Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

Tarja je Nightwish, čovječe! Tarja je otišla! Nightwish će da ode (u istoriju) !!!!!

Ok...za mene Tarja NIJE Nightwish,vecj samo ex-member benda...Meni je slika NW-a malo kompleksnija od svodjenja na samo jednu osobu...chak i kada bi to moralo da se desi ( mada kapiram da shto se tiche mog mishljenja teshko ) NW bi sveo na Toumasa a ne na Tarju...Poshto je ova tema otishla u qrac odavno,kapiram da necje smetati malo spama...elem,bi l' ti teshko palo da argumentujesh shta je tachno Tarja znachila u bendu i koliki je njen doprinos svemu?

 

P.S.A posle to uporediti sa doprinosom ostalih chlanova,pre svega Toumasa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok...za mene Tarja NIJE Nightwish,vecj samo ex-member benda...Meni je slika NW-a malo kompleksnija od svodjenja na samo jednu osobu...chak i kada bi to moralo da se desi ( mada kapiram da shto se tiche mog mishljenja teshko ) NW bi sveo na Toumasa a ne na Tarju...Poshto je ova tema otishla u qrac odavno,kapiram da necje smetati malo spama...elem,bi l' ti teshko palo da argumentujesh shta je tachno Tarja znachila u bendu i koliki je njen doprinos svemu?

 

P.S.A posle to uporediti sa doprinosom ostalih chlanova,pre svega Toumasa...

Nismo se razumjeli. Nije da ja ne želim da oni nastave sa radom (bila bi velika šteta da ne bude tako). Stvar je u tome da se ne slažem sa činjenicom da nastave stvarati muziku pod parolom Nightwish jer to, jednostavno, nije u redu. Slažem se da je Tuomas mozak benda i da je većina pjesama njegovih ruku djelo ali Tarjin vokal je sastavni dio njihove muzike. Nightwish i Tarja su jedno i nerazdvojivo! Stvarno ne mogu nikoga osim nje da zamislim da pjeva NW pjesme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Tornadomaster

 

Pa slazem se s tobom, gde bi bio bend tolike godine da im Tarja nije sve vreme pusila? Ne bi oni ni nastali da se ona nije ponudila za pusenje, i trpanje Tuomasa u bulju!

 

@ Queen of the Night

 

Pa sta? Valjda je normalno da ljudi zele da im pevaljka izmedju ostalog bude i lepa......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strava! Baš sam oduševljena... icon_smile.gif

 

p.s. Ko ne sluša Nightwish, treba mu zabraniti ovaj forum!!!

Uuuu jos jedan novokomponovani Nightwish fan i kako to ide po sistemu ikljucivosti: Nightwish, Nightwish i samo Nightwish... a nekad je bilo Tarja, Tarja i samo Tarja.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam u kojem je bilo fazonu i ne zanima me... Nego nije ti ovo geto tema pa da se cuje samo jedno misljenje. Neko ce laicki hvaliti nightwish, neko ce ih hvaliti i kritikovati..... a da je ovih drugih vise onda zadnjih 10 strana ne bi licilo na Tarja FUN-CLUB prepucavanja.

Edited by Byk

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa kritike su u redu, ali ko da si prvi put ovde pa ne znash da ljudi dolaze na odredjene teme samo da opljunu neki bend, cisto jer ga ne slushaju, o tome se ovde radilo icon_wink.gif

 

a sto se tiche tarja fun club-a, to je verovatno i zato da bi tema ostala na vrhu, jer nema novih informacija u vezi benda, pa onda ko o chemu, mi o tarji laugh.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, audicija je u toku, mislim ne ono tipa sad oni zasednu i ulazi jedna po jedna a oni se posle svake cepaju od smeha! icon_smile.gif

требали су то направит'

и снимит', па да се сви мало смијемо

 

док не буду нове пјесме

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja podrska Nightwishu icon_smile.gif Ma nacice oni novu pevacicu ali ona tesko da ce nadmasiti Tarju,kakav glas uuuuuuff,e a bila bi fora da se javi neka iz Srbije pa da proba,imamo i mi kvalitetne glasovne mogucnosti icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...