Jump to content

Domaća i ex-Yu scena


Recommended Posts

Dakle...

 

Prvi oficijelni ivent ove vec drage nam organizacije

NEW BREED OF METAL FEST, ce se odrzati u Kragujevcu otprilike krajem aprila, pocetkom maja...Znaci...Zbog neimanja sredstava necemo biti u stanju da bendovima ponudimo putne troskove (jbg ljudi razumite nas-krs bendova bi dosao sa strane)...Ali zato, ponudicemo najbolju mogucu organizaciju, najbolju mogucu atmosferu tokom celog festivala, zatim najbolju mogucu reklamu za slicna dogadjanja, i na kraju najbolju mogucu opremu (ozvucenje) u Kragujevcu...Takodje, posle festa se planira veeeeeeeliki afterparty ili na Trgu kod Gimnazije ili na Jezeru u Sumaricama...Uostalom, pitajte momke iz Consecrationa, Rain Delaya i Tibie kakav je provod ovde...Mi vec vidimo neke bendove ovde ali ipak neka to za sad ostane tajna, jer mislim da bi bilo ok da preslusamo bas sve zainteresovane koji zele da sviraju...

 

Sorry ako sam smorio...Ne znam da l bi vi mogli bolje posle pola kile rakije :)

 

Saljite linkove....

 

 

i kada ce dugo ocekivani dogadjaj???

jedva cekamoooo! :rockdevil::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

meni se ideja o saradnji bendova ovog tipa bas svidja i bas bih voleo da to zazivi koliko god da je moguce... i ja bih voleo da ucestvujem u tome, ali nemam j***** bend jer se ljudi tesko nalaze... jedino da pocnem da ceprkam po vec postojecim bendovima, ali me je to vise smorilo, jer se lako desi da neko sa kim bi i svirao ima jos koji bend pored tog...

 

@possessed - jebote, sto ne sacekaste jos par dana???? imam jebene ispite u tom periodu... :evil: videcu da mozda nesto iskombinujem, ali nista ne mogu da obecam...

 

:udri: :udri: :udri:

 

btw, pazite kakav mi je izasao kod pri skidanju Styptic-a :D

 

(nesto kao HXC ili A7X)

47jeo7t.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi festival u 2007. godini bice odrzan 21.aprila u maloj sali SKC-a.

ULAZ od 21H!!! 200din...

 

Nastupice:

 

22:00 Nosebleed

22:30 Violent Chapter

23:10 Watchout

23:50 Self-Taught

00:30 Ground Zero (special guests from NS)

 

vise informacija: www.outofmelody.cjb.net

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo da prenesem utiske o svirci dok su mi jos svezi...

 

prvi bend sam samo delimicno cuo i definitivno je jasno da je neka zajebancija u pitanju i nemam sta mnogo da komentarisem...

 

za Through Art sam cuo jos pre bar godinu dana, ali tek sad sam ih prvi put cuo i video uzivo i mogu da kazem da mi se bas svidja... moram posebno da pohvalim vokal koji ima veoma interesantan clean i ODLICAN growl. jedino sto bih "zamerio" je donekle ponavljanje fazona u refrenima iz pesme u pesmu... bar sam tako primetio, al dobro, sta je tu je....

 

Nothing Left kao i uvek do jaja tako da nemam sta da komentarisem, sem sto bi vokal morao malo vise da poradi na clean-u... ne znam kako ce da otpeva onoliki killswitch, al videcemo.

:P

za BoneYard mi je bas drago sto su dosli, zvuce sasvim ok, mada za moj ukus ima malo previse ala emo vokala, ali sta je tu je... podrzavam u svakom slucaju... nadam se da cete ponovo da dodjete...

 

i fake freedom koji su mi pomalo neobicno zvucali, jer su nekako bas raznoliko sviraju, kao da ni sami jos nisu sigurni sta bi svirali, pa probaju svasta... (sigurno sam malo i lupio)

 

....jedino je SRANJE sto je svirka morala ranije da se zavrsi, pa momci iz FF-a nisu mogli da odsviraju do kraja.... nije mi samo jasno zasto se jos ranije nisu resile odradjene stvari, posle kog bi svirka mogla neometano da se nastavi i zavrsi bez ikakvog excesa...

 

u svakom slucaju, nadam se da ce i u buduce biti jos ovakvih svirki, mada ne vidim razlog zasto ih ne bi bilo... i voleo bi da dolazi jos bendova iz unutrasnjosti, da cela Srbija pokaze sta ima. :D

 

poz svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...