Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Evo kako ja dozivljavam Slayer:

 

Ovo je pesma koju sam uradio sa svojim zajebantskim rokackim bendom BURNPROCES...

 

BURNPROCES - Miso, Picko Part II

 

Ja sviram gitaru, uradio sam kompjuterski bubnjeve, moj ortak (koji nema ni osecaj za ritam) drnda bas i dere se, a kasnije se nesto i ja derem (neuspelo)...

 

Downloadujte, interesantnta pesmica... 1 MB... icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

To tvoje kako ja doživljavam Slayer me pomalo poseća na kako mali mikica zamišlja svet. Vidi, ako ti krvare uši od njihove muzike samo zaobiđi. Ili daj prave argumente, a ne poput

  • jebo orla (što kapiram da je uvreda baš za Slayer)
  • nema tu energije
  • nekvalitetno
  • sranje
  • Slayer to ne ume (thnx za obaveštenje, baš to rade najbolje)
  • drkanje mogu i sam kod kuće (eto možeš i ovde, baš ti lepo ide)

 

Bravo za uloženi trud. Zna li ovde iko išta osim karikiranja, sprdanja i omaložavanja stvari koje ne razumeju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To tvoje kako ja doživljavam Slayer me pomalo poseća na kako mali mikica zamišlja svet. Vidi, ako ti krvare uši od njihove muzike samo zaobiđi. Ili daj prave argumente, a ne poput
  • jebo orla (što kapiram da je uvreda baš za Slayer)
  • nema tu energije
  • nekvalitetno
  • sranje
  • Slayer to ne ume (thnx za obaveštenje, baš to rade najbolje)
  • drkanje mogu i sam kod kuće (eto možeš i ovde, baš ti lepo ide)

 

Bravo za uloženi trud. Zna li ovde iko išta osim karikiranja, sprdanja i omaložavanja stvari koje ne razumeju?

laugh.gif Ma, sve je do jaja...

 

Jeb'o orla - you will never understand... laugh.gif

 

VRISTANJE!!! VRISTANJE!!! laugh.giflaugh.gif

 

Ma, do sise... Jeb'o orla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najveca poenta je sto ni ja sad nemam volje...e sto se ovo nije pokrenulo pre 4-5 meseca icon_smile.gif

Sve u svemu TD mislim da je najbolje da se pustimo ovog sranja...neko slusa Slayer neko ne...neko kapira sustinu neko ne...iskreno me nije vise briga...

...samo zelim da stavim jedno svoje misljenje : To sto neko ne voli Slayer ne znaci da ga ne razume.

E da a to sa Megadethom i Dissection i meni je mnogo bilo sshit...stvarno da nece da svira sa nekim zato sto ne dele isto religiozno misljenje...bullshit!

i za kraj da se slozim sa Kaiem...MEKONG DELTA MAJKA!!!

 

Nego me cisto zanima kakvi su vam utisci o Christ Ilusion posle nekog vremena koje je proslo...change of heart anyone?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako pricamo o NEkvalitetu, pa cIJela recimo pop scena zajedno sa r'n'b-om i hip-hopom je ravno nuli, pa vid' bolan kol'ko ih sljama slusa!!! Moje licno misljenje je da to NIJE muzika vec lanac nepotrebnih zvukova... Face i svalere ne mesam u ovaj kontext. Slayer je legendaran agro bend (iz Male Mostanice) i bitni su za razvoj mJe(n)tala BA, e sad tu dolazi do rasprave o ukusima, ovo-ono... Keri se malo izdrkava na gitari nepotrebno s vremena na vreme, ali ako nekom odgovara krljac'na ba, sta koga boli za sust'nu i kval'tet i tako to? ph34r.gif Bitno je krljanje i laktanje (kao sto kazem: udri bliznjeg svoga), e sada nekom mozda smeta seljacki vokal i brada (chetnik?), ali to su (po meni) estetske minorne zavrzlame.

Ja umem da aprishijejtujem kvalitet, ali nije presudno 100%. Mislim, slusam ja Symphony X i Children Of Bodom... icon_wink.gif

Ba!

 

Ajmo sada da pricamo o teen nerazumevanju i ridzekshn od strane svIJeta - sJedim u coshe i niTko me ne razumIJe aman, dok mi od suza i znoja se sva goCka sminka razmazala (pogotovu ajlajner)! O Sinanu Sakicu i ostalim agro-terorajzer stvarima i da ne pricamo! ph34r.gificon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusaj malo Wu-Tang, procitaj par knjiga koje su napisali i koje preporucuju i promenices misljenje o ovome... no.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Jebem ti gomilu majmuna koji zive tezak zivot na ulici i shit.... pukeface.gif oce to od lencarenja, aj nou aj si dem everidej! Faken niggaz... ja nIJesam znao da oni znadu pisaT.... ali znaju da kradu televiZHN i jedu frajd ciken.. icon_smile.gif

 

@ostali - bolan BA pa nije me bilo dugo na forumu i ja sam se smorio.

Ba.

Gdi su stari Slejer nav'jaci?? icon_sad.gif :tuga_je_sad_u_meni:

:bJethore_daj_nam_snage:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, ne, to nije hip-hop, to o cemu ti pricas za hip-hop ti je kao nu-metal za metal... Wu-Tang je o filozofiji, njegovi clanovi su prosli kroz ucenja i treninge budistickih manastira i ljudi znaju sta i KAKO (nacin pisanja je veoma kompleksan i sadrzi puno elemenata) pricaju. Nista ne moze da se poredi sa njima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba.

Gdi su stari Slejer nav'jaci?? icon_sad.gif :tuga_je_sad_u_meni:

Svuda su. Uvek icon_da.gificon_biggrin.gif

 

Wutang je gomila čamuga, njihova lična stvar ako su spoznali smisao života kroz budizam (samo me zanima koji bi azijski monah-isposnik primio prljavu čamugu na učenje drevnih veština)...

 

Baš sam malopre (250ti put) prelistala buklet novog albuma... icon_biggrin.gifdobar je, ma ekstra album, samo kao da se oslanjaju na staru proverenu foru "kako pisati Slayer pesme". Nije to ni loša stvar - bolje nego da snimaju ono što stvarno žele - još jedan GHUA sa više HC uticaja icon_da.gif

 

I taj Jihad, što su svi tako-duboko-uvređeni, ma ne razlikuje se ni po čemu od drugih pesama, samo je Hanneman rekao novinarima: "E snimili smo užasno kontraverznu pesmu o Džihadu, kako će neki baja da ubija hrišćane i tako to". A ovi se naložili i raspisali, fanovi prate icon_spava.gif

 

Sada čitam samu pesmu, nije ništa posebno naglašen taj muslimanski aspekt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Wutang je gomila čamuga, njihova lična stvar ako su spoznali smisao života kroz budizam (samo me zanima koji bi azijski monah-isposnik primio prljavu čamugu na učenje drevnih veština)...

 

Nemoj tako drugarice, camuge su divna i inteligentna bica, nemoj da ih vredjas, sad ce pola ovog foruma da kaze kako si netolerantna, kako su camuge bolji, lepsi, pametniji od nas, mozda te tuze i Hagu ili Medjunarodnom sudu pravde u Strazburu icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...