о обе моје швалерке...

 

 

... које бих желео да имам.

 

upravo tako...al uvek se javi neka budala da kaze da to nije tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...