Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Svi koji pljuju, voleli bi da su na njihovom mestu bar jedan dan...

Umeju li da sviraju neki instrument, i kako?

Alo, devojko - ne moze se dati misljenje koje je u suprotnosti a da se ne tretira kao akt iskompleksiranosti?

Ne mozes dati komentar muzici ako nisi muzicar?

Uspesan muzicar?

Ma daj ...

icon_smile.gif

Blejer vec 10 godina nije napravio dobar album, izvinite ...

Poslednje sto je nesto vredelo je "Diabolus In Musica" i to je Blejerov kraj.

Ovo je, naravno, samo misljenje matorog, iskompleksiranog metalca koji ih slusa od 1990. i koji je do danas cuo 99% onoga sto vredi u metalu kao muzici ...

Rasprava o Blejeru i kvalitetu njihove danasnje muzike je bespredmetna.

Blejer vise nije "dozivljaj" sto je bio ranije, nije vise "ono" sto mi kao ljudi koji vole metal - volimo, ne, Blejer je matori bend koji je provalio kako se zaradjuje lova i to je to.

Sigurica.

1-1

The End

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ZNaci ukucamu google Jihad Lyrics i izadje mi ova strana

 

user posted image

 

laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Neeeeeeeeeee icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Neeee verujem?!

 

Btw idi na Dark Lzrics, nema popup-ova, reklama, netačnih tekstova... najbolji sajt na koji sam naletela do sad, najtačniji i najpotpuniji.

 

www.darklyrics.com

 

Btw btw otišao je dečko, šta se ložite i dalje icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Btw idi na Dark Lzrics, nema popup-ova, reklama, netačnih tekstova... najbolji sajt na koji sam naletela do sad, najtačniji i najpotpuniji.

 

Ne prdi to je jos gore :

 

user posted image

 

Jes bole me uvo da dajem pare na chamuge.

Edited by SATAN-iz Batajnice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo, devojko - ne moze se dati misljenje koje je u suprotnosti a da se ne tretira kao akt iskompleksiranosti?

Ne mozes dati komentar muzici ako nisi muzicar?

Uspesan muzicar?

Ma daj ...

 

 

 

Blejer vec 10 godina nije napravio dobar album, izvinite ...

Poslednje sto je nesto vredelo je "Diabolus In Musica" i to je Blejerov kraj.

Ovo je, naravno, samo misljenje matorog, iskompleksiranog metalca koji ih slusa od 1990. i koji je do danas cuo 99% onoga sto vredi u metalu kao muzici ...

Rasprava o Blejeru i kvalitetu njihove danasnje muzike je bespredmetna.

Blejer vise nije "dozivljaj" sto je bio ranije, nije vise "ono" sto mi kao ljudi koji vole metal - volimo, ne, Blejer je matori bend koji je provalio kako se zaradjuje lova i to je to.

Sigurica.

1-1

The End

 

pivopije.gif

 

 

Mozes, svakako, ali nisi dovoljno kompetentan da das svoje misljenje jer nisi muzicar tj. ne posmatras to sa profesionalne tacke, vec kao fan iliti slusalac.

I ja mogu da komentarisem kosarkasku utakmicu ali nisam trener

icon_mrgreen.gif

 

Svako ima pravo na svoje opazanje,

 

koliko ljudi toliko cud(rk)i

 

Sve najbolje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je to apsolutno idiotski stav. Ne mora neko da zna da napravi pesmu koja je dobra koliko i neka Slayer stvar, pa da moze da da ocenu njihove muzike. Po tvome, jedini koji bi mogli da komentarisu Slayer muziku bi bili likovi iz Metallice, jer su uspesniji od njih, a na njihovom nivou nema neikog. Svi ostali su po uspesnosti daleko iza. Po tome, cak ni Mastejn ne bi smeo da iznese svoje misljenje, sto je poprilicno glupo, priznaces.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je to apsolutno idiotski stav. Ne mora neko da zna da napravi pesmu koja je dobra koliko i neka Slayer stvar, pa da moze da da ocenu njihove muzike. Po tvome, jedini koji bi mogli da komentarisu Slayer muziku bi bili likovi iz Metallice, jer su uspesniji od njih, a na njihovom nivou nema neikog. Svi ostali su po uspesnosti daleko iza. Po tome, cak ni Mastejn ne bi smeo da iznese svoje misljenje, sto je poprilicno glupo, priznaces.

 

Ne, necu priznati jer nemam sta da priznam.

To je moje misljenje i nemam nameru da ga rasclanjujem tj. objasnjavam.

 

Idiotski?

Prijatelju, mucni malo glavom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo nije stvar misljenja. Stvar misljenja je da li neko misli da su novi Slayer albumi dobri ili ne, a ne da li neko ima pravo da ih kritikuje ili ne. Priodno je pravo svakog coveka, pa i debila, da ima misljenje o svemu sto ga zanima, bio on kvalifikovan ili ne. Ja verujem da je vecina ljudi ovde kvalifikovana da iznese svoje misljenje, jer poznaju materiju i ne pricaju napamet.

