Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

 

cak bih progutao sve to

da nije (oh ne . . .) "kontraverzne" pesme

koja velica boga, ciji su vernici klali i ubijali nas narod

ocigledno je da ste odrasli daleko od toga

kad vas to ne dodiruje u dusi

komsija izbeglica, poklase mu pola familije,

a vi mu pustate do daske jihad . . .

kad nemate ni trunku patriotizma u sebi

niti ljubavi za "svoga" boga.

ne zanimame dal je neko hriscan ili ne

jihad kuca na vrata, kosovo ode

a vi se veselite . . . no.gif

jer vi ste antihristi koji pale crkve

i misle da svi koji su protiv hrista

su i vasi prijatelji . . .

dok to ne dozivite (ili makar cujete)

te price o junackim borbama, zrtvovanjima i proganjanjima . . .

ocigledno je da necete svatiti o cemu ja pricam . . .

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu wave je unistio sve dobro u metalu

Necemo da lupamo sada. Nu wave je nesto najbolje sto se desilo u metalu ikada. Malo osvezenja od old school thrasha koji svi toliko vole. I ja ga volim, ali je zesce smorio (makar onaj stari). A nu wave bendovi pokazuju moc u zvuku i riffovima. I dosadilo mi je vise da slusam old school dj dj dj (ako me razumete). A i dosta mi je da slusam satanisticke textove. Npr. Slayer je jebacki preterao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cuti i idi druzi se

sa

Safirom i Emirom

Pa pre cu se druziti sa Safirom i Emirom nego sa bolidom kao sto si ti.Jer da nisi bolid,ukapirao bi text pesme "Jihad",i ne bi lupetao takve gluposti.I definitivno nisi pravi covek koji moze prosipati ta patriotska sranja nekome kao sto sam ja,koji je sve to doziveo na svojoj kozi,i tacno zna kako svo to sranje izgleda i sta za njim ostaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necemo da lupamo sada. Nu wave je nesto najbolje sto se desilo u metalu ikada. Malo osvezenja od old school thrasha koji svi toliko vole. I ja ga volim, ali je zesce smorio (makar onaj stari). A nu wave bendovi pokazuju moc u zvuku i riffovima. I dosadilo mi je vise da slusam old school dj dj dj (ako me razumete). A i dosta mi je da slusam satanisticke textove. Npr. Slayer je jebacki preterao.

Nu metal nije niti unistio metal,niti ga osvezio.Nu metal je prolazna stvar,i to je iz godine u godinu sve ociglednije.Isto kao sto su bili glam,grunge i slicni zanrovi.Nekoliko godina bili slusani,a potom zaboravljeni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pre cu se druziti sa Safirom i Emirom nego sa bolidom kao sto si ti.Jer da nisi bolid,ukapirao bi text pesme "Jihad",i ne bi lupetao takve gluposti.I definitivno nisi pravi covek koji moze prosipati ta patriotska sranja nekome kao sto sam ja,koji je sve to doziveo na svojoj kozi,i tacno zna kako svo to sranje izgleda i sta za njim ostaje.

izvini molim te . . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...