Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Lemi,sta se primas bre...

Volim i ja Slayer,u top 5 su mi,ali znaju ljudi da budu malo nerealni,da ih postavljaju kao nepogresive bogove,sto za mene nisu(znam da za tebe jesu,nemoj da se upustamo icon_smile.gif ),cim pocnes da kritikujes slejer,odmah neko uleti sa onim "sta hoces,oni su najveci".Mislim,drago je meni sto su to sto jesu,ali ajte sad iskreno - da li bi Slejer danas bili ono sto su da je '86 izasao album u rangu God hates us all?Ne verujem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni Slayer uvek valja, cak i najgore sranje da snimi, sto se do sada nije desili, ne bi imao srca da kazem da je sranje, ipak je to jebeni SSSSSSSSSSSSSLLLLLLLLLLLLLLLLAAAAAAAAYYYYYYYYYYYYYYEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci ovo je najpametniji post na YUMU...ovo ide u Sig definitivno...

A zbog cega?Znaci ja sam braindead debil zato sto volim Slayer i zato sto tvrdim da je novi album odlican,a ti si visoko-inteligentno superiorno bice zato sto ti je novi album gomila govana i zato sto ides na koncert Nocturnal Mortum-a i slusas Anal Vomit?I naravno,rasprava sa mnom je ispod tvog nivoa?

Nemoj tako, on je iskren lik icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lemi,sta se primas bre...

Volim i ja Slayer,u top 5 su mi,ali znaju ljudi da budu malo nerealni,da ih postavljaju kao nepogresive bogove,sto za mene nisu(znam da za tebe jesu,nemoj da se upustamo icon_smile.gif ),cim pocnes da kritikujes slejer,odmah neko uleti sa onim "sta hoces,oni su najveci".Mislim,drago je meni sto su to sto jesu,ali ajte sad iskreno - da li bi Slejer danas bili ono sto su da je '86 izasao album u rangu God hates us all?Ne verujem...

icon_smile.gif

Pa bogovi nisu,to je definitivno.Meni pogotovo.Moj bog je svemocni bog Euro.;)Ali da nisu izdali los album,to mislim,i jeste tako.E sada,ponovicu milioniti put,velika vecina ljudi koja pljuje po SLayer-u,pljuje po svim radovima nakon "Divine" zato sto su drugaciji.Isto kao sto pljuju i po poslednjim Metallica,Megadeth...izdanjima.Zbog toga sto su drugaciji,i nisu onaj izvorni thrash.I to jeste tako.Hteli vi to priznati ili ne.Jebiga,ne svidja ti se,ne svidja.To je tvoje subjektivno misljenje i tvoj ukus.Ali mislim da svako ko se barem malo razume u muziku moze proceniti sta je kvalitetno a sta sranje.

Slayer ne bi bio danas to sto je da je '86 izdao "God Hates Us All",posto je tada izvorni thrash metal bio moderan,i takav album bi se utopio u zaboravu,kao i bend koji ga je izdao.Ali isto tako,da je Slayer pre 3 godine izdao "Show No Mercy",niko ga ne bi opazio i bend bi zavrsio apsolutno identicno.Muzicki tokovi...jebiga. icon_da.gif

Samo glupavo je reci "Fanovi velikih bendova su braindead"...slazem se da ima svakakvih ljudi,ali ne mozes generalizovati stvari.Isto to bi se moglo reci i za ljude koji pljuju po bendovima koji pokusavaju uneti novine i osveziti svoju muziku sa novim idejama i novim pristupom.Da su braindead.Zar ne? pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni Slayer uvek valja, cak i najgore sranje da snimi, sto se do sada nije desili, ne bi imao srca da kazem da je sranje, ipak je to jebeni SSSSSSSSSSSSSLLLLLLLLLLLLLLLLAAAAAAAAYYYYYYYYYYYYYYEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Auu! 'Ala si lupio...ili imas katastrofalno nizak kriterijum no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pesma je sjajna,ali ja u poslednje vreme najcesce slusam ovu:

 

My blood soaked hands devise

Your slow methodic demise

Asphxiate the world

It's blind without me

 

Catatonic

Catatonic

I'm numb in priceless solitude

Exhilarating keeping pieces of you near

 

Tako je okrutna!!!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slayer je kult sta ima tu da se naglaba, slusam sve njihove albume, stari albumi su vrh, ovi kasniji su dobri.

Stari su kvlt, novi su golo sranje.

Ovo odgovorno izjavljujem posle par godina slušanja Slayera. Kad previše slušaš jedno isto, na površinu isplivaju sve dobre/loše strane tih pesama. Reign in Blood mogu da slušam bilo kad bez problema, God Hates Us All nikako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci ovo je najpametniji post na YUMU...ovo ide u Sig definitivno...