Meni se takodje ne svidja nijedan Slayer album nakon "Divine Intervention" i smem to da kazem. Oni su svoj zenit imali na "Seasons In The Abyss", nakon toga je krenulo nizbrdo. Ima ljudi koji vole i "Diabolus In Musica" i "God Hates Us All", pa i novi album. Ja ih ne volim, mozda sa zadnjeg nekoliko pesama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelju, mucni malo glavom

Da si ti meni ziva i zdrava, muckam ja glavom vec deset godina, otkad slusam Slayer, a ovde ima i ljudi koji ih slusaju mnogo duze i onih koji su mnogo veci fanovi od mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne, Blejer je matori bend koji je provalio kako se zaradjuje lova i to je to.

Sigurica.

1-1

The End

 

pivopije.gif

gavro,kao i uvek,mogu da se slozim sa tobom u nekim aspektima,samo je pitanje da li je to neko spreman da tolerise.Ti si stara kuka,ali niasm ni ja od juce icon_rockdevil.gif

Dakle,meni kao Slejer fanu od '94,vise lezi ovo igranje na sigurno novog albuma nego experimenti na prethodna 2.Slayer je mator bend jebiga,i da hoce,ne mogu vise da prave vrh albume,imali su oni svojih 10 godina zenita,i to je dosta od njih.Na njihovim temeljima je izgradjen veci deo thrash,death i black scene - malo li je od jednog benda?

 

Slayer zauvek,da ih vidimo jos mnogo puta uzivo i da smo svi zivi i zdravi

icon_rockdevil.gifpivopije.gificon_rockdevil.gifpivopije.gificon_rockdevil.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

gavro,kao i uvek,mogu da se slozim sa tobom u nekim aspektima,samo je pitanje da li je to neko spreman da tolerise.Ti si stara kuka,ali niasm ni ja od juce icon_rockdevil.gif

Dakle,meni kao Slejer fanu od '94,vise lezi ovo igranje na sigurno novog albuma nego experimenti na prethodna 2.Slayer je mator bend jebiga,i da hoce,ne mogu vise da prave vrh albume,imali su oni svojih 10 godina zenita,i to je dosta od njih.Na njihovim temeljima je izgradjen veci deo thrash,death i black scene - malo li je od jednog benda?

 

Slayer zauvek,da ih vidimo jos mnogo puta uzivo i da smo svi zivi i zdravi

icon_rockdevil.gifpivopije.gificon_rockdevil.gifpivopije.gificon_rockdevil.gifpivopije.gif

Vrlo odmeren komentar...I'll sign that(potpisacu to icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne slušam Slayer 10 godina, čak ni bednih 5 godina (ustvari, sad će uskoro) pa opet komentarišem... e sram me bilo...

 

Pri učlanjenju na ovaj forum niko ne polaže IQ test niti odgovara na pitanja iz istorije metala i svaka budala može da komentariše šta god hoće. To je tako. Meni ne smeta. Ako je nekome zabavno da me ubeđuje koliko je zapravo Slayer sranje - gubi vreme, ali ako je njemu ispunjen dan time, nije li ovo srećniji svet onda?

 

Svi komentarišu, neko zna a neko je ubeđen da zna o čemu priča... svi srećni... u cyber prostoru se stvara još jedna gomila sranja, pune se megabajti glupostima... ali su ljudi srećni, i to je najvažnije :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

. . . kad su svi redom fegeti . . .

. . . iskustvo . . .

 

 

 

 

 

****************************

 

 

nu wave je unistio sve dobro u metalu

a slayer je samo pratio trend.

 

kad se svi drogiraju,

a sto ne bi i ja . . .

 

slazem se sa RNA-om da posle Seasonsa nista ne valja,

barem ja licno mislim tako . . .

 

necu nikom da namecem moje misljenje da je novi album sranje

moja stvar, sranje mi je, muka mi od njega, ne slusam ga,

niti nameravam da ga ikad odslusam

 

ja sam ol' school metalac

i to mi je u dusi

 

a vi slusajte sta ocete i kolko ocete

cak me ne zanima ni vase misljenje o tome

imam svoju glavu da mislim

 

cak bih progutao sve to

da nije (oh ne . . .) "kontraverzne" pesme

koja velica boga, ciji su vernici klali i ubijali nas narod

ocigledno je da ste odrasli daleko od toga

kad vas to ne dodiruje u dusi

komsija izbeglica, poklase mu pola familije,

a vi mu pustate do daske jihad . . .

kad nemate ni trunku patriotizma u sebi

niti ljubavi za "svoga" boga.

ne zanimame dal je neko hriscan ili ne

jihad kuca na vrata, kosovo ode

a vi se veselite . . . no.gif

jer vi ste antihristi koji pale crkve

i misle da svi koji su protiv hrista

su i vasi prijatelji . . .

dok to ne dozivite (ili makar cujete)

te price o junackim borbama, zrtvovanjima i proganjanjima . . .

ocigledno je da necete svatiti o cemu ja pricam . . .

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a vi slusajte sta ocete i kolko ocete

cak me ne zanima ni vase misljenje o tome

imam svoju glavu da mislim

Mislim, prijatelju, da si upravo izneo esenciju metala. Dakle, svako ima pravo na misljenje i svako TREBA da razmislja svojom glavom.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...