Jump to content

Mesto za bubnjare


seba.drum

Recommended Posts

A kako si to pogresno drzala palice i gazila pedalu?

Pa...drzala sam cudno palice........lol

 

a nogu sam tokom cele probe drzala u vazduhu 3 cm iznad pedale.......tako sam jedino mogla da odrzavam ritam no.gif

 

Nemoj da se smejes......... icon_smile.gif

 

p.s. Ti si pricao o polnim organima zato cuti........ icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mora tvoja da bude zadnja. icon_smile.gif

Pa pazi, u principu ne trazim neki vrhunski zvuk, samo hocu set da vezbam, a za 320e, mislim da ovaj set vredi sve pare. Mislim moze da se nadje i Sonor za 400e, ali i da iscimam te pare za set, gde posle da nadjem pare za stalke i cinele. wallbash.gif Glava me zabolela koliko sam danas trazio po netu setove koje bi mogao da kupim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Savet koji sam cuo drugde: ma koliko da je lose drvo na setu, sa dobrim kozama moze da zvuci ok, tako da racunaj bar s tim.

E, moj Finac icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif dodji da cujes moj Amati, promenices misljenje. Od govana pita ne biva.

 

 

Edited by Grof Drobikus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos pre sto godina icon_smile.gif

[sitnicarenje]Pa tesko, online su tek mesec dana.[/sitnicarenje]

icon_smile.gif

 

Gotivno zvuci ono kad ide desnom nogom jednom u bas bubanj jednom po kontri, a levom jednom bas, dvaput kontra. Samo treba to uraditi onako brzo kao sto to on radi plus ubaciti ruke. icon_smile.gif i naravno treba imati onakav set. ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gotivno zvuci ono kad ide desnom nogom jednom u bas bubanj jednom po kontri, a levom jednom bas, dvaput kontra. Samo treba to uraditi onako brzo kao sto to on radi plus ubaciti ruke. icon_smile.gif i naravno treba imati onakav set. ph34r.gif

E, postane mnogo lakse kad uz to brojis 1i2i3i1i2i3i... Prvo radis samo desnom nogom izmenu pedale, posle samo levom, da provalis na koji broj/slovo sta sviras, i posle se prilicno lako spoji. A, kad jednom dobro uvezbas ceo "pattern" nogama, da ne moras da razmisljas o tome, ruke idu prilicno lako. Naravno, uz sve metronom.

 

A opet sto se tice koza i zvuka, znam vrlo dobro koliko lose koze mogu da uniste zvuk ne znam koliko dobrog drveta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.scavino.it/come_ordinare.htm

 

Aj ako mozes ovo da mi prevedes, pokusao sam da skapiram nesto, ali mi bas ne ide. Znaci zanima me kolika je postarina kad salju van Italije, na koju kilazu, i kako moze da se plati.

Imaju neke cene koje mi stvarno zvuce nemoguce, Iron Cobra je recimo 260e, a ima i ovaj model

user posted image

za 170e!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...