Jump to content

Sabbat (Japan)


Goxy

Recommended Posts

Daj ne zezaj, Gezol kralj, ne mogu da zamislim da neko peva njegove pesme. Mada, najjaci njegovi vokali ikad su mi na HM Chainsaw, "flaaaajt of ajron pegazaaas", znaci poludim kad to cujem :rockdevil:

Ova verzija na engleskom mi je kul, inace Lorde da li se secam da si me ti navukao na Sabbat ovim albumom, kad smo cekali karte za Slejer pustio si mi na plejeru Japanese revelation i to je bilo to :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj ne zezaj, Gezol kralj, ne mogu da zamislim da neko peva njegove pesme. Mada, najjaci njegovi vokali ikad su mi na HM Chainsaw, "flaaaajt of ajron pegazaaas", znaci poludim kad to cujem :rockdevil:

Ova verzija na engleskom mi je kul, inace Lorde da li se secam da si me ti navukao na Sabbat ovim albumom, kad smo cekali karte za Slejer pustio si mi na plejeru Japanese revelation i to je bilo to :wub:

pa meni je u sabbatu vokal najlosiji uvek bio.mada zavisi od albuma do albuma,gezol razlicito peva,ali na ovom izdanju mi je bas grozan.

 

da,to je to navlacenje bilo :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...

Sabbat - To Praise The Sabbatical Queen

 

http://ifolder.ru/20201214

 

Jedna od njihovih 1000 kompilacija, ali ima par odličnih pesama koje nisam čuo do sad. Najbolje su mi Snow Woman i Gok Kan Ma. Zvuk je malo lošiji, ali meni ne smeta. Dobro dođe da ubijem vreme dok ne izađe novi album. Najavili su ga još u martu i od tad ništa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"SABBATRINITY" - New Album out in December 2010!!!!!!!

 

Seven Years after "Karmagmassacre" , a new SABBAT studio album will be out in 2010. The band has finished recording of their BRANDNEW album. After the depature of guitarist Temis Osmond the band now welcomes a new samurai by the name "Damiazell" as their axeman.

A new era has begun for SABBAT, a new "Sabbatrinity"!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Ne znam sta kukate na jednolicnost, lepo pise gore na plakatu, "No progression, no modern sound", vrlo ispunjeno obecanje moram reci :] Em uber-thrashy em uber-catchy album, da je duzi od ovih 40 minuta, pa i da slaba promena ritma bude problem, ovako, vrlo jak konkurent za pustanje kada sam u nekom old school mood-u. Granted, fale malo melodicnije pesme, malo vise heavy riffworka, ali, kazem, i ovakav kakav je, dobar Sabbat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je album. U početku je i meni smetalo što su pesme sličnog ritma, ali sam se vremenom navikao. Jedino mi je krivo što Temis više nije u bendu, mnogo je dobro pevao, a voleo bi i kad bi počeli da pevaju samo na japanskom, sve pesme koje su snimili na japanskom, Black Fire, ceo Karisma album, mnogo bolje zvuče nego engleske verzije. Ovo im je jedna od najboljih, a nema je na nijednom albumu... http://www.youtube.com/watch?v=PsGxNfjzEWM

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...