A zbog cega?Znaci ja sam braindead debil zato sto volim Slayer i zato sto tvrdim da je novi album odlican,a ti si visoko-inteligentno superiorno bice zato sto ti je novi album gomila govana i zato sto ides na koncert Nocturnal Mortum-a i slusas Anal Vomit?I naravno,rasprava sa mnom je ispod tvog nivoa?

Ma brate ne mislim na tebe...ti si u metalu koliko vec godina i tebe postujem...al pogledaj ove mladje koji "slusaju metal od 3 razreda" i ne prihvataju nista sem Slayera...budi iskren pa kazi gde to vodi...

...Idem na Nokturnal da vidim veliki bend koji iskreno nisam ni cuo...i bas me briga sto cu za to da potrosim 2000 dinara jer znam da cu dobro da se provedem...

Rasprava sa tobom nije ispod mog nivoa ali je besciljna bre...

...Ne znam za Anal Vomit ali Anal Cunt jebe kevu icon_smile.gif

Koliko si ti uvredljiv lik...sheeesh...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Hej, zaludjenici!!!

 

Slayer je NISKOKVALITETNA MUZIKA... Sta god vi rekli, to je cinjenica. Ubedjuje me neka ortakinja kako oni imaju energiju... bl, bl... Pa i MegadetH ima jebenu energiju, pa opet ima odlicne, kompleksne kompozicije kao Hangar 18... Mrzim Slayer...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

E kad sam ja to rekao ceo YUM se skupio da mi sere a sad ovaj prolazi nekaznjeno...ajde sad icon_smile.gif

Inace ja se slazem sa tobom...to svi vec znaju icon_smile.gif

 

E da svidza mi se novcanik...a verovatno niko nece smeti da ti ga ukrade zbog pentagrama icon_smile.gificon_smile.gif

Edited by StarbreakeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, zaludjenici!!!

 

Slayer je NISKOKVALITETNA MUZIKA... Sta god vi rekli, to je cinjenica. Ubedjuje me neka ortakinja kako oni imaju energiju... bl, bl... Pa i MegadetH ima jebenu energiju, pa opet ima odlicne, kompleksne kompozicije kao Hangar 18... Mrzim Slayer...

Jebe mi se za kompleksne kompozicije,jebi mi se za "kvalitetnu" muziku.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebe mi se za kompleksne kompozicije,jebi mi se za "kvalitetnu" muziku.

 

Dobro.

 

  Tako je,ljudi moji,pomirite se tim da METAL NIJE UMETNOST,ma koliko bi to neki hteli...daleko.

 

Da, Slayer nije umetnost, Marty Friedman jeste.

 

Dejv Mastejn - to bese onaj Hriscanin sto nece da svira s DISSECTION?Jaka mu vera kad je poljulja metal bend

 

Mene ne zanimaju politicka i verska opredeljenja muzicara, kao ni njihova licnost, mene zanima njihova MUZIKA.

 

E kad sam ja to rekao ceo YUM se skupio da mi sere a sad ovaj prolazi nekaznjeno...

 

Mislim da je ovo vec sedamnaesti put da ovo radim... Moras biti uporan! laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ako vam se ne sviđa Slayer eto ima gomila budala ovde koje vole nekvalitetnu agresivnu muziku bez umetničke vrednosti koju sviraju ljudi bez vere u Boga.

 

A inače reci mi ko je pogodan referent za ocenu njihove muzike, je li?

 

Ako uši ne mogu da podnesu da slušaš tako NISKOKVALITETNU MUZIKU, ajde nemoj da sereš po njoj.

 

 

 

icon_rockdevil.gif i da - MegadetH nikad neće imati energiju kakvu Slayer poseduje icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ako vam se ne sviđa Slayer eto ima gomila budala ovde koje vole nekvalitetnu agresivnu muziku bez umetničke vrednosti koju sviraju ljudi bez vere u Boga.

 

A inače reci mi ko je pogodan referent za ocenu njihove muzike, je li?

 

Ako uši ne mogu da podnesu da slušaš tako NISKOKVALITETNU MUZIKU, ajde nemoj da sereš po njoj.

 

 

 

icon_rockdevil.gif i da - MegadetH nikad neće imati energiju kakvu Slayer poseduje icon_rockdevil.gif

Razliciti ljudi, na osnovu razlicitih elemenata, crpe energiju iz razlicitih stvari.

 

Megadeth je do '92. POSEDOVAO I SIRIO energiju MUZIKOM. Slayer to NE UME, jer se njihova "energija" zasniva na... e, jeb'o orla, ti mi reci, ja tu energije ne vidim. Vidim samo drkanje, a to mogu i sam kod kuce... icon_da.gif

 

 

Boro, je l' to zvaka? Je l' Boro? Jeb'o ga cuko, orla jeb'o, Boro! wallbash.gif

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...