Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jebote.....dodje mi da placem kad cujem crionics ili tako nesto......jebote samo sviraju die by the sword i show no mercy.GDE JE TU CRIONIS :( (CRY) ili jebani black magic...ma u sustini bukvalno sve pesme su dobre sa show no mercy.A na evil has no boundaries Gene Holan odradio onaj vokal EVIL kako cool :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

koji je tebi drugi?

ja ne bih znao,mogu da kazem da je metalika veliki bend,mozda i najveci jer danas retko ko ne zna za njih...

 

Ja imam dva omiljena benda,i oni su za mene najveci.Nije metlica,i po ovom pitanju kod mene ne postoji objektivnost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kad bih cuo TORMENTOR jebani uzivo mislim da bih mogao slobodno samoubistvo da izvrsim,jer bi bilo mission complete

 

Tormentor neces cuti uzivo...ja mislim da bi Araya umro od srcanog udara kada bi morao izvuci onaj scream na kraju. :)

 

 

lglp0741%20motorhead-logo-motorhead-poster.jpg

 

 

Sad mislim da sam pogodio. :D

 

Naravno. :pivopije:

 

Jel je neko cuo Payback sa nekog novijeg albuma.Mene jebano podseca na vice of killing.Hahaha ladno je slayer riff off sodom :D Vice of killing je sa code red iz 1999a ova je sa god hates us all

 

Sodom je previse nebitan bend da bi Slayer krao od njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirali su je i pre koju godinu,imam neki koncert gde su je svirali.Ali uglavnom sa prvog sviraju "Die By The Sword",ostalo redje.Cak i "Black Magic" ne sviraju vise toliko cesto."Show No Mercy","Fight Till Death" i "The Antichrist" odsviraju tu i tamo.

 

A "Metal Storm/Face The Slayer" im je intro na nekoliko poslednjih turnejama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NAAAAAAAPOKOOON sam nasao klip . Imao sam ovaj koncert na VHS-u nekad,pozajmih ga drugu...od tada ga nikad nijesam vidio.Nijesam mogao da se sjetim na kojoj pjesmi Araya šutne tipa sa scene,nastavi da svira i pokazuje (valjda Bostaph-u) kako je ga je našpicao.

 

South of Heaven je u pitanju...

 

Obratite paznju na 1:15 - 1:20.

Share this post


Link to post
Share on other sites

seljacina!!!!!!!max je na koncertu "under siege" udario lika iz obezbedjenja zato sto su bacili lika koji se popeo na binu...koja je njemu fora da suta nekog nesretnika i da se jos hvali da je to uradio...samo sto lik nije vrat polomio...RATM su najposteniji po tom pitanju...nikada nisu dozvolili obzbedjenju da mlati fanove,a kamoli da su oni nekog tukli...ne vidi se tacno sta je lik hteo da uradi araji...ne verujem da je lik hteo da ga ubije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vise bih ocekivao tako nesto od Kerry-ja.Ipak je gromada od coveka.To je bilo na Live intrusion vhs-u.Bas bezveze....

 

Bio on gromada ili ne (a i nije neka) nema veze sa njegovim temperamentom,trenutnim raspolozenjem,izlivima bespotrebnog nasilja i ko zna cim sve ne..Da je ovo bilo nedje poslije Dimme-ove smrti mozda bih i razumio. Ovako...pokusavam da se stavim u kozhu ovoga nesrecnika,koji je (vjerovatno) jedva cekao koncert,mozda i mjesecima se radujuci sto ce ih vidjeti,uredno platio kartu,popio koju,pozelio da skoci sa bine i dobio nogu u glavu/dupe od (vjerovatno) njegovog idola...and I hate it.

Edited by Just Like a Timepiece

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio on gromada ili ne (a i nije neka) nema veze sa njegovim temperamentom,trenutnim raspolozenjem,izlivima bespotrebnog nasilja i ko zna cim sve ne..Da je ovo bilo nedje poslije Dimme-ove smrti mozda bih i razumio. Ovako...pokusavam da se stavim u kozhu ovoga nesrecnika,koji je (vjerovatno) jedva cekao koncert,mozda i mjesecima se radujuci sto ce ih vidjeti,uredno platio kartu,popio koju,pozelio da skoci sa bine i dobio nogu u glavu/dupe od (vjerovatno) njegovog idola...and I hate it.

 

Da li sam ja rekao da mi je drago sto je sutnuo lika???A i napisao sam .Bas bezveze... odnosilo se na Toma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li sam ja napisao da je tebi drago sto je shutnuo lika? :)

 

Nebitno tako je zvucalo :P A koncert je veoma dobar, ima tu nekoliko stvari sa divine interventiona.A Paul Bostaph se trudio da odradi posao kao sto je Dave Lombardo uradio studijski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nebitno tako je zvucalo :P A koncert je veoma dobar, ima tu nekoliko stvari sa divine interventiona.A Paul Bostaph se trudio da odradi posao kao sto je Dave Lombardo uradio studijski.

 

Od sad cu pazit sto pisem i kako pisem da ti ne bi zvucalo,vazi? :pivopije:

 

Killing Fields,Divine,213,Dittohead,moguce i Sex,Murder,Art da su svirali sa tog albuma..ne sjecam se.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...