Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

lemi, slozio bih se sa vecinom onog sto si napisao da mi jedan detalj ne bode oci sve vreme: lombardo je trazio uvid u papire i to mu nije dozvoljeno.

 

mozda to naprosto nije istina, mozda je lombardo izmislio te papire i sve

 

slazem se sa lemijem oko toga da lombardov post na fejsbuku baca specificno svetlo na stvar

podela medju varijantama toga sta se zapravo desilo je dosta ostra: ispada tako da je on ili u pravu, shodno svojim navodima - ili da u bitnim detaljima laze i nije mogao ostaviti slejerovom pr-u da izgladi stvar (ni bend, ako bi ga sutnuo, ne bi hteo da lombarda ocrni zato sto bi onda bend izgledao katastrofalno; to je kljucno za razumeti) i to zato sto je on sam okrenuo ledja (zbog para, opravdano to bilo ili ne, nepopularno je kod fanova), umesto da je bio oteran s turneje pa se ogradjuje i cuva svoj imidz tako sto prvi izbacuje svoju detaljnu verziju dogadjaja; to bi ga cinilo malo kredibilnijim nego ako bi on bio taj koji odgovara na navode druge strane, koji bi brzo usledili pri cemu bi izgledalo da se pravda, recimo.

isto kao sto sad izgleda kao da se bend distancira, a mozda su u svom kratkom obavestenju zapravo naveli citavu istinu i to je otprilike to, nema nikakvog distanciranja

 

no ovakva sumnja (u lombarda) ukljucuje malo vise pretpostavki tako da vise verujem njemu nego bendu trenutno

Edited by Čarli

Share this post


Link to post
Share on other sites

celava budala iskompleksirana, jebao ga americki brodvej mentalitet u dupe da ga jebao, ono celavo i istetovirano, da bog da mu one naocare za sunce oci iskopale.

jebeni lars ulrih slejera, samo sa 50 kila vise - pa je utoliko opasniji u kameno-doba-praistorija-buzdovan smislu.

 

stvarno najantipaticniji lik iz slejera.

 

zasto je uopste on taj koji se pita kako ce slejer 'poslovati'? hanneman je glavna muzicka kreativna sila u bendu, a ne bih nesto rekao ni da je kerry bolji svirac. lepo kad se oporavi hanneman, holta umesto kerija, i slayer mark II. Glavonji otplatiti ugovore i ostale pravne budalastine koje ga cine glavnim u bendu, i cao zdravo.

  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto mi je sumnjivo oko Hanemana,da je to na vreme spreceno,vec bi se oporavio do sada.Jos pocetkom 2011. mu je dijagnostifikovan taj nekro fascitis.Obaska sto citam ostale slucajeve-te umro, te amputirana noga, te ruka....

 

A ovo prepucavanje matorih drtina preko fejsa je tuga.

Saopstenje-nepomirljive razlike, ko za razvod i cao zdravo,a ne ovo ko siparice oko decka da se prepucavaju

Edited by sale 83 Larry Flynt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto mi je sumnjivo oko Hanemana,da je to na vreme spreceno,vec bi se oporavio do sada.Jos pocetkom 2011. mu je dijagnostifikovan taj nekro fascitis.Obaska sto citam ostale slucajeve-te umro, te amputirana noga, te ruka....

 

stoji to, ali

 

jeff%2Bhanneman.JPG

 

ja se sa ovim na ruci ne bi zajebavao

Share this post


Link to post
Share on other sites

нисам ни отворио тему, а знао сам да Бајохазард помиње некога из највећег метал бенда

pod uslovom da je Slejer taj najveci metal bend, mislim da bi bilo prilicno cudno da ne spominjem nikoga ili nista vezano za njega, s'obzirom na to u kojoj smo temi.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

sale:

 

nije sumnjivo,treba svi sve nogama u guzicu od srece sto on uopste i hoce da se vrati posle svega,traje toliko jer on zbog sviranja mora da povrati tu ruku u bar 95 posto predjasnjeg stanja tkiva.ali ono,slazem se da je neozbiljno da se covjek u tim godinama i sa takvim poslom zajebava sa paucima,ne vidio se.

 

sto se tice toga,jasno je i vrapcima na grani da je JH glavni baja muzicki u bendu,drugi bi ga davno dicovali,znaju da bez njega mogu da se pozdrave sa mjuzom.cak mislim da postoji varijanta da oni uopste turuju toliko i toliko malo uzimaju da bi se placale terapije dzefu,mozda je lombardo i izljomberisao oko toga,samo niko to javno ne smije da kaze,jer je jasno kao dan na ciju bi stranu onda fanovi stali.

