Jump to content

Ensiferum


Shelobina

Recommended Posts

Cekaj pricamo o onoj prvoj sto je neko stavio sliku ili o ovoj sto sam ja stavio ? :confused: Mislim ova koju sam pokupio sa Wintersun foruma (lik bio na certu Ensfieruma pa pisao kako je bilo) je verovatno "As good as it gets" Ensiferum setlista .... mislim ja bi Windrider i Deathbringer, i Tears ali brate ono ... bukvalno samo hitovi sa svakog albuma. Uostalom pogledajte samo encore, sve je jasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj pricamo o onoj prvoj sto je neko stavio sliku ili o ovoj sto sam ja stavio ? :confused: Mislim ova koju sam pokupio sa Wintersun foruma (lik bio na certu Ensfieruma pa pisao kako je bilo) je verovatno "As good as it gets" Ensiferum setlista .... mislim ja bi Windrider i Deathbringer, i Tears ali brate ono ... bukvalno samo hitovi sa svakog albuma. Uostalom pogledajte samo encore, sve je jasno.

realno meni nije toliko ni bitno za set listu, daj da ih vidim pa ćemo ih lako naterati na koji hit više:):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su bre obe set liste odlichne, jeste da ova druga ima vishe "hitova" ali sve njihove pesme su dobre, shto vazi i za pesme sa novog album, imam ja nade da ce oni doci kod nas uskoro, pre ili kasnije svi oni dodju, ko je mislio za ac/dc da ce doci pa eto njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj pricamo o onoj prvoj sto je neko stavio sliku ili o ovoj sto sam ja stavio ? :confused: Mislim ova koju sam pokupio sa Wintersun foruma (lik bio na certu Ensfieruma pa pisao kako je bilo) je verovatno "As good as it gets" Ensiferum setlista .... mislim ja bi Windrider i Deathbringer, i Tears ali brate ono ... bukvalno samo hitovi sa svakog albuma. Uostalom pogledajte samo encore, sve je jasno.

 

Mozhda suvishe subjektivno ali najbolja pesma sa Ensiferuma Old Man se ne svira. Najbolja pesma sa Iron-a Into the Battle - ne sviraju. Najbolja pesma sa Victory Songs Blood Is The Price Of Glory - ne sviraju. Naravno ovo najbolja se odnosi na moj lichni ukus. Mada da se ja pitam svirali bi ceo Ensiferum album + 4,5 pesama ... Shvatam da je ovo albumska turneja na kojoj promovishu novi album i ovakva setlista koju sviraju je ochekivana ali ovo shto rekoh je neki moj ideal. :) U svakom sluchaju bih ih pogledao sa bilo kojom setlistom. ;) A kada vec pomenu Wintersun njih bi pre gledao, pa taman svirali onih dobro poznatih 6 pesama ( mislim da svojevremeno nisu svirali Starchild i Sadness and Hate uzhivo ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...

http://www.youtube.com/watch?v=lfrYkpa3770&feature=related

 

Kul uradjen spot :D

 

Dolaze u Sloveniju i Madjarsku, kod nas naravno ne (realno, boli ih kurac da dolaze u Srbiju zbog 300-500 ljudi, ako bi nas i tol'ko doslo na koncert), ali me cudi sto ni kod Bugara ne idu npr, kad vec zalaze do Madjara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ček, polako ne mojte da kukate, možda i dođu, u svakom slučaju sad to imaju na umu i voleli bi'.

Ne, stvarno ja sam se prilično spirateljio sa njima u poslednjih tri meseca i evo preključe smo se videli u Budimpešti.

Oni bi stvarno voleli da navrate, a ja sam im preneo kako ih Vi željno isčekujete:)

E, sad ja sam ih za manje od tri meseca gledoa tri puta, pa će da mi prija manji odmor od Ensiferuma:)

Uradio sma još jedna intervju ovog puta za Youtube Metal Sound kanal. intervju je ispao super i čim ga sredim i uploadujem odmah stavljam ovde link.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...