Jump to content

Keep Of Kalessin


kuruz

Recommended Posts

Skini,ako ti se ne svidi,pljuni me u facu kad me vidis.Mada,nema sta da se uporedjuje,IN je Black/Thrash.

 

A textovi su,chini se,fini...Dosta je razgovetan vokal,pa se lepo chuje...Samo mi se ne svidjaju delovi kad se dere,zvuci mi malo metalkoricno...Ili to ja samo trazim dlaku na jajima.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trazish ti dlake medju brijanim mudima prijatelje.. icon_smile.gif

 

Meni se bash svidjaju ti delovi..refren na "Crown Of Kings" sa tim clean-astim dernjavim vokalom zvuchi extra mocno a i donosi barem neku diverziju u vokalima, bilo bi glupo da samo rezi ceo album, zar ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@ grave

 

na koga te asocira vokal, bas me interesuje? Meni je gospodin sa ovim albumom izbio na sam vrh norveskih vristaca, nisam do sada slusao nikoga ko je ovoliko verno uspeo da mi docara dinamiku tekstova i ko ima ovako savrsenu dikciju dok peva... Pravi genijalac...

 

A Armada je zaista remek delo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

So true. Ubedljivo najautenticniji vokal koji se pojavio na Norveskoj BM sceni u poslednjih nekoliko godina. Obsidian C. ocigledno zna milion ljudi, a toliki kvantitet morao je iznedriti kvalitet... I bubnjar Vyl je jedan od trenutno najboljih na sceni...

 

Bojim se i da mislim gde ovaj bend moze otici sledecim albumom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se na prvo slusanje Armada uopste nije svidela. Pustio sam ga jos koji put i ne ide mi nesto...nijedna pesma mi nije ostala u glavi. Ne znam kako ovo ispade kad ste ga svi nahvalili, a ja ocekivao...

Doduse, sad sam i nekom melodic elementu, mozda nije pravi trenutak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se na prvo slusanje Armada uopste nije svidela. Pustio sam ga jos koji put i ne ide mi nesto...nijedna pesma mi nije ostala u glavi. Ne znam kako ovo ispade kad ste ga svi nahvalili, a ja ocekivao...

Doduse, sad sam i nekom melodic elementu, mozda nije pravi trenutak.

Samo ti slusaj i dalje... I otvorice ti se... icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

e jebiga icon_smile.gif ja za war bm smatram bas te melodicnije varijante icon_smile.gif one direktno ( i ponekad totalno indiskretno ) koketiraju sa tehnickom stranom death metal -a, sto im daje "polet" & ratnicku snagu... joj koja recenica icon_smile.gif

 

sve mi ostalo dodje samo bm...

ne bih zalazio toliko da sortiram black po tome po o cemu oni to tacno zapevaju.... zapravo, bendove je sve teze klasifikovati ( ali ne i lepiti zanrovske odrednice icon_smile.gif ) zavisi, jeli, kako gledas na sve to... da li te prvo pogodi muzika ili lirike... ovo drugo, smatram, i ne moze prvo da te strefi jerbo je dovedeno na nivo nekoherentne grmljavine icon_smile.gif

 

a da i ne filozofiramo bas mnogo, ceo bm zanr bi i trebao da bude ratnicki, agresivan... tako da mu "war" dodatak dodje kao pleonazam icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokleknuh i ja pred silom Armade.Preslusao sam album jedno 100 puta,i moram priznati da je ovo definitivno album godine.Original se mora imati.

Mislim da ima u Mordoru da se kupi,ja sam hteo da uzmem,al' precha je nova lopta..

Share this post


Link to post
Share on other sites

preslusao sam Armadu... ima momenata, lepih pasaza, rifova itd. ali kao celina ( mi-jos-uvek ) zvuci kao hiljade istih bendova... mozda su energicni, brzi i zli icon_smile.gif i da sam ih cuo pre par godina sigurno bi mi bili vrh, ali nisu... ni blizu icon_smile.gif

 

inace, podrzavam ih u svakim daljim naporima da iznedre nove i mnogo bolje albume, zasluzuju to mnogo vise od vecine ciji su napori, izgleda, usmereni ka profitu i unistavanju scene svojim skrnavostima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo da se ispravim... upravo sam preslusao/pregledao neke njihove snimke sa sajta ( za koje je btw potrebno skinuti licencu, jer se mogu odgledati samo 10x )... sto ce reci da ni oni nisu bas operisani od komercijale, ali nema veze bolje za njih...

 

bubnjar, ili svira na dva dupla basa ili je zivotinja icon_smile.gif sveukupno, brzi su... mislim da bih trebao da preslusam album na nekim boljim zvucnicima, jer imam osecaj da ne cujem nesto sto vi ljudi cujete icon_smile.gif

Edited by urs

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...