Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

jbt skoro nisam gledao bolji metal spot...

 

Amen to that. Ne mogu da smislim metal spotove, ali ovaj mi se bash bash svideo. Eto kako animacija moze lepo da se primeni. A i pesma je prelepa. Mogu zli jezici i Tarjoljupci da ga dlakojaje do sutra, album rastura, i jedan je od najboljih izdanja proshle godine. Jedva chekam na Exitu da ih vidim :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kulj,kulj,kulj!!! Bas mi se svideo spot,svaka im cast! Fenomenalna je i pesma,a Anet bas fino zvuci,prosto ne mogu da zamislim da Tarja peva ovo-ne bi mi se uklopilo nikako (valjda ovo nece izazvati lavinu pljuvanja od strane onih koji ne mogu da disu bez Tarje)!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazhem se, Anet je ovo ispevala bez premca...svaka chast :D i ja takodje ne mogu da zamislim Tarju da peva ovo...ustvari mogu, al se bojim da to uradim jer znam da ce ispasti piglu...a shto se cifre tiche....hmmm mislim da je neshto petocifreno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra je spot, meni se mnogo svidjaaa... :)

 

ijaaao, pa ti doshla :D

 

elem sad mi je ova ovde persona chiji sam post quotovala dala link za spot....:) i ne znam, ja sam verovatno jedina koja nije sad neshto kao "wooooooooooooow"...mislim spot je dobar, ali mi je pesma meeeh, nish specijalno i sam NW mi trenutno vishe lichi na smejuriju nego na bend...mada spot jeste onako...super:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ijaaao, pa ti doshla :D

 

elem sad mi je ova ovde persona chiji sam post quotovala dala link za spot....:) i ne znam, ja sam verovatno jedina koja nije sad neshto kao "wooooooooooooow"...mislim spot je dobar, ali mi je pesma meeeh, nish specijalno i sam NW mi trenutno vishe lichi na smejuriju nego na bend...mada spot jeste onako...super:D

 

 

A je li... Sad je super? mm? :P Datju ja tebi "ne valja" danas u shkoli ;p Normalno da sam ti dala chim sam videla ovde... ^^ Spot je super... Mislim, ja znam tvoj stav prema Nightwishu... ali stavi po strani to shto su (po tvom i mom mishljenju) nishta od onoga shto su bili ranije... I skontatjesh da je spot STVARNO SUPER :)

 

I meni pesma nije bila nishta speshl kad sam je chula... Al spot joj je dao neku char, definitivno :cool:

 

p.s. Yes, I'm back... ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites

zapitam se, da li smo mi ustvari videli isti spot.

ono je takav neukus i kich da to boli.

 

Nista posebno...

Novi Kamelotov spot "Rule the World" ga shije uzduz i popreko!!! A i radjen je kod nas :)

 

upravo..

 

 

mislim, onako, skup spot, ali meni lichno jezivo dosadan.

dakle ANJA, odgovor na spot je i dalje "meeeeh..."xD, ali u odnosu na baj baj sranje je savrshen.

@Boka: nema tog spota kojim cje mocji da se iskupe za onu blamazhu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Amaranth - vechita tema oko koje se Lithium i ja raspravljamo... ustvari imamo izrazito razlichita mishljenja... Meni se Amaranth veoma svidja, i jedna je od retkih pesama gde mi se Anettin glas svideo. Spot me odushevio... Sve me odushevilo... Jel ne treba da napominjem da to ne znachi da volim i slusham narodnjake? :bigblue: Meni se pesma stvarno svidja... i pronashla sam se u njoj... Jer je meni nik ili ovaj shto je sada, ili Seraphim[a]... :cool: Ili Fallen_Angel... tako da, once again meni se pesma mnogo svidja i jedva chekam da je chujem live... :razz:

 

p.s. Demo verziju nisam chula [@Lithium: pitam se zbog chega?! <_< ].. Sad sam je skinula pa tju poslushati i izretji svoju "presudu" :razz:

Edited by Anja_Crazy_Angel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Amen to that. Ne mogu da smislim metal spotove, ali ovaj mi se bash bash svideo. Eto kako animacija moze lepo da se primeni. A i pesma je prelepa. Mogu zli jezici i Tarjoljupci da ga dlakojaje do sutra, album rastura, i jedan je od najboljih izdanja proshle godine. Jedva chekam na Exitu da ih vidim :da:

 

 

Slazemo se u potpunosti, ono sa Tarjom mi je bilo tra la la...sve veselo i slatko...dok ovaj zadnji kida sto se muzike tice, a i vokali su na mestu, vidi se da pevaljka nije bas neki zajebani kapacitet, ali radi svoj posao i lepo se uklopila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...