Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Xaxaxaxa, kad sam prvi put video taj snimak, zaprepastio sam se, pošto sam mislio da je Slejer neki nju metal, tad sam od njih bio čuo samo Diabolus In Musica... :lol:

 

Iako ne volim Slejer i to, ovaj snimak zaista jebe kevu, mada su mogli da ubrzaju malo.

:) :) :) Brate a ti si jedan od najjacih likova na ovom forumu samo iz jednog razloga a to je zato sto si bolno iskren uvek! :pivopije:

 

 

Ja kad sam cuo tj video prvi put ovaj snimak pre 5 godine,odgledo sam ga, pa jos jednom i jos jednom i tako ceo dan! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

"The choice is made,made of free will,just like a choice ,a choice to kill!

In the speed of a moment life stands still...NOW YOU'RE STANDING IN MY KILLING FIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELD!!!" :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

Slusam Divine poslije nekih par godina dana....Kakav album... :icon_eek:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :) :) Brate a ti si jedan od najjacih likova na ovom forumu samo iz jednog razloga a to je zato sto si bolno iskren uvek! :pivopije:

 

Drago mi je da to neko ume da ceni. :)

 

 

A Diabolus je bas onako nu metal album. :)

 

Meni je to zvučalo tada kao neki nu metal/hardcore u fazonu System Of A Down... :lol:

 

 

jebote kakav glas ima ovaj araya ludak.

 

Zaista ima dobar glas dok se dere na obezbeđenje, još kad bi se tako drao dok peva... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Xaxaxaxa, kad sam prvi put video taj snimak, zaprepastio sam se, pošto sam mislio da je Slejer neki nju metal, tad sam od njih bio čuo samo Diabolus In Musica... :lol:

 

Iako ne volim Slejer i to, ovaj snimak zaista jebe kevu, mada su mogli da ubrzaju malo.

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

"The choice is made,made of free will,just like a choice ,a choice to kill!

In the speed of a moment life stands still...NOW YOU'RE STANDING IN MY KILLING FIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELD!!!" :rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

Slusam Divine poslije nekih par godina dana....Kakav album... :icon_eek:

 

Po meni je to jedan od najpotcenjenijih albuma, a mislim da nije nista losiji od Seasona, samo ga treba vise slusati kako bi se potuno razumeo

Edited by LiveForTheKill

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
pa ne znam, ako je Seasons remek delo, Divine intervention je po meni u svakom slucaju dostojan naslednik... Na tom albumu itekako ima dobrih numera, od tekstova preko same svirke

 

Meni je i bolji od Seasons. Cak pretenduje da mi bude njihov najbolji album,ali sve su ovo subjektivna misljenja,a i Reign je tu..

Naravno,tesko koji text moze da se nosi sa "bodlerovskim" 213. Estetika ruznog u svoj svojoj ljepoti :D

Edited by Just Like a Timepiece

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se potpuno za ovo što si rekao u vezi Seasons In The Abyss. Kao i za Show No Mercy, donekle.

 

To jeste najbolji Slayer album, e sad da li je najbolji i u granicama celokupne, bogate thrash riznice ... diskutabilno je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

slayer je najbolji bend svih vremena,iako meni nisu omiljeni to slobodno mogu da kazem.

 

I neces mnogo pogresiti.Kazem neces mnogo,zbog toga sto u principu postoje dva najbolja benda svih vremena. :D

 

Sad ću opaučiti do daske Seasons, pred spavanje ... nek' se trese cela zgrada! :red:

 

:rockdevil: War Ensemble :rockdevil:

 

Bolje pusti "Hallowed Point"...onda ce se tresti i tvoja zgrada i jos dve zgrade pored tvoje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...