Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

После Џефове смрти је апсурдно и бесмислено да бенд настави да свира и држи концерте.Да су паметни (а претпостављам да нису) па да расформирају бенд и откажу целокупну турнеју због овог трагичног догађаја.Слејер званично више не постоји и ваљда ће то допрети до мозга и оној двојици.Чак и кад би вратили Ломбарда то више не би било исто.Бенд је умро заједно са Ханеманом!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da, ali za prošle dve godine se nije znalo da će doći do ovoga pa su i fanovi prihvatali te zamene za Jeffa jer su imale status PRIVREMENIH, ipak mislim da će doživeti malo jači bojkot od fanova ako nastave i sad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

После Џефове смрти је апсурдно и бесмислено да бенд настави да свира и држи концерте.Да су паметни (а претпостављам да нису) па да расформирају бенд и откажу целокупну турнеју због овог трагичног догађаја.Слејер званично више не постоји и ваљда ће то допрети до мозга и оној двојици.Чак и кад би вратили Ломбарда то више не би било исто.Бенд је умро заједно са Ханеманом!

 

Bravo matori.

 

R.I.P. Jeff

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da, ali za prošle dve godine se nije znalo da će doći do ovoga pa su i fanovi prihvatali te zamene za Jeffa jer su imale status PRIVREMENIH, ipak mislim da će doživeti malo jači bojkot od fanova ako nastave i sad.

Ja nekako sumnjam u to, videlo se i ovde koliko ljude nije briga da li je bend kompletan ili ne, ide se na koncert bez obzira na sve... No, videćemo.

 

Holt prilično korektan, a sa onog snimka me je iznenadio Kori, baš je odvojio lepe reči o Džefu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није толико битно да ли је бенд комплетан или не, већ однос према некоме ко је управо отишао. "Show must go on" и то је то. Смрад ћелави, ништа одвратније није могао да каже.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je ova situacija ista prema načinu na koji se odnosim (i prema načinu na koji bi Keri trebalo da se odnosi) prema njoj. Nema Džefa - nema benda, u oba slučaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da, ali za prošle dve godine se nije znalo da će doći do ovoga pa su i fanovi prihvatali te zamene za Jeffa jer su imale status PRIVREMENIH, ipak mislim da će doživeti malo jači bojkot od fanova ako nastave i sad.

Da,Holt je najavljen kao privremena zamena.

Ali,ime "Slayer" ce ostati institucija u metalu.I kao takvo verujem da ce masa i dalje kad vidi negde napisano "Slayer" otici na koncert.

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebeš ga, araji ionako ostalo još 10 godina do penzije. može da ode sa 6 banki, ne mora da čeka 65. uzme korektnog bubnjara junošu, nekog tamo metal mike chlasciak-a (ako holt tvrdi pazar), i to je to.

'beš poslodavca koji ne zna da napiše 3 kasvetna rifa. ovaj ne bi imao kud, uhvatio bi se sa kojekakvim blinkerima. uzgred, ostala bi lepa uspomena na slayer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strasno u sta se jedan od najvecih bendova u metalu pretvorio, na celu sa doticnim celavim pederom ali i Araya i Holt su krivi sto saucestvuju u tome, a i mi koji takvo stanje stvari perpetuiramo i dalje se pojavljujuci na koncertima benda koji je nekad bio Slayer. Jes da nisam jos kupio kartu al izgleda da sam navucen, ne mogu da ne gledam instituciju, kakva god bila, pa makar mi se i zgadila sva komercijalizacija, sapunica i sada ovakav disrispekt prema mrtvom coveku.

 

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па Араји би боље било да дигне руке више од свега и да ћелавог остави самог да настави да блати своје име и статус који је имао у једном од највећих бендова.Том би тиме практично опрао руке од свих даљих поступака оног слинавца и остао легенда као и Џеф.Једино ако и њему нису паре удариле у главу а изгледа,по свему судећи,да јесу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...