Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Metalci su picke.

 

Ne lupetaj ti gluposti, sve je covek dobro rekao. Slejer, kao i svaki bend mator 30 godina postoji samo da bi isao na turneju, a setlistu za lajv nastupe nisu menjali najmanje 20 godina, i sastoji se od 90% Jeffovih pesama. A onih preostalih 10% su istovremeno i onih najslabijih 10%.

 

I iskreno, ako bi doslo do toga da Jeff ne moze da svira, a da nece da mu placaju nista za prava za izvodjenje tih pesama, da sam Jeff tuzio bih Kerija i prijatelje. Pa nek celavko svira Evil Has No Boundaries, Show No Mercy, Piece by Piece, Expendable Youth,... pred 100 ljudi koje to zanima.

 

PS Ili nek napravi rok operu kao Roger Waters.

 

Pusio bi Mastejnu?

  • Downvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

@biohazard

Sto znaci da bi onda dao Hetfildu da te jebe u dupe,isto kao sto je radio i Mastejnu.

Ne, pomesao si Mastejna sa Onim Drugim Lid Gitaristom Metalike, sto nije nimalo cudno, buduci da mu je Mastejn bio glavni uticaj, a da je za snimanje Kill 'em All-a morao da uvezba sve njegove soloe sa No Life 'Till Leathera.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

OLD SCHOOL MOTHERFUCKER

Samo old school!Znas kako,meni nije fora odem na koncert Slayer-a i kazem e brate bio sam na Slayer,kurac palac.Mora to da bude pravi dozivljaj,da stoji jebeni div od 2 metra a da za bubnjevima sedi jedan od najboljih bubnjara na svetu,mislim ono prva postava je prva postava.Ako njih ne bude,sigurno cu lepo da se provedem,ali ono,falice mi nesto,dozivljaj mi nece biti potpun(ne znam koiko me kapiras).Nisam imao nameru da omalovazavam Newsted,naprotiv,vec da istaknem koliki je minus ako bez njih dvojice dodju.PS:Nov sam na forumu,uopste novajlija na forumima,stoga kokajte minuseve koliko hocete xD

  • Upvote 6
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...