Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

@radmiz

U sustini je sve tacno sto si rekao,ali ono sto mene fascinira jeste okretanja ledja bendu zbog toga.Pa jebote,koga boli kurac za te stvari,jebe mi se za njihove odnose,menadzment,podelu para.Sta mi imamo od toga?Ono sto treba nas zanimati jesu muzika i zivi nastupi.Tu nema sta da im se zameri i kraj price,nema sta nas vise da zanima od toga.Kada je Lombardo najuren,ja sam rekao da Slejer treba da pukne.Ne zbog Lombarda konkretno,vec zbog toga sto je Jeff i u to vreme nedostajao i samo debili su verovali u njegov povratak,otisao Lombardo,a i sami znamo da je samo pitanje dana kada ce Araja oterati sve u kurac.Nema poente vise i cao.

 

I nakon Jeffove smrti niko me ne moze ubediti u neke paukove i slicne budalastine.Covek je godinama ocajno svirao,imao ocigledan problem sa desnom rukom (ja sam ga dva puta gledao uzivo,oba puta je bio katastrofalan,sa kilometra se videlo da mu desna ruka ne valja kurcu,a sve to je bilo davno pre pauka),i ko zna sta se sve tu desavalo.Kakvi pauci kakvi bakraci,covek je ili bio bolestan ili imao zescu frku sa drogom ili alkoholom,a on i bend nisu hteli to objavljivati.

Edited by lemmy sixx
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvi pauci kakvi bakraci,covek je ili bio bolestan ili imao zescu frku sa drogom ili alkoholom,a on i bend nisu hteli to objavljivati.

 

Ovde mu je definitivno falilo mesa na ruci. Za tu vrstu pauka je dokazano da moze da bude opasna, nisu samo australijski opasni ,ima i po americi takvih. Ipak ,ko zna sta se zbilo tacno....

 

jeff%2Bhanneman.JPG

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam odakle pojedinima ideja da su Slayer umetnici. Umetnici su koliko i Seka i Karleuša, ni manje ni više. Pop kultura, koja funkcioniše po biznis pravilima i ćao. To što je neko prvi put jebo uz Slayer pa sad tripuje da su neki bogovi ili ko zna šta, to njih ne zanima preterano. Na njima je odluka šta će da urade, ako smatraju da treba da sviraju i dalje, to je sasvim u redu, naročito zato što žive od toga. Jok nego će da batale da bi ih napaljeni teen fanovi više cenili.

  • Upvote 5
  • Downvote 17

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije pop kultura vec pop muzika, pop kultura je nesto drugo. A pop muzicari spadaju u umetnike, kao i svaki drugi muzicari.

Cak bih rekao da je tres metal najnizi nivo visoke umetnosti, buduci da u neku ruku izaziva emocije.

 

Losa ti je usporedba sa Sekom i Karleusom, mnogo losa. Razmisli sam zasto..

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tehnički ne postoji konačna definicija umetnosti, zato i postoji umetnička distanca. Ja ne bih rekao da su Slayer, Karleuša i Seka umetnici, šta god da mislim o svima njima zasebno. A pop muzika jeste deo pop kulture.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lemi ide u krajnost. Ne moze se tako posmatrati. Fanovi nijesu samo ljudi koji uzivaju u muzici benda, vec ljudi koji se sažive sa bendom, prate sve što izađe o njima, štampu, tračeve, kurce-palce. Ne śede kući slušajući stare albume, očekujući nove, dok misle kako je njihov omiljeni bend bezdušna mašinerija za klepanje para. Naravno da ne mogu da ostanu imuni i da razluče razum od osjećanja kad su ovakve stvari u pitanju.

 

Ja nijesam ni mislio da odem na polu-Slayer. Kao da odem da gledam Metaliku koja je bez Larsa i Kirka. (Sigurno bi bila bolja svirka, ali svejedno).

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Искрено, за ове паре бих отишао да слушам и четвртину Слејера. Без неког пекмежења, љутње на Кинга и тако тога (иако је свима па и мени прекурчио са понашањем ) реално гледано Слејер је уживо атракција, плус су легенде, гарантовано ће бити сјајна свирка. 'Ајде ИТФ-а разумем што неће доћи, ваља се довући из Црне Горе, али људи из Србије који ово бојкотују ми нису јасни.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd, sad, posto smo zakljucili da nista nismo zakljucili, odnosno da li ce Slayer i dalje postojati (pih, kao da se mi tu nesto pitamo), nazad svi na temu koncerta, koji je za mesec i po dana! :obrv:

 

Ili - The show must go on, kako rece onaj koji se pita...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si u ovoj prici bitan koliko i krivi kurac,samo sto ti to ocigledno ne kontas moroncino.Vi ste govorili da se oni moraju raspasti,a ja ti kazem da njih boli kurac za raspad zato sto od toga zive i zaradjuju dobre pare.

sve je to biznis.I dokle god to ne skapiras,toj tvojoj glupavoj glavici ce padati na pamet ideje da se moraju raspasti.

 

E ovo je stvarno tužno koliko si ti zaulav. :haha:

Ja nisam rekao da sam ja bitan faktor u tome da li će se oni raspasti, nisam rekao da sam zvao Kerija telefonom da mu zabranim da nastavi sa Slayerom i da Slayer mora da se raspadne pa da lupetaš te gluposti.

 

Ostatak tvog posta nije vredan odgovora, kao ni predhodni na koji sam se zajebao da ti odgovorim, a taj tvoj kočijaški način komunikacije je možda nekom ok kad se diskutuje o Conte-ovim formacijama, da l' će 3-5-2 ili 4-4-2...

Tako da možeš samo da mi posisaš moju glupu glavicu i da budes pozdravljen.

  • Upvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени само није јасно зашто ова господа на јуметалу траже распад бенда који треба ускоро да гледају први,а вероватно и последњи пут у својој држави. Идиотизам чист. Превише се сере овде на јуму.

  • Upvote 2
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bre fail lepo sam napisao sta sam mislio sta me koji kurac zbunjujete, znam sta sam hteo da napisem i to sam napisao. Sad to sto ste vi to drugacije protumacili boli me...

 

Имао сам кеца из нормалног живота,

зато сам често ишао на допунску наставу.

Ја ипак секретар канала и плота,

ставио сам се под лудила заставу...

Edited by PajatheTrut
  • Upvote 1
  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јебена страхота. Могао бих три дана да серем о томе колико волим Слејер и колико ми је Ханеман један од омиљених музичара икада.

 

И апсолутно се слажем са ставовима да би Слејер требао да изгура ову турнеју и да ту престану са радом.

 

И, што рече другар, мислим да је Џеф последња особа која би хтела да почива у миру. За њега је више хаос.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта је прво написао?

Пре осам година, ми гледали Арају, Џефа, Ломбарда и Керија, а Паја имао контролни на тему писања слова ж.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...