Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Slejer je isuvise dobar bend da pristaje na 10% zarade od turneje ,sa razlogom se Dejv pobunio ,a sto se Keriju ne svidja to ,stvarno ne znam. Ispasce da po prodatoj karti dobiju 170 din (a po clanu benda ni 50) a ostatak ce da ide nekom monopolistickom glavonji. Ko da su neki lokalni cover bend ,jebo te. Pravda za Slejer!!!

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

' timestamp='1361471442' post='2621542']

15.000 *1.7e = 25500 eura po svirci.

ja ne znam nijedan lokalni cover band koji toliko zaradjuje. :D

 

Naravno ,ali kad se pogleda zarada po posetiocu ,tu su negde.

3 000 posetilaca je ,ja cenim ,prosek po koncertu ,puta 40 dinara po coveku = 120.000 din puta 5-6 koncerata mesecno u proseku....prosecna americka plata. Mada nije uvek cena karte 1700 ,prosecno je veca 3-4 puta. U svakom slucaju je 10% bezobrazno malo ,i razlika od 10% ili 30%(koliko sam ja cuo da vecina bendova uzima) je dovoljna za bunu protiv dahija.

 

Šta ako je Keri umešan sa menadžmentom i dobija veći procenat?

 

To sam i ja prvo pomislio. Ko ce ga znati...

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je garant varijanta, i ja mislim. Araja i King su u nekoj šemi tu, a ovom nesrećnom Lombardu, kad se vratio u bend, je stvar predstavljena kao da za bend ide samo 10% što je van pameti koliko je malo. On je i otišao prvi put zbog kinte, rekla mu žena da traži više para, pa ovi sad igraju sitnu prcu sa njim

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

oglasavanje slejera postavlja stvari tako kao da je lombardo svojevoljno otisao nakon sto nije uspeo da ih "uceni" sa novim uslovima tik pred turneju. ipak u njihovoj verziji ne pise eksplicitno to, moglo bi se izvuci i da nije i da jeste svojevoljno odustao od turneje.

lombardo je eksplicitno napisao da nije bilo dobrovoljno, nego da je nogiran s turneje na nacin vrste ispala (ono sa nepojavljivanjem na probi) sto nije konkretno opovrgnuto u izjavi benda; posto je ja mislim to najvazniji detalj u prici, odnosno da li su pare bitnije od sviranja pred fanovima, a lombardo je bio tu jasniji, naginjem donekle na njegovu stranu.

 

ali isto tako postoji sansa da bend cuti o bitnim detaljima jer ih iskreno boli kita da se dobacuju s lombardom preko fejsa i blebermauta, da se lombardo stvarno pomamio za parama i da su ga legitimno sutnuli, ali meni je ta sansa nekako mala, ne iznad 5%

 

treca mogucnost je da i lombardo i ostatak benda imaju svoje uloge u nesrecnom spletu dogadjaja o kojima mi jos nista ne znamo

Edited by Čarli
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...