 

i da,i meni je JH ubjedljivo najveca faca u slejeru,dao bih svu trojicu samo da ga gledam,ali jebiga,drzim palceve da ce sto prije da se vrati u stroj pa da ga opet vidim.i pored svega toga,za 1700 din da se vidi KK i TA,plus holt,jos se svira slejer,jos solo cert i velika bina,pa koji kurac vise hocete?razumio bih da je neka masna cijena karte,ali za ove pare prestanite vise da serete.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пише се "с обзиром", без апострофа. Највећи бенд је онај у којем су момчићи са твог аватара.

svestan sam koji je to po tebi bend najveci. Ja se naravno ne slazem, a da je Slejer bolji barem od Metalike, to je neosporiva cinjenica.

inace, to 's obzirom' je bila mahinalna greska zbog zurbe, verovao ili ne.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

sale:

 

nije sumnjivo,treba svi sve nogama u guzicu od srece sto on uopste i hoce da se vrati posle svega,traje toliko jer on zbog sviranja mora da povrati tu ruku u bar 95 posto predjasnjeg stanja tkiva.ali ono,slazem se da je neozbiljno da se covjek u tim godinama i sa takvim poslom zajebava sa paucima,ne vidio se.

 

Uh,ovo sto Talvi okaci izgleda zabrinjavajuce.Daj boze da je ovo samo spolja i da mu samo nije unistilo misicno tkivo.Bolest je jako ozbiljna, i mora se odma' delovati, ali mi je bilo sumnjivo to sto su rekli brzo se oporavlja, vraca se, eto ga pred novi album, ja ocekivao to je pronadjeno u pocetnoj fazi, terapije kurac palac i brzo ce se oporaviti kroz par meseci.....a vec je dve godine proslo od tog incidenta, a po slici dobar deo ruke je vec zahvacen.Znaci mnogo je ozbiljnije nego sto je javljeno.Najgore je sto taj virus dublje slojeve koze prvo napada pa se tek onda odrazi spolja.

 

E sad pauk je tu bio samo da se kaze inicijalna kapisla, jer je Dzefov imuni sistem bio preslab usled necega, jal je gudra, jal je dijabetis, jal je neko hronicno oboljenje bem li ga, u prevodu,sjebalo bi ga kad tad.

Edited by sale 83 Larry Flynt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko може са сигурношћу да потврди да су информације о релацији Кинг-Ломбардо заиста тачне ...Питај Бога шта се ту дешава ,ја колико сам читао он је поставио нове услове око којих никада нису ни разговарали и да је због тога најурен .

Share this post


Link to post
Share on other sites

sale:

 

normalno je da su tonirali i dozirali koliko ce da kazu za JH,nije to lokalni tribjut bend,mozes zamisliti sta bi bilo da su izasli sa: "sranje je ozbiljno,ko zna sta ce da bude,mozda i umre".ja sam u startu zakljucio da je sranje ozbiljno,jer sticajem okolnosti znam koliko je zajebano (imam strica koji se zajebava sa slicnim stvarima) drzanje tih egzoticnih paukova po stanova (ko je upucen,zna koliko je JH infatilan).isto tako moze biti da on ima i sidu a mi da ne znamo,a moze da bude da je zdrav kao drijen,svejedno,sve ti je tu baksuz i adrenalin,kontam da je to i draz drzanja tih govana po kuci,nikad neznas sta ce i kako da bude,pa te stalno siba adrenalin valjda.

 

ja kazem da je neozbiljno i neodgovorno (isto to pricam i stricu,i on ima zilijardu godina,zenu,djecu) od nekoga kao sto je on da se zajebava sa tim stvarima,kontam da je on rockstar,i to u top 5 najdjetinjastijih,ali majku mu jebem mora postojati nedje granica.

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

On the current status of Dave Lombardo:

"This just happened a week ago ten days ago so I mean, I don't know It's unfortunate that Dave couldn't be with us; I planned on him being here up until the Monday before I left. And then I saw trouble in paradise, and since I am the mastermind on making decisions like this, I was, like, 'Alright, I've got a backup plan. Just in case.' 'Cause I would have hated to have just Australia blown out. Can you imagine how shitty that would have been? So I did what I thought was best, and we pulled it off."

When asked how he saw the dispute with Dave coming:

"Tom did. Tom's been on the fence about Dave for awhile and I was pretty much the one that said, 'Nah, I'm not comfortable moving on [without Dave].' And then it got thrust in our face and I took action immediately and I got a very lucky culmination of things that happened."

 

Haos.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slayer - 1984-12-31 - San Francisco, CA (SBD/SHN)

 

Slayer - 1984-12-31 - San Francisco, CA

(Soundboard SHN)

 

01. Aggressive Perfector

02. Face the Slayer

03. The Final Command

04. Captor of Sin

05. Necrophiliac*

06. Crionics +

07. Fight `Till Death

08. The Antichrist

09. Haunting the Chapel

10. Black Magic

11. Die By The Sword

12. Evil Has No Boundaries

13. Show No Mercy

 

Comments:

* = 1st time played (Before Hell Awaits was even out!)

+ = EXTREMELY RARE TO HEAR LIVE

 

http://turbobit.net/....U.B.E.zip.html

 

http://www.filefacto....by.T.U.B.E.zip

